فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 3

گرم خانه دو درب ایستاده

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

گرم خانه دو درب ایستاده

گرم خانه دو درب ایستاده


گرم خانه یکی از وسایل ضروری و لازم تجهیزات آشپزخانه صنعتی برای رستوران ها، هتل ها و سایر جاهایی که باید غذای خود را گرم نگه دارند می باشد. از ویژگی های این گرم خانه دو درب ایستاده می توان به جنس استیل نگیر آن اشاره کرد هم چنین جنس داخلی این دستگاه از گالوانیزه می باشد این گرمکن غذا در دو شکل برقی و گازی ساخته می شود.

شیشه ای که در این دستگاه به کار رفته است از جنس سکوریت بوده و کاملا نسوز می باشند از دیگر اعضای تشکیل دهنده ی این گرم کن می توان به المنت ۲۰۰۰ وات آن، فن هوا و چراغ های روشن کننده ی آن اشاره کرد. ابعاد آن نیز ۹۰ *۸۰* ۱۸۰ است و تقریبا ظرفیت نگهداری ۶۰ پرس غذا را دارد که این عدد بیانگر جا داری این گرم خانه است. با ما همراه باشید.

گرمخانه پرسنل

انواع گرم خانه ها

از آن جایی که این گرم خانه ها طرفدار های زیادی در فست فود ها، آشپز خانه های بزرگ، رستوران ها و .... دارد پس طبیعی است که تولید کنندگان تجهیزات آشپزخانه به فکر تولید مدل های مختلفی از این گرم خانه ها بیفتند که با یک دیگر با تعدادی از آن ها آشنا می شویم.
گرم خانه ۲۰ تایی
گرم خانه ۴۰ تایی
گرم خانه ۶۰ تایی
گرم خانه ۱۰۰ تایی
گرم خانه استیل
گرم خانه غذا اتوماتیک
گرم خانه تک درب گازی تمام استیل
گرم خانه دو درب ۶ طبقه ای
گرم خانه ایستاده
گرم خانه مرطوب و ...


قیمت گرم خانه دو درب ایستاده


قیمت گرم خانه ها بر اساس این که چند نفره باشند و اتوماتیک بودن و جنس بدنه قیمت گذاری می شوند اما سایت بازار طلایی برای تکریم از مشتری و با توجه به جو متغییر قیمت ها همیشه بهترین و مناسب ترین فیمت ها را برای شما مشتری عزیز در نظر گرفته است به گونه ای که شما در هیچ کجا نمی توانید این دستگاه را با این کیفیت و با این قیمت پیدا کنید و مطمئن باشید با خرید گرم خانه دو درب به مقدار کیفیت کاری می رسید که مبلغی که بابت خرید آن پرداخته اید جبران شود‌.


خرید گرم خانه دو درب ایستاده از سایت بازار طلایی


برای خرید گرم خانه دو درب اصلا فرقی نمی کند که در کجای این کشور پهناور هستید شما می توانید با مراجعه به سایت بازار طلایی نوع گرم خانه ای که می خواهید را انتخاب کنید. در آن جا با کارشناسان ما صحبت کنید و ببینید با توجه به فضایی که دارید مدل گرم خانه را انتخاب کنید و خرید خود را انجام دهید هم چنین لازم به ذکر است که گرم خانه دو درب دست دوم نیز در فروشگاه ما موجود است اما این اجناس دست دوم شامل گارانتی نیستند شما می توانید با خرید گرم خانه دو درب نو از خدمات پس از فروش و گارانتی ما برای چند سال بهره ببرید و با این نوع خرید کردن به صورت غیر حضوری به کم کردن آلودگی ها و ترافیک نیز کمک کنید

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی