فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 6

رب گیر خانگی کوچک ‌رومیزی

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

رب گیر خانگی کوچک ‌رومیزی

رب گیر کوچک خانگی رومیزی

رب در تهیه و مزه دار کردن اکثر غذا های ما نقش بسیار پر رنگ و موثری دارد در زمان های قدیم برای تهیه رب گوجه فرنگی ها را تکه تکه می کردند سپس تکه های گوجه را روی حرارت قرار می دادند و آن ها را می پختند سپس آن ها را صاف می کردند اما پیشرفت تکنولوژی به عمل رب گیری نیز کمک کرد و با روی کار آمدن دستگاه های رب گیر این کار سخت به کاری راحت تبدیل شد. در رب گیر کوچک خانگی رو میزی لازم است حتما گوجه فرنگی ها را تکه کنید و آن ها را درون مخزن دستگاه بریزید دستگاه خود زحمت جدا کردن پوست و دانه های گوجه فرنگی ها را می کشد و آب گوجه ها را از خروجی دستگاه بیرون می دهد. این دستگاه رب گیر با برق خانگی و حدود ۲۲۵ وات کار می کند و برای آب گیری انار، لیمو غوره، انگور و ... نیز به کار می رود. ابعاد این دستگاه با طول، عرض و ارتفاعی به ترتیب ۱۶ * ۳۱* ۵/۱۹ سانتی متر می باشد و در ساعت حدود ۳۰ کیلو گرم گوجه فرنگی را آب گیری می کند و دور موتور این رب گیر نیز ۱۳۴ دور در دقیقه می باشد.

انواع رب گیر ها

رب گیر انواع و اقسام گوناگون و متفاوتی دارند و از این روی برند ها و شرکت های مختلفی در جهت تولید رب گیر ها تلاش کرده اند که برخی آن ها شامل:

  • رب گیر خانگی دستی
  • رب گیر خانگی اتوماتیک
  • رب گیر خانگی رو میزی
  • رب گیر صنعتی
  • رب گیر ۶۰ کیلویی
  • رب گیر ۱۲۰ کیلویی
  • رب گیر یک تنی اتوماتیک
  • رب گیر لوکوموتیوی و ...

قیمت رب گیر کوچک خانگی رومیزی

دستگاه های رب گیر به دو دسته ی صنعتی و خانگی تقسیم می شوند. دستگاه های آب گوجه گیر صنعتی به خاطر ظرفیت بالایی که دارند مناسب کارخانه ها هستند و دستگاه های کوچک برای مصرف های خانگی مناسب هستند و معمولا قیمت رب گیر کوچک خانگی نسبت به نمونه های صنعتی بسیار مناسب تر بوده و لازم نیست برای خرید آن هزینه ی زیادی بپردازید. اکثر مردم جنس ارزان قیمت بی کیفیت را به یک جنس با کیفیت عالی اما قیمت کمی بالا تر ترجیح می دهند این گونه نباشید که کیفیت را فدای قیمت کنید.

خرید رب گیر کوچک خانگی از سایت بازار طلایی

خرید رب گیر کوچک خانگی به دو شکل حضوری و غیر حضوری امکان پذیر است شما می توانید بنابر وقت و سلیقه ی خود نوع خرید خود را انتخاب کنید اما امروزه دیگر کم تر کسی برای خرید کردن خود را درگیر دود و دم ترافیک می کند و هزینه ی رفت و آمد را بر روی دوش خود می گذارد سایت بازار طلایی از این روی برای راحتی شما مشتری عزیز امکان خرید غیر حضوری را برای شما فراهم آورده و کالای خریداری شده را درب منزل تان تحول می دهند پس فقط وارد سایت بازار طلایی شوید و با انتخاب محصول مورد نظر و پس از مطلع شدن از جنس، کارایی و قیمت آن می توانید آن را خریداری کنید.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

برچسب ها

09304761020 پیام دوستی