فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

آب میوه گیری اهرمی دستی

09304761020پیام دوستی
آب میوه گیری اهرمی دستی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 5

آب میوه گیری اهرمی دستی

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

آب میوه گیری اهرمی دستی

آب میوه گیری اهرمی دستی

آب انارگیری اهرمی دستی

همانطور که مطلع می باشید ، تمامی آب میوه ها و مرکباتی که توسط کارخانجات و تولیدکنندگان مربوطه ارائه می گردد به دلیل طول زمان زیاد ، از لحظه ی وارد شدن میوه ها و مرکبات به کارخانه تا زمان عصاره گیری انبوه و نگهداری در پاکت ها و ظروف مربوطه ، عرضه به بازار و خرید توسط متقاضیان و میل آنها نیاز به افزودن مواد نگهدارنده ، مواد قندی ، اسیدها و رنگ های گوناگون خوراکی می باشد .

اکثریت قریب به اتفاق آب یا عصاره های میوه و مرکباتی که ازطرف کارخانجات و تولیدکنندگان محصولات لبنی ارائه می گردند ، از عصاره ی طبیعی و واقعی آنها بسیار فاصله دارند .

به همین جهت و مخصوصا نظر به اینکه بخش مهمی از مصرف کنندگان آب میوه ها و مرکبات ، کودکان می باشند دراختیار داشتن و امکان آب گیری طبیعی از میوه ها و مرکبات بسیار اهمیت دارد .

دستگاه آب میوه گیری اهرمی دستی و یا آب انارگیری اهرمی دستی ، وسیله ای بسیار مناسب برای دراختیار داشتن آب میوه ای طبیعی و تازه است .

با این دستگاه که تمامی قطعات آن از فلز و آلیاژهای مستحکم ، قوی ، بهداشتی ، ضدزنگ ، قابل شستشو و با طول عمر زیاد می باشد شما می توانید در هر زمان و حتی برای پذیرائی میهمانانتان توسط آب میوه تازه  و مرکبات طبیعی اقدام نمایید .

در یک میهمانی هر یک از میهمانان طعم و سلیقه خاص و موردنظر خودشان را خواستار هستند . دستگاه آب میوه گیری اهرمی دستی و یا آب انارگیری اهرمی دستی ، وسیله ای ساده با ارائه خدمات بسیار و مناسب است .

این دستگاه درعین سادگی ، بسیار مهندسی و علمی طراحی و ساخته شده است . زیرا دسته ای که به عنوان اهرم در آن نعبیه گردیده بدون نیاز به قدرت و توان زیاد به اندازه ی کافی به مرکبات و میوه ها فشار وارد می آورد تا به جهت عدم خارج شدن مواد درون پوست میوه ها و مرکبات که باعث تلخ شدن عصاره ها می گردد ، مزه و طعم طبیعی آن ازبین نرود .

اندازه ی دستگاه آب میوه گیری اهرمی دستی 20*17*53 سانتی متر است . بدنه ی آن از استیل ضدزنگ ساخته شده و دارای آبکش مخصوص جمع آوری تفاله ها و پوست میوه ها و مرکبات است .

قطعات دستگاه آب انارگیری اهرمی دستی ، قابلیت جدا شدن دارند ، بدین جهت به سادگی  تمامی آنها قابل شستشو و تمیز شده می باشند . این دستگاه در اندازه های خانگی و صنعتی ساخته شده اند و متقاضی این وسیله باتوجه به میزان استفاده از آن می تواند ، اندازه ی مورد دلخواه را انتخاب نماید .

درضمن دستگاه آب انارگیری اهرمی دستی ، در تنوع رنگی مشکی ، طوسی ، کروم و قرمز موجود است که البته، این رنگ ها در کارخانجات سازنده در کوره هایی با حرارت بالا به اصطلاح پخته گردیده و هیچگونه ریزش رنگ را نخواهد داشت .

دستگاه دارای کفشک نگهدارنده است که باعث می گردد در زمان آب کیری از میوه ها و مرکبات استقرار و استحکام لازم را داشته باشد .

دسته و اهرم آب میوه گیری اهرمی دستی ، از جهت طول ، قطر دسته و میزان قوسی شکل آن براساس قوانین فیزیک و مهندسی طراحی و ساخته شده است تا ضمن کارایی بالا ، نیاز به فشار زیاد نداشته باشد و نیز دارای طول عمر زیاد باشد .

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

برچسب ها

09304761020 پیام دوستی