فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
ترولی تخت دو طبقه
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 0

ترولی تخت دو طبقه

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

ترولی تخت دو طبقه

ترولي تخت دو طبقه 

ترولي و كاردبرد آن : يكي ديگر از تجهيزات آشپزخانه ي صنعتي ترولي تخت دو طبقه ميباشد كه در مكان ها ي بزرگ سربسته مثل رستوران، غذا خوري ها ي اداره جات هتل ها و متل ها بيمارستان ها  براي جا به جا كردن وسائل كوچك ميباشد. با اين وسيله سرعت مكان پذيرايي بالا ميرود و خستگي كارمندان كمتر ميشود همچنين احتمال ريسك ريختن غذا يا شكستن ظروف كمتر ميشود و با نظم بهترو بيشتري غذا تقسيم ميشود اين وسيله كاملا بي صدا ميباشد و حمل آن هنر خاصي نميخواهد و بسيار آسان ميباشد و رسيدگي به شخص يا اشخاصي كه منتظر غذا هستند بيشتر ميشود .                                       

 انعطاف ترولي تخت دو طبقه:         

  با جا به جايي اين چرخ دستي ميتوان شيوه ي استفاده از آن را به راحتي تغيير داد همينطور به جز غذا مواد ديگري هم ميتوان حمل كرد مثل نوشيدني ها مثل دسر ها مثل بطري هاي استيل پلاستيكي و...در ضمن اين چرخ دستي به دليل محكم بودنش گزينه بسيار مناسبي براي اين گونه مكان ها مثل هتل رستوران و بيمارستان است و كمتر مورد آسيب ديدن قرار ميگيرد و بسيار نرم و انعطاف پذير ميباشد و حمل غذا بي دردسر و راحت تَر و منظم تَر ميباشد .                       

 شستن ترولي تخت دو طبقه:

اين وسيله تجهيزات آشپزخانه صنعتي به اين دليل شستنش آسان است كه تمام جنس آن استيل ميباشد و به راحتي تميز ميشود و بسيار مقاوم است در برابر مواد شوينده و بهداشتي و ضد عفوني كننده .

چرخ هاي ترولي تخت دو طبقه و نوع عملكرد چرخ ها:                       

   اين وسيله چهار چرخ دارد و همانقدر كه محكم ميباشد روان هم ميباشد بطوري كه تغيير جهت ناگهاني را به راحتي ميتوان اعمال كرد همچنين قفل چرخ ها به گونه اي است كه به آساني ميتوان چرخ دستي يا ترالي را ثابت نگه داشت.ترولي ميتوانم مواد را با وزن هاي سنگين جا به جا كند و به دليل وزن مشكلي بوجود نمي آيد.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

برچسب ها

09304761020 پیام دوستی