فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
آب مرکبات گیری صنعتی زومکس
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 26

آب مرکبات گیری صنعتی زومکس

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

آب مرکبات گیری صنعتی زومکس

امروزه خصوصا در فصل تابستان بهترین خوردنی یا نوشیدنی ، نوشیدن آب میوه و مرکبات خنک است. از این جهت اگر به ویترین بستنی فروشی ها نگاهی بیندازید می بینید آب میوه های مختلف چیده شده که با روح و روان شمابازی می کند. برای تهیه آب مرکبات مثل پرتقال و دیگر مرکبات به دستگاهی نیاز دارید که بتواند به آسانی و در سریع ترین زمان ممکن آب مرکبات مورد نظر شما را تحویل دهد. آب  مرکبات گیری صنعتی زومکس یکی از دستگاه هایی است که به شما کمک میکند  حجم زیادی از مرکبات را آب گیری کنید.

البته به غیر از آب مرکبات گیری صنعتی زومکس نمونه های خانگی آن نیز وجود دارد با تفاوت این که حجم کمتری آب میوه برای شما تهیه می کند. اما نمونه های صنعتی به منظور آب گیری فراوان تر ساخته شده اند که تنها در صنعت کاربرد دارند. در بخش های بعدی توضیحات بیشتری در ارتباط با استفاده از آبمیوه گیری زومکس در مکان های مختلف خواهیم داد. آب مرکبات گیری و آبمیوه گیری صنعتی از جمله وسایل لازم و ضروری در تجهیزات کافی شاپ است و اگر شما تصمیم به راه اندازی کافی شاپ دارید حتما باید این محصول را خریداری نمایید. 

 

کارایی آب مرکبات گیری صنعتی زومکس

همان طور که گفته شد با استفاده از دستگاه آب مرکبات گیر می توان آب بسیاری از میوه ها و مرکبات را در سریع ترین زمان ممکن گرفت. آب مرکبات گیری صنعتی نیز معمولا در بستنی فروشی ها و کافه ها استفاده می شود. چرا که از موتوری پر قدرت و محفظه ای بزرگتر ساخته شده است و می تواند حجم زیادی آب میوه آماده کند. در اکثر بستنی فروشی ها و کافه ها به منظور ازدحام جمعیت و زیاد بودن مشتری وجود آب مرکبات گیری زومکس صنعتی کمک می کند که مشتری ها سریع تر سفارش خود را دریافت کنند.

از این رو این دستگاه کمک می کند که هیچ گاه مشتریان ناراضی نباشند. بنابراین برای ان که مشتریان آبمیوه های طبیعی و خنک بنوشند نیازی نیست که شما وقت زیادی و انرژی زیادی صرف کنید بلکه می توانید با روشن کردن دستگاه به طور هم زمان به کار های دیگر خود رسیدگی کرده و پس از چند دقیقه نوشیدنی را آماده شده از دستگاه تحویل بگیرید.

آب مرکبات گیری صنعتی زومکس  در چه مکان های استفاده می شود؟

آب مرکبات گیری در اماکن شلوغ و پر جمعیت استفاده می شود. این اماکن شامل: هتل، رستوران، تالار، بستنی فروشی، کافه و فستفود ها می باشد. البته نباید از این نکته گذشت چرا که بیشترین میزان نوشیدنی و اب مرکبات مختلف مربوط به نواحی گرم و خشک ایران است به طوری که هم اکنون از دستگاه زومکس آب مرکبات گیر بیشتر در نواحی جنوبی استفاده می شود چرا که شرایط و اقلیم آب و هوایی ان ها ایجاب می کند که همیشه نوشیدنی های خوشمزه و خنک در دسترس باشد.

آب گیری سریع

با دستگاه آب مرکبات گیر زومکس آب گیری را در سریع ترین زمان ممکن تجربه کنید! سیستم موتور و تیغه این دستگاه به شکلی تعبیه شده که می تواند با سرعت بالا بچرخد و در سریع ترین زمان ممکن آب انواع مرکبات را بگیرد. در سری جدید دستگاه آب مرکبات گیری برند زومکس یک دکمه تعبیه شده است که با وجود فناوری نوین تنها کافی است که شما آن دکمه را لمس کنید و شاهد آب گیری خودکار دستگاه باشید. این سیستم کاملا به روز با نام soul در این دستگاه گنجانده شده است که به صورت اتوماتیک آب گیری مرکبات را انجام داده و در این صورت دیگر نیازی به دخالت و تلاش مداوم شما در فرایند آب گیری نمی باشد.

با استفاده از این سیستم در سریع ترین زمان ممکن و به صورت اتوماتیک یا خودکار آب گیری انواع میوه انجام می شود و در زمانی کمتر از ۱۵ ثانیه این دستگاه قادر است یک لیوان آب میوه به شما ارائه دهد. با توجه به توان بالای موتور این دستگاه شما می‌ توانید ساعت ها از آن استفاده کرده آب میوه تهیه کنید. این تکنولوژی باعث پیشرفت شما در کار شده و به کار شما سرعت می بخشد و در نهایت باعث افزایش سود و فروش شما خواهد شد.

آب گیری مرکبات با ایده آل ترین روش و حالت ۳۶۰ درجه

روش ایده آلی که در آب مرکبات گیری زومکس گنجانده شده سرعت بالای آن در امر آب گیری میوه است. این دستگاه با سرعت بالای خود روشی ایده آل در آب گیری مرکبات به وجود آورده است. زمانی که به ظاهر این دستگاه نگاه می کنید متوجه طراحی فوق العاده زیبای آن خواهید شد. این دستگاه به شکلی طراحی شده است که می تواند مشتریان کافه را به سمت خود جلب کند و ان ها را ترغیب به نوشیدن آبمیوه کند‌. از ویژگی های ظاهری آب میوه گیر صنعتی می توان به رنگ زیبا، سایز کوچک با محفظه ای بزرگ و در عین حال دکمه های زیبا و کار آمد نام برد.

وجود دکمه ها با رنگ های مختلف در آب مرکبات گیری صنعتی زومکس

در دستگاه آبمیوه گیر زومکس دکمه های مختلف با رنگ های متفاوت وجود دارد. علاوه بر زیبایی اب مرکبات گیر با وجود این دکمه استارتنشان دهنده بخشی از عملکرد دستگاه است. دکمه های نارنجی ، سفید و چشمک زن. اینک با پیامی که هر یک از این رنگ دکمه ها به شما می دهند آشنا شوید:

  • دکمه سفید: اگر بر روی صفحه زومکس یا دکمه استارت چراغ رنگ سفید را مشاهده کردید یعنی ان که دستگاه در حالت آماده به کار قرار گرفته است.
  • دکمه سفید چشمک زن: این دکمه در واقع نوعی هشدار برای دستگاه آبمیوه گیری است. زمانی که دستگاه قادر نباشد عملکرد و فعالیت خود را شروع کند و دلیل ان هم یک عامل خارجی باشد چشمک زن سفید روشن می شود. بنابراین در این هنگام باید عیب را جست و جو کنید. معمولا یا کاسه در جای دقیق قرار ندارد، یا مخزن پر است و یا درب دستگاه باز است.
  • دکمه نارنجی : نشان دهنده آن است که آب مرکبات گیر به طرز صحیحی در حال آب گیری است.
  • نارنجی چشمک زن: زمانی که دکمه نارنجی چشمک زن می شود یعنی ان که دستگاه در حال آبگیری است اما ظرف تفاله تقریبا پر شده است و حتما می بایستی خالی شود.

تنوع و زیبایی طرح  و سیستم آنتی باکتریال

طرح زیبا در هر یک از تجهیزات آشپزخانه صنعتی باعث می شود که دکوراسیون آشپزخانه صنعتی خاص و منحصر به فرد باشد. از این رو زومکس نیز در آب مرکبات گیری خود از بهترین و حرفه ای ترین طراح ها استفاده کرده تا علاوه بر کارایی بتواند از لحاظ ظاهری نیز کاربران خود را راضی نگه دارد. از این رو آب مرکبات گیر زومکسدر رنگ ها و نمونه های مختلفی طراحی شده است که بر حسب سلیقه می توانند هر مدل را که دوست دارند تهیه کنند.

به علاوه زیبایی و عملکرد سریع این دستگاه تمامی این دستگاه مجهز به سیستم آنتی باکتریال بوده، بنابراین ابمیوه ای که با دستگاه زومکس گرفته می شود در نهایت کیفیت و  سلامت قرار دارد. چرا که دیواره و بدنه و تمامی قطعات اب مرکبات گیری زومکسدست دوم طوری ساخته شده اند که ضد باکتری بوده و به هیچ عنوان باکتری را به خود جذب نخواهند کرد. در این صورت می توان گفت که استفاده هر باره از این دستگاه حتی به طور اتفاقی با سلامت و پاکیزگی کافی همراه است چرا که هیچ آلودگی بر روی قطعات این دستگاه باقی نمی ماند.

تغذیه خودکار در آب مرکبات گیری صنعتی زومکس 

تغذیه خودکار زمانی برای یک دستگاه تعریف می شود که دستگاه بتواند با یک مخزن کوچک یا بزرگ به طور خودکار تغذیه کرده و کار را به شکل صحیحی انجام دهد. برای آب میوه گیر زومکس این تغذیه خودکار با مخزن کوچک ۴ یا ۱۲ عدد مرکبات مشخص شده که توانایی این را دارد تک به تک مرکبات را آب گیری کند اما نکته اینجاست که مخزن توانایی تعداد کمی مرکبات را دارد و اگر مخزن خالی شود مجددا باید ان را پر کرد تا عملکرد دستگاه متوقف نشود.

مشخصات فنی آب مرکبات گیری صنعتی زومکس

پس از تمامی تعریف های جزئی از آب مرکبات گیر برند زومکس حال می خواهیم تمامی ویژگی ها، مزایا و مشخصات این دستگاه را بیان کنیم. قطعا دستگاهی که کارایی و توان بالایی دارد را می توان در کافی شاپ ها و اماکن بزرگ استفاده کرد از این رو می توان انتظار داشت که سیستم دستگاه آب مرکبات گیر به قدری کامل و پیشرفته است که می توان آن را در مکان های شلوغ استفاده نمود. این دستگاه ساخت کشور اسپانیا بوده و تمامی قطعات به کار گرفته شده در آن از بهترین هی اسپانیا می باشد.

از طرفی زومکساب میوه گیر در وزن ۱۷ کیلو گرم طراحی شده که به نسبت دستگاه های برند های دیگر بسیار سبک بوده و قابلیت حمل ویژه دارد. طول، عمق و ارتفاع این دستگاه به ترتیب ۲۶، ۴۳ و ۴۳/۵ سانتیمتر می باشد. این دستگاه از برق ۲۲۰ ولت شهری تغذیه کرده و دارای موتوری با توان ۵۰ تا ۶۰ هرتز می باشد. تیغه های به کار برده شده از جنس استیل صد زنگ و صد لک بوده و بسیار تیز و سریع هستند. هم چنین این دستگاه آب مرکبات درست کن مجهز به گواهینامه آنتی باکتریال IPXOمی باشد. یکی دیگر از ویژگی های این دستگاه قابلیت شست وشوی تمامی اجزای ان است بدون این که مشکلی برای ان به وجود آیند.

آب مرکبات گیری صنعتی زومکس

 

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

برچسب ها

09304761020 پیام دوستی