فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
خمیر گیر کوچک خانگی
بازدید امروز : 1
بازدید کــل : 27

خمیر گیر کوچک خانگی

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

خمیر گیر کوچک خانگی

خمیر گیر خانگی کوچک خانگی موتور کاور دار

دستگاه خمیر گیر مخصوص هم زدن آرد و تهیه ی  خمیر است و همان طور که از اسم آن پیدا است برای تهیه خمیر نان ها، خمیر پیتزا و ... به کار می رود. خمیر گیر با دو جنس آلومینیومی و استیل ساخته می شود و در اندازه های کوچک و بزرگ‌ برای مصارف خانگی و صنعتی تولید می شود. خمیر گیر خانگی کوچک دیگ و پارویی با جنس استیل دارد. خمیر گیر چهار کیلویی ظرفیت درست کردن ۸ کیلو خمیر را دارد و اندازه های آن  با عرض، طول و ارتفاع به ترتیب ۷۵ * ۵۲ * ۵۹ سانتی متر است.  دهانه دیگ این خمیر گیر با قطر ۴۰ سانتی متر است و موتوری با ولتاژ ۲۲۰ و آمپر ۲۰۶/۴۰۹ است و وزن آن حدود ۵۰ کیلو گرم می باشد. برق این خمیر گیر نیز تک فاز و یا سه فاز به انتخاب خود شما می باشد.

انواع خمیر گیر

خمیر گیر ها  بستگی دارد شما در کجا بخواهید از آن ها استفاده کنید بنابر آن نوع آن متفاوت می شود‌ قطعا خمیرگیر  خانگی با خمیر گیر های صنعتی و قنادی ها از نظر اندازه پاتیل ها، قدرت موتور و برق مصرفی آن متفاوت است حال با یک دیگر  با انواع خمیر گیر آشنا می شویم.

 • خمیر گیر کوچک خانگی
 • خمیر گیر صنعتی
 • خمیر گیر ۵ کیلویی
 • خمیر گیر ۸ کیلویی
 • خمیر گیر ۱۵ کیلویی
 • خمیر گیر ۳۰ کیلویی
 • خمیر گیر ۶۰ کیلویی
 • خمیر گیر ۸۰ کیلویی
 • خمیر گیر ۱۲۰ کیلویی و ‌‌‌...

قیمت خمیر گیر خانگی کوچک موتور کاور دار

قیمت خمیر گیر خانگی کوچک آن قدر بالا نیست و شما لازم نیست برای خرید آن هزینه ی زیادی بپردازید زیرا در قیمت گذاری خمیر گیر اندازه پاتیل خمیر گیر و قدرت موتور آن موثر است و هر چه حجم پاتیل آن بزرگ تر باشد طبیعی است قیمت آن نیز بالا تر برود. خمیر گیر ها در دو جنس آلومینیوم و استیل ساخته می شود که اگر می خواهید کیفیت خمیرتان بالا تر برود بهتر است از جنس استیل استفاده کنید‌.

خرید خمیر گیر خانگی کوچک  از سایت بازار طلایی

اگر قصد خرید خمیر گیر خانگی کوچک را دارید به سایت بازار طلایی مراجعه کنید و اطلاعات لازم را درباره ی خمیر گیر کوچک خانگی کسب کنید و نظر کارشناسان را در این باره بخوانید هم چنین طرز کار کردن با آن را در فیلم های آموزشی یاد بگیرید و یک خرید مطمئن از نظر کیفیت و اصل بودن خمیر گیر انجام دهید‌. با خرید از سایت ما در هر کجای ایران عزیز که باشید خمیر گیر خود را تحویل بگیرید و در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کنید و با خرید آنلاین و غیر حضوری خود در کم کردن آلودگی شهر نقش موثری داشته باشید و آن زمانی که می خواهید در بازار بگذرانید را صرف خانواده و دوستان خود کنید. لازم به ذکر است که حین سفارش شما می توانید اندازه ی دیگ و جنس آن را تعیین کنید و بنابر سلیقه ی خود و متناسب با جایی که می خواهید از آن استفاده کنید اندازه آن  را مشخص کنید.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

2 نظر ثبت شده است
 1. ; 1399/07/19

  l

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

برچسب ها

09304761020 پیام دوستی