فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

میز کار استیل فست فود سیار و میزکار صنعتی کوچک

09304761020پیام دوستی
میز کار استیل فست فود سیار و میزکار صنعتی کوچک
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 41

میز کار استیل فست فود سیار و میزکار صنعتی کوچک

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

میز کار استیل فست فود سیار و میزکار صنعتی کوچک

میز کار استیل فست فود سیار

یکی از وسایل و تجهیزات فست فود، میز کار استیل فست فود سیار می‌باشد. یکی از تجهیزات مهم صنایع غذایی به شمار می‌رود که وزارت بهداشت بر وجود آن در چنین مشاغلی تاکیید ویژه دارد. هر آشپزی برای آماده سازی مواد اولیه، برش یا تقسیم کردن مواد خوراکی به قطعات کوچکتر نیازمند یک میز کار استیل می‌باشد تا انجام کارها با کیفیت بهتری صورت گیرد.

ویژگی یک میز کار استیل استاندارد چیست؟

 • میز کار استیل فست فود سیار چون با مواد اولیه در تماس است، حتما باید دارای تاییدیه وزارت بهداشت باشد.
 • سطح رویه میز بهتر است از جنس استیل خشدار باشد که در برابر خوردگی و ضربه محکم باشد، همچنین استیل خشدار باعث می‌شود لکه های سطح میز زیاد در چشم نباشند و هنگام تمیز کردن میز با مشکل مواجه نشد.
 • برای استحکام بیشتر میز کار، بهتر است رویه ی آن از ورقه های استیل 0.8 میلی متر سه جداره ساخته شده باشد.
 • جنس میز کار باید ضد زنگ باشد تا در اثر رطوبت و پس از استفاده دچار زنگ زدگی نشود.
 • طراحی میز کار بهتر است به گونه ای باشد که پایه های آن قابلیتتنظیم ارتفاع را داشته باشند تا کاربر مورد نظر بتواند ارتفاع میز کار را مناسب خود تنظیم کند.
 • یک میز کار استیلاستاندارد دارای کشو یا طبقه برای قرار گرفتن وسایل و لوازم مختلف است.
 • وزن میز کار استیل نباید خسلی سنگین باشد تا جابه جایی و حمل آن راحت صورت گیرد.

سایز میز کار استیل فست فود سیار چقدر است؟

میز کار استیل فست فود سیار در اندازه های گوناگون وجود دارد. مصرف کننده با توجه به نوع نیاز و میزان فضای در دسترس، می‌تواند از سایزهای مختلف آن استفاده کند. ابعاد استاندارد میز کار استیل طول 150 سانتی متر، ارتفاع 85 سانتی متر و عرض 65 سانتی متر است. طراحی بعضی از میز کارهای استیل به گونه ای است که یخچال یا فریزرهای صندوقی کوچک زیر آن قرار می‌گیرد. این مدل خاص برای ساندویچی ها یا فست فودی های سیار که فضای کافی ندارند، بسیار مناسب است. علاوه بر صرفه جویی در فضا به دسترسی آسان مواد غذایی هنگام کار کمک می‌کند.

موارد استفاده از میز کار استیل

میز کار استیل یکی از تجهیزات ضروری و پر کاربرد برای هر آشپزخانه ی صنعتی و کترینگی می‌باشد. از میز کاراستیل فست فود سیار برای آشپزخانه ی بیمارستان ها، آشپزخانه ی دانشگاه ها، آشپزخانه ی مراکز و ارگان های دولتی، آشپزخانه ی هتل ها و رستوران ها استفاده می‌شود. علاوه بر آشپزخانه ها، از میز کار استیل در مرغ فروشی ها برای پاک کردن و قطعه قطعه کردن مرغ، در ماهی فروشی ها برای قرار دادن ماهی ها بر روی آن و در قصابی ها نیز استفاده می‌شود. در فست فودی های سیار برای خرد کردن خوراکی های مختلف و همچنین مراحل آماده سازی و سرو از میز کار استیل استفاده می‌کنند.

مزایای استفاده از میز کار در آشپزخانه های صنعتی و فست فودی های سیار

 • میز کار در فست فودی های سیار به عنوان یک ویترین عمل می‌کند و مراحل آماده سازی بر روی آن انجام می‌شود.برای کسانی که کنجکاو هستند تا مراحل آماده سازی را ببینند تا از رعایت بهداشت آن اطمینان حاصل کنند، بسیار مناسب است.
 • استفاده از میز کار در فست فودی های سیار، باعث نظم بخشیدن به فضای فست فودی می‌شود.
 • جنس میز کار از استیل است که از نظر بهداشتی بسیار مطمئن می‌باشد، از این رو آماده کردن موادغذایی بسیار بهداشتی صورت می‌گیرد.
 • طراحی خاص میز کار استیل فست فود سیار به گونه ای است که فضای بسیار کمی را اشغال می‌کند و در مکان های مختلف می‌توان از آن استفاده کرد.
 • استفاده از میزکار استیل باعث افزایش سرعت و کیفیت در انجام کارها می‌شود و از خستگی زیاد کاربر جلوگیری می‌کند.
 • شستشو و تمیز کردن میز کارهای استیل بسیار ساده و راحت انجام می‌شود.

قیمت میز کار استیل فست فود سیار

قیمت میز کار استیل فست فود سیار مشخص و ثابت نمی‌باشد. به عوامل مختلفی بستگی دارد.

 • ابعاد میز کار از عوامل اصلی در تعیین قیمت میز کار استیل می‌باشد. هر چه ابعاد میز کار بزرگتر باشد، قیمت آن افزایش می‌یابد.
 • نوع استیل به کار رفته در میز کار در تعیین قیمت آن موثر است. میز کارهایی که رویه ی آن ها از جنس استیل خشدار است، قیمت بیشتری نسبت به میز کارهایی از جنس استیل معمولی دارد.
 • تعداد طبفات میز کار نیز در قیمت آن بی تاثیر نیست. هر چه تعداد طبقات میز کار بیشتر باشد، در نتیجه ی قیمت میز کار بیشتر است.
 • درجه ی کیفی مواد اولیه به کار رفته در ساخت میز کار استیل فست فود سیار نیز بر قیمت نهایی آن تاثیر می‌گذارد. هرچه متریال به کار رفته از کیفیت بیشتری برخوردار باشد، قیمت آن بیشتر است.

خریداری میز کار استیل فست فود سیار

امروزه برای خریداری اجناس مختلف دیگر نیازی به خرید حضوری و گذراندن وقت در ترافیک و شلوغی نیست. خرید آنلاین یک روش بسیار آسان و ساده برای تهیه ی اجناس و لوازم مختلف است. برای خریداری کردن میز کار استیل فست فود سیار با مزایا و ویژگی هایی که در بالا اشاره شد، کافیست به سایت بازار طلایی مراجعه کرده و یک میز کار استیل با کیفیت و مرغوب و البته با قیمتی مناسب خریداری کنید.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

برچسب ها

09304761020 پیام دوستی