فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 0

رب گیر صنعتی طرح ترک

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

رب گیر صنعتی طرح ترک

رب گیر صنعتی طرح ترک

رب یکی از چاشنی های اصلی اکثر غذا های ما ایرانی ها است . در سال های گذشته عمل رب گیری در منازل و توسط خانم های منزل انجام می شد اما با صنعتی و به روز شدن همه ی کار ها این کار در کارخانه ها انجام شد و مردم دیگر رب های آماده شده خریداری می کردند رب گیر صنعتی طرح ترک یکی از این رب گیر ها است که برای مصارف صنعتی به کار می رود و محصول کشور ترکیه می باشد. لازم به ذکر است که این رب گیر برای آب گیری لیمو، غوره، انار، انگور و ... نیز مناسب است. این رب گیر بسیار مقاوم بوده و جنس بدنه و تمام لوازم آن از استیل کاملا مرغوب بوده است . این رب گیر قابلیت آب گیری ۶۰۰ کیلو گرم گوجه فرنگی را در هر ساعت دارد از این رو برای کارخانه ها  بسیار مناسب است. و طرز کار کردن با آن نیز بسیار راحت است شما ابتدا گوجه فرنگی ها را می شویید و سپس آن ها را درمخزن بالایی قرار داده  و با وارد کردن گوجه ها آن ها له می شوند و آب آن ها گرفته می شود و از انتهای دستگاه تفاله های آن نیز خارج می شوند.

انواع رب گیر ها

رب گیری کاری بوده که مردم همیشه آن را انجام می دادند اما امروزه دیگر کم تر شاهد این کار در خانه ها می باشیم و کارخانه ها این کار را انجام می دهند ما در این مبحث به انواع این رب گیر ها آشنا می شوییم.

  • دستگاه آب گوجه‌ گیری ۱۰۰ کیلویی
  • دستگاه آب گوجه گیری ۶۰۰ کیلویی
  • رب گیر صنعتی طرح ترک
  • دستگاه آب گوجه گیر اتوماتیک بزرگ
  • دستگاه آب گوجه گیر لوکوموتیوی
  • دستگاه آب گوجه گیر ۵۰۰ کیلویی لوکوموتیوی
  • دستگاه آب گوجه گیری یک تن و نیمی
  • دستگاه آب گوجه گیری خانگی و ...

قیمت رب گیر طرح ترک

همان طور که در بخش بالایی خواندیم انواع دستگاه رب گیر بسیار زیاد و متنوع است و طبیعی است که قیمت یک رب گیر خانگی و یک رب گیر یک تنی و اتوماتیک با یک دیگر متفاوت باشند. قیمت رب گیر طرح ترک نیز نسبت به کارایی و کیفیت آن قیمت مناسبی است و مطمئن باشید هر قیمتی که بابت آن می پردازید چند برابر آن به جیبتان باز می گردد زیرا این رب گیر سرعت عمل بالایی به کار شما می بخشد .

خرید رب گیر طرح ترک

اگر قصد خرید رب گیر طرح ترک را دارید دیگر لازم نیست برای خرید آن به بازار بروید شما می توانید به سایت بازار طلایی مراجعه کنید و اطلاعاتی نظیر مشخصات فنی، قیمت رب گیر، نظرات کارشناس ها درباره ی این رب گیر را کسب کنید هم چنین در این سایت می توانید فیلم طرز کار کردن با رب گیر طرح ترک‌ را ببینید و هر گونه مشکل در کار کردن با آن دارید را برطرف کنید. علاوه بر این ها ما رب گیر طرح ترک  را به سراسر ایران برای شما ارسال می کنیم .

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

برچسب ها

09304761020 پیام دوستی