فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 6

باربیکیو 60 سانت گنبدی

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

باربیکیو 60 سانت گنبدی

باربیکیو 60 سانت گنبدی

باربیکیو 60 سانت گنبدی بغل شعله با طبقه چوبی

باربیکیو چیست ؟

یکی از تجهیزات پخت گوشت و انواع آن مانند همبرگر ، سوسیس و غیره به روش مستقیم و با نظارت کامل کاربر یا آشپز آن دستگاهی به نام باربیکیو است که به اندازه ها ، شکل ها ، با استفاده از انواع تامین کنندگان انرژی مانند برق ، گاز ، ذغال و غیره و نیز به صورت خانگی و یا صنعتی برای بالخصوص آشپزخانه های صنعتی و فست فودها وجود دارد .

توسط این دستگاه گوشت و یا مواد غذایی موردنظرتان با تنظیم مقدار شعله م انرژی به صورت مستقیم توسط کاربر طبخ می گردد . معنای پخت به روش باربیکیو قراردادن مواد غذایی و عمدتا گوشت است که با حرارت مستقیم آتش یا ذغال پخته می شود . این روش باعث می گردد میزان آبدار بودن و لطافت مواد غذایی موردنظرتان در اختیار خودتان باشد .

اولین نوع این دستگاه به شکل کوره ای گنبدی شکل بوده است که ذغال یا چوب در آن ریخته شده و پخت گوشت و یا مرغ و امثال آنها صورت می گرفته است . این گنبد دارای منفذها و سوراخ هایی برای خارج شدن دود ، اکسیژن و گاز ناشی از سوختن ذغال ها بوده است .

با گذشت زمان این دستگاه به صورت امروزی تغییر و پیشرفت نموده است ، تاحدی که درحال حاضر در تراس منازل ، باغ ها ، ویلاها ، آشپزخانه های صنعتی ، رستوران ها و فست فودها و غیره شاهد حضور حداقل یکی از دستگاه های باربیکیو می باشید .

طراحان و سازندگان دستگاه های باربیکیو سعی می نمایند باتوجه به اینکه پخت انواع گوشت با گاز و یا ذغال چوب طعم های گوناگونی را ایجاد می نماید ، دستگاه را به نحوی ارائه نمایند که قادر به استفاده از انرژی های متفاوت باشد .

دستگاه باربیکیو 60 سانت گنبدی بغل شعله با طبقه چوبی به دلیل کیفیت ، زیبایی در طراحی ، استفاده از مواد اولیه در ساخت ، امکانات ارائه گردیده ، اندازه مناسب آن و دیگر مزیت های آن جزو پرمتقاضی ترین دستگاه های باربیکیو می باشد .

باربیکیو و کباب پزگازی 60 سانتی با در تمام گنبدی و گرد و دارای دودکش های مدل آمریکایی ، قابلیت استفاده برای پخت کباب و گریل کردن غذاهای بدون سیخ با دستگیره چوبی غیر داغ شونده ، شیرهای کروم ایتالیایی به همراه پایه های چرخدار و با طبقات چوبی ، بسیار مورد توجه قرارگرفته است .

این باربیکیو دارای هشت شعله است که بر روی هر یک از شعله ها یک رویه چدنی است . همچنین دارای یک گریل استیل جهت مصارف مواد غذایی بدون سیخ می باشد و باداشتن در گرد ، امکان گردش حرارت و طبخ عالی را فراهم می کند .

دارای دو شیر ایتالیلیی است که نیمی از شعله ها با یک شیر و نیمی دیگر با شیر دوم روشن می شوند . جهت حفظ پاکیزگی و نظافت ، یک سینی از جنس استیل ضد زنگ در زیر شعله ها قرارداده شده است که ذرات جداشونده از مواد غذایی ، آب و روغن را در زمان پخت ، جمع آوری می نماید . با توجه به جداشدن آن به سادگی تمیز و پاکیزه می گردد .

جنس کباب پز از آهن با رنگ الکترواستاتیک است و دارای دسته ها با چوب روسی و غیرداغ شونده است . در بالای شعله ها یک توری از جنس استیل قرارداده اند که در زمان پخت می توانید موادغذایی طبخ شده را جهت گرم نگه داشتن در روی آن قراردهید .

کباب پز فوق الذکر دارای یک اجاق کناری پلوپزی است که اصطلاحا به آن بغل شعله می گویند ، که با یکی از شیرها روشن و خاموش می گردد .

درضمن در زیر و کنار این دستگاه طبقات چوبی نصب گردیده که قادر می باشید در زمان پخت و پز وسایل موردنیازتان را روی آنها قراردهید .

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

برچسب ها

09304761020 پیام دوستی