فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
چیلیک حبوبات استیل
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 0

چیلیک حبوبات استیل

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

چیلیک حبوبات استیل

كاربرد چليك حبوبات استيل و چرا استفاده كنيم؟

علي رغم استفاده ي گوناگون و زياد از حبوبات نميتوان منكر كاربردي بودن حبوبات براي آشپزي شد همچنين خاصيت بي شمار ِحبوبات . به همين دلائل بسيار مهم حتما براي متعدد بودن حبوبات بايد ظرف ظروفي منظم براي آنها تهيه كرد كه چليك حبوبات استيل كه وسيله اي است از تجهيزات آشپزخانه ي صنعتي و بهترين گزينه براي نگهداري از حبوبات و در امان ماندن آنها از حشرات و نَم كشيدن آنها بخاطر آب يا هوا همچنين حفظ نظام آشپزخانه و اين دستگاه كه چليك استيل نام دارد مانع از هوا خوردن حبوبات و مواد غذائي ميشود در نتيجه حبوبات سالم و تازه و با طراوات ميمانند.

دليل استفاده از چليك استيل

همانگونه كه ميدانيم حشره ها به از حبوبات هم تغذيه ميكنند حشراتي مانند سوسك پشه مارمولك و....به همين دليل اگر حبوبات در معرض و دسترس استفاده حشرات باشد به راحتي حبوبات ما بلا استفاده ميشود به همين دليل بسيار مهم ما چليك استيل را براي جلوگيري از اين مشكل معرفي ميكنيم . به اين دليل درب چليك استيل را استيل درست كردند كه محافظي قوي و عاري از آلودگي باشد ، اگر مشاهده كرده باشيد مغازه ها يا رستوران ها و... براي حفظ مواد حبوباتي خود از چليك استيل استفاده ميكنند چون بهترين انتخاب است براي نگهداري حبوبات به دليل اينكه دور از آلودگي و آسيب ميماند.

خصوصيات چليك استيل 

ما از چليك استيل به دليل ظرفيتي كه دارد استفاده ميكنيم چون مواد و حبوبات زيادي نگهداري ميكنيم و حبوباتمان در سلامت كامل حفظ ميشوند و جاي نگراني براي ما نميگذارد ، چليك استيل استوانه اي شكل است ، به راحتي درب آن باز ميشود ، داراي دو تا دستگيره است و درب هاي آن چفت ميشود، از دو نوع چرخ دار و بدون چرخ يا همان ثابت ميباشد، از آن به عنوان نگهدارنده ي حبوبات مثل برنج گندم نخود.... استفاده ميكنند، بهترين گزينه براي مغازه ها رستوران ها فست فود شيريني پزي ها ميباشد،و چليك از جنس ورق استيل نگير است و ضخامتش يك ميلي متر است

 مزيت هاي چلينگ استيل

در هر گونه شرايط آب و هوايي ميتوان از كاربردي بودن چليك استيل بهرمند شد و همانگونه كه انتظار ميرود حبوباتمان سالم و خشك باقي بماند و ذره اي هوا آلودگي گرد و غبار به حبوبات سرايت نميكند هم چنين درب استيلي كه دارد هرگز دچار زنگ زدگي نميشود ، حتما ميدانيد كه حبوبات سرشار از پروتئين و مواد مغذي و سالم است و براي سلامت انسان بسيار ضروري ميباشند همچنين ظرف نگهداري از اين مواد مغذي و پر از خاصيت هاي گوناگون بسيار مهم ميباشد .

چلينگ حبوبات از وسيله هاي بسيار مهم تجهيزات آشپزخانه صنعتي ميباشد و چلينگ داراي درب بوده اصولا اين درب چلينگ استيل ضد زنگ بوده و چلينگ به دسته ي ثابت و غير ثابت (متحرك) تقسيم ميشود و جهت نگهداري مواد خشك استفاده ميشود و جاي آن در انباري رستوران ها آشپزخانه ها است و جنس بدنه ي چلينگ از استنلس استيل است و هرگز دچار زنگ زدگي نميشود و اينكه چلينگ به دو شكل مكعبي و استوانه اي ساخته ميشود و نوع چرخدار بودن چلينگ به منظور حمل و نقل آسان آن ميباشد. چلينگ از تجهيزات آشپزخانه ي صنعتي ميباشد .

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

برچسب ها

09304761020 پیام دوستی