فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
کباب پز صنعتی مشهد
بازدید امروز : 1
بازدید کــل : 3

کباب پز صنعتی مشهد

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

کباب پز صنعتی مشهد

خرید کباب پز صنعتی مشهد

کباب پز  وسیله ای بسیار مناسب و کارآمد و پرمصرف برای پخت و پز مواد غذایی محسوب می‌گردد. این وسیله پر کاربرد بیشتر برای پخت غذا های مانند گوشت قرمز و همچنین مورد استفاده برای پخت و پز گوشت سفید قرار می گیرد. در واقع می توان گفت: نحوه کار کردن کباب پز به اینگونه است که، گرما به طور مستقیم از زمین و یا از بالا به ماده غذایی وارد می‌شود، تا به صورت کامل گوشت را مورد پخت قرار دهد.

در واقع کباب‌پز صنعتی می‌توان، بر اساس نوع عملکرد و همچنین نوع سوخت به چند دسته تقسیم کرد، می‌توان با کباب پز ها بر حسب انرژی گرمایی که وارد می‌کند تا سه دسته تقسیم می شوند.

کباب پز ذغالی.

 کباب پز گازی.

 کباب پز تابشی.

 کباب پز تابشی به صورت برقی و یا همچنین گازی، می تواند باشد. از مهمترین ویژگی هایی که میتوان در کباب پز تابشی یا برقی و گازی نام برد، می‌توان به بدون دود بودن آن توجه نمود.

 

خرید کباب پز صنعتی مشهد:

کباب پز گازی و کباب پز ذغالی ایستاده با هود که مناسب برای کبابی و رستوران ها بوده و همچنین از جنس تمام استیل ضدزنگ تولید و عرضه می گردد و همچنین امکان پخت انواع کباب را هم به صورت زغالی و هم به صورت گازی فراهم می‌کند.

شما با خرید کباب پز صنعتی مشهد  میتوانید ،کباب پز گازی که دارای هفت شعله استیل با ۷ ناودانی چدنی و دارای چدن نشکن ۴۰ در ۵۰ سانتی متر با ضخامت ۱۰ میلیمتر میباشد.

که مناسب برای قرار دادن  زغال ها می باشد ،طول آن ها ۱۳۳ سانتی متر و عرض آن ۶۵ سانتی متر و دارای ارتفاع ۱۸۶ نیز است. منقل کباب ذغالی، این امکان را به شما میدهد تا بتوانید در صورت تمایل از ذغال چوبی یا تنوری استفاده کنید زیرا این نقل قابلیت قرار دادن چوب را در خود  دارد و همچنین از تجهیزاتی مانند دمنده، شعله در آن استفاده شده است .تا باعث شعله ور شدن زغال ها بر روی چوب شو،د تا از حرارت مناسب برای پخت کباب بهره مند شوید .

شما با خرید کباب پز صنعتی مشهد میتوانید ، کباب پز ذغالی ا عمق ۷سانت تهیه نمایید،  که با این عمق ذغال بیشتری بر روی منقل جای می‌گیرد و فاصله از کباب خام بیشتر می‌شود و موجب میشود تا کباب  در اصطلاح مغز پخت شود، که  باعث میشود تا کباب کیفیت قابل توجهی پیدا کند .

 

 

مزایای خرید کباب پز صنعتی مشهد

یکی دیگر از مزایای این کباب پزها در این می باشد که از جنس چدن تشکیل شده‌اند، همانطور که می‌دانید چدن یکی از فلز های بسیار مقاوم در برابر حرارت، گرما و رطوبت می باشد. به همین دلیل دارای استقامت بالا و همچنین طول عمر بیشتری نسبت به فلزات دیگر در برابر گرما است. به همین دلیل نیازی نیست که شما بعد از استفاده از این کباب پز  ورق کف یا بدنه آن را تعویض نمایید. زیرا همانطور که میدانید،  در صورتی که از فلز نامرغوب و ضعیف در آن  استفاده شده باشد، بعد از چند سال استفاده نیاز به تعویض بدنه یا کف منقل را پیدا می کنید، همچنین می توان گفت:از دیگر مزایای این کباب پز استفاده از پایه های با مقاومت بالا می باشد.

 همچنین،برای بالا بردن کیفیت پایه‌های این کباب پز از استیل مرغوب در سایز ۴۰ در ۴۰ استفاده شده است، استیل پایه بسیار ضخیم و مقاوم است زیرا به دلیل برخورد مستقیم با زمین ممکن است، از رطوبت برخوردار شود و برای جلوگیری از زنگ زدن و فرسودگی آن از استیل استفاده شده تا عمر کباب‌پز را بیشتر کند.

بدنه استیل ان دارای ضخامت یک میل میباشد و  دارای ولوم گاز می باشد.

 شما با خرید کباب پز صنعتی مشهد همچنین میتوانید از قابلیتهای مانند  سینی آب و شیر خروجی آب بهره مند شوید.همچنین میتوان به ناودانی که در کباب پز صنعتی به صورت دایره طراحی شده است اشاره نمود. همچنین دارای قابلیت استفاده از کباب پز به صورت گریل  با قرار دادن مفتول  شبکه بندی شده استیل بر روی دستگاه است.

 این دستگاه از استیل ساخته شده است ،. شما با خرید کباب پز صنعتی مشهد،  میتوانید کباب پز ذغالی و گازی را تهیه نمایید که به راحتی بتوانید از آن در فضاهای باز استفاده نمایید. زیرا امروزه اکثر رستوران ها برای جذب مشتری کباب پزهای، خود را در فضای باز قرار داده تا بتوانند به راحتی از مشتریان خود پذیرایی نمایند و در نتیجه با قرار دادن این کباب پز در فضای باز این امکان را دارید، تا به وسیله فن  که در آن به کار رفته و از طریق بادبزن خودکار در آن هیچ گونه بو و دود از غذا را به داخل محیط رستوران وارد نمایید .

 

 

خرید کباب پز صنعتی مشهد  و کباب پز ذغالی صنعتی

از کباب پز ذغالی ایستاده که دارای یک پایه می باشد تا دستگاه به زمین ارتفاع بگیرد، در کبابی ها و آشپزخانه‌های دارای فضایی باز استفاده می شود تا دود  ایجاد شده توسط پخت غذا به داخل محیط وارد نشود و از ایجاد هوای نامطبوع از پخت در محیط جلوگیری شود .

همچنین از دیگر مشخصات به کار رفته در این کباب پز می توان به بدنه کباب پز که از جنس پروفیل آهنی می باشد، اشاره نمود همچنین دارای صفحه چدنی است  و از همه مهمتر دمنده شعله و بادبزن که بر روی دستگاه قرار دارد، تا بتواند به راحتی ذغالها را شعله ورتر نماید و همچنین موجب گردد، تا هیچگونه ود و یا بخاری  وارد محیط نشده و از  طریق هود روی دستگاه نصب شده خارج شود.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

برچسب ها

09304761020 پیام دوستی