فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 1

بن ماری 9/1 با عمق 15

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

بن ماری 9/1 با عمق 15

بن ماری 9/1 با عمق 15

بن ماری 9/1 یکی از تجهیزات آشپزخانه صنعتی است که از جنس‌های استیل، پلی پروپلین، پلی کربنات شفاف و همچنین پلی کربنات مشکی ساخته شده است. این ظروف مناسب برای نگه داری غذاها در سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی می باشد. این ظروف بیشتر در صنایع غذایی مانند سلف دانشگاه ها، رستوران‌ها، غذاخوری‌ها، فست فودها، هتل‌ها، غذاخوری نیروگاه‌ها و کارخانجات و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ظروف بن ماری برای سرو غذاها در تاپینگ‌ها و همچنین تمامی بستنی فروشی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. و در جاهای دیگر برای گرم غذاها مورد استفاده قرار می‌گیرند.
در دنیای امروزی با پیشرفت جامعه و تکنولوژی آشپزی نیز پیشرفت کرده است منظور از پیشرفت آشپزی همان وسایل آشپزی می باشد به این گونه که وسایل جدیدی برای آشپزی در اختیار آشپز های صنعتی قرار گرفته است از جمله ی این ظروف می توان به بن ماری‌ها اشاره کرد در ابعادهای مختلف مورد مصرف آشپزها برای پخت غذا و نگه داری غذاها، سالادها و انواع گوشت‌ها در یخچال مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین این ظروف در بستنی فروشی‌ها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد و باعث می شود که بستنی‌ها در انواع مختلف به طور جداگانه نگه داری شوند.


بن ماری 9/1 با عمق 15 رنگ مشکی


این ظرف بن ماری از جنس پلی کربنات می باشد و رنگ آن به رنگ مشکی می‌باشد. از این نوع بن ماری برای نگه داری مواد اولیه مانند سالاد و همچنین تاپینگ‌ها مورد استفاده قرار می گیرد. بن ماری مشکی با این عمق و سایز دارای شفافیت خوبی می‌باشد به گونه‌ای که شما می‌توانید مواد داخل آن را مشاهده نمایید این مدل بن ماری‌ها دارای مقاومت بالایی هستند. این مدل بن ماری به هیچ عنوان آب جذب نمی‌کند و دارای این قابلیت می‌باشد که رنگ هیچ موادی را به خود جذب نمی‌کند.

بن ماری

این یکی از ظروفی است که دارای کاربرد بسیاری در صنعت غذایی می باشد. به این ظروف لگن بن ماری نیز گفته می شود. ظرف بن ماری دارای ابعاد و سایزهای مختلف می باشد که هرکدام دارای کارایی مخصوص به خود می باشند و مصارف مختلفی دارند. از این ظروف در نوع استیل آن بعضا برای پخت غذا با درجه ی آرام استفاده می‌کنند. در فست فودی ها برای سلف سرویس بیشتر از این بن ماری‌ها استفاده می‌کنند. بن ماری‌های استیل از جنس استیل ضدزنگ می‌باشند و همچنین به هیچ عنوان طعم و بوی غذا را تغییر نمی‌دهند.

ابعاد و اندازه‌ی بن ماری‌ها

ظروف بن ماری دارای ابعاد و اندازه‌های متفاوتی می‌باشند و از نظر ارتفاع بیشتر دارای تنوع می‌باشند. که در ادامه به انواع آن‌ها اشاره می‌کنیم:
بن ماری 1/1 با عمق‌های 5/6، 10، 15، 20 سانتی‌متر
بن ماری 2/1 با عمق‌های 5/6، 15، 20 سانتی‌متر
بن ماری 3/1 با عمق‌های 10، 15، 20 سانتی‌متر
بن ماری 4/1 با عمق 15سانتی‌متر
بن ماری 6/1 با عمق‌های 15، 20 سانتی‌متر
بن ماری 9/1 با عمق‌های 10، 15 سانتی‌متر
در این میان بزرگترین بن ماری 9/1 با عمق 15 سانتی‌متر می‌باشد که در مصارف مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیمت انواع بن ماری ها

قیمت انواع بن ماری با توجه به جنس و رنگ وابعاد و اندازه باهم متفاوت می باشد. اصولا بن ماری هایی که از جنس استیل می باشند از بقیه ی موارد بیشتر می باشد در بین بن ماری های مختلف که در حدود 8 مدل هستند بن ماری 9/1 با عمق 15 بیشترین قیمت را دارا می باشد. بن ماری ها با توجه به اینکه دارای درب باشند یا نه نیز دارای تفاوت قیمت هستند.و قیمت آن ها از حدود 70 هزار تومن برای ابعاد کوچک تا 416 هزار تومن برای ابعاد بزرگ می باشد.

جنس بن ماری

بن ماری 9/1 با عمق 15 هم از استیل ضد زنگ و هم از پلی کربنات ساخته شده است. استیلی که برای ساخت این بن ماری مورد استفاده قرار گرفته است یکی از بهترین انواع استیل ضد زنگ می باشد که برای نگه داری غذا در بهترین کیفیت مورد استفاده قرار می گیرد. با این ظروف می توان به مدت طولانی غذاها را گرم نگه داشت. برای گرم کردن غذا ها یا می توان از شعله با درجه ی کم استفاده کرد یا اینکه می‌توان از آب برای گرم نگه داشتن غذا در این ظروف استفاده کرد.

 

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی