فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

بن ماری 6/1 با عمق 15 یا لگن استیل بن ماری

09304761020پیام دوستی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 7

بن ماری 6/1 با عمق 15 یا لگن استیل بن ماری

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

بن ماری 6/1 با عمق 15 یا لگن استیل بن ماری

بن ماری 6/1 با عمق 15


بن ماری 6/1 با عمق 15 در تجهیزات آشپزخانه‌ صنعتی دارای کاربرد می‌باشد این ظروف برای گرم نگه داشتن و سالم نگه داشتن مواد غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ظروف در انواع رستوران‌ها، غذاخوری‌ها، فست فودها، هتل‌ها، سلف دانشگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ظروف برای گرم کردن غذاها در ترولی‌های بیمارستان‌ها، هتل های بزرگ، سلف دانشگاه ها و همچنین برای پختن غذاها بر روی شعله‌هایی با درجه حرارت کم و به صورت تدریجی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این بن ماری‌ها همچنین در تاپینگ ها و بستنی فروشی ها مورد استفاده قرار می گیرد.
امروزه برای اینکه آشپزی در حیطه ی صنعتی آسانتر شود و برای اینکه غذاهای پخته شده به صورت گرم سرو شود ازظروف استیل آشپزخانه استفاده می شود. در دنیای امروزی با پیشرفت تکنولوژی این ظروف در ابعاد و اندازه های مختلف برای مصارف مختلف مورد استفاده ی مصرف کنندگان قرار گرفته است. از این ظروف در آشپزخانه ها برای نگه داری مواد غذایی خام مانند گوشت انواع سالادها، و همچنین برای پخت غذاها در درجه ی پایین استفاده می شود. این ظروف به گونه ای طراحی شده اند که می‌توان در سیستم های گرمایشی و سرمایشی قرار بگیرند
به این ظروف بن ماری لگن بن ماری نیز گفته می شود. از این ظروف برای نگه داری مواد در فست فودها برای آماده سازی ساندویچ مورد استفاده قرار می گیرد و حتی برای سلف سرویس نیز مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از این ظروف بن ماری دارای پانچ می باشد که از این ظروف برای آبکش کردن برنج، ماکارونی، سبزیجات نیز استفاده می کنند و در بعضی موارد نیز برای بخارپز کردن مواد غذایی نیز از این ظروف استفاده می‌کنند. با وجود این سوراخ ها در ظروف بن ماری آبکشی برخی مواد غذایی در این ظروف آسانتر می‌شود.

کاربرد بن ماری ها

در برخی از رستوران ها، یا هتل‌ها برای اینکه غذاها به صورت گرم برای مشتری سرو شوند این ظروف بن ماری را در درون ترولی ها قرار می‌دهند. این ترولی‌ها وسیله ای برای گرم نگه داشتن غذا در درون بن ماری‌ها به مدت تقریبا طولانی می‌باشد. در بستنی فروشی‌ها نیز برای اینکه طعم بستنی‌ها به صورت جداگانه نگه داری شود از این ظروف بن ماری استفاده می‌کنند. در سلف سرویس‌ها برای اینکه استفاده از سلف سرویس برای مشتری راحت‌تر باشد از این ظروف استفاده می‌کنند این ظروف در سلف سرویس‌ها باعث جداسازی مواد از یکدیگر می‌شود.

جنس ظروف بن ماری

این ظروف از جنس استیل ضد زنگ نگیر و همچنین پلی کربنات، پلی پروپلین ساخته شده است. این ظروف در موارد مختلفی کاربرد دارد و برای اینکه در این ظروف مواد طعم و مزه‌ی خود را از دست ندهند باید از اجناس مرغوب برای ساخت آن‌ها استفاده شود مثلا استیلی که برای ساخت این ظروف استفاده می‌شود باید ضد زنگ باشند تا مواد غذایی در درون آن‌ها دچار تغییر مزه نشود. یا مثلا در نوع پلی کربنات باید از جنسی برای ساخت آن استفاده شود که دارای مقاومت بالایی باشد و در مقابل فشار دوام بیاورد.

انواع بن ماری ها

بن ماری ها دارای انواع مختلفی می باشند و این تفاوت ها به علت وجود ابعاد و اندازه های مختلف هست که در ادامه به انواع آن ها اشاره می‌کنیم
بن ماری 1/1 با عمق های 5/6، 10، 15، 20 سانتی متر می باشد.
بن ماری 3/1 با عمق های 10، 15، 20 سانتی متر می باشد.
بن ماری 4/1 با عمق های 10، 15، 20 سانتی متر می باشد.
بن ماری 6/1 با عمق های 10، 15، 20 سانتی متر می باشد.
بن ماری 9/1 با عمق های 10، 15، 20 سانتی متر می باشد.

قیمت انواع بن ماری‌ها

این ظروف بن ماری دارای انواع قیمت براساس ابعاد واندازه و ضخامت می‌باشد و همچنین براساس جنس نیز متفاوت می‌باشد. قیمت بن ماری‌ها حتی با توجه به کارخانه تولیدی نیزمتفاوت می‌باشد به این گونه که برخی ازکارخانه‌ها نهایت دقت خود را در تولید محصولاتشات به کار می‌برند. دربعضی مواقع برخی از کارخانه‌ها تک تک محصولات تولیدی خود را از نظر کیفیت مورد بررسی قرار می‌دهند تا بهترین بن ماری‌ها را به بازارعرضه کنند و این باعث می‌شود که محصولاتشان بی عیب و نقص باشد و قیمت تعریف شده به علت دقت بکاربرده شده نیز زیاد می‌شود.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی