فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

گرمخانه تک درب شیشه ای و گرم کن غذا صنعتی

09304761020پیام دوستی
گرمخانه تک درب شیشه ای و گرم کن غذا صنعتی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 97

گرمخانه تک درب شیشه ای و گرم کن غذا صنعتی

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

گرمخانه تک درب شیشه ای و گرم کن غذا صنعتی

معرفی گرم خانه تک درب شیشه ای و گرم کن غذا صنعتی

گرم خانه غذا یا گرم خانه صنعتی از جمله تجهیزاتی هستند که در دسته بندی تجهیزات رستوران، تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات فست فود قرار می گیرند و می توانند در راه اندازی رستوران، راه اندازی فست فود و راه اندازی آشپزخانه صنعتی بسیار به کارتان آیند. همان طور که می دانید گرم خانه ها در انواع مختلفی تولید شده اند که هر کدام بر اساس ویژگی هایی که دارند کارایی خاصی نیز خواهند داشت. یکی از این نوع گرم خانه ها، گرم خانه تک درب شیشه ای و گرم کن غذا صنعتی می باشد.

مشخصات فنی

از جمله مشخصات موجود در گرم خانه تک درب شیشه ای و گرم کن غذا صنعتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای ابعادی با ۵۰ سانتی متر ارتفاع، ۵۰ سانتی متر عرض و ۱۷۵ سانتی متر طول می باشد.
 • توانایی تولید گرما به واسطه المنت های ۱۵۰۰ وات
 • دارای دمای ۱۱۰ درجه سانتی گراد
 • اسکلتی ساخته شده از قوطی های فولادی و بدنه ای آهنی با ضخامت 0.8 میلی متر و از جنس استیل خش دار
 • دارای طبقات استیل
 • شیشه های به کار رفته درون دستگاه نشکن و سکوریت شده می باشند.
 • دارای چرخ
 • قابل تولید بر اساس سفارش شما

 

 

گرمخانه تک درب شیشه ای و گرم کن غذا صنعتی

گرمخانه تک درب شیشه ای یا گرم کن غذای ویترینی(Industrial food stove) که می توان هم جز تجهیزات فست فود و هم تجهیزات آشپزخانه صنعتی قرارداد بر ای گرم نگه داشتن انواع غذا ها کاربرد دارد.هم چنین گرمخانه شیشه ای به منظور به نمایش گذاشتن محصولات و مواد غذایی برای جلب توجه مشتریان و آگاهی از محصولاتمنوی غذایی کاربرد دارد.علاوه بر آن برای نمایش بیشتر و افزایش توجه مشتریان به محصولات ، از روشنایی و نور در گرمخانه استفاده شده است.این گرم کن بدون اینکه کوچک ترین تأثیری در طعم و کیفیت محصول داشته باشد می‌ توان برای ساعاتی محصول و مواد غذایی را در گرم خانه نگه داشت.علاوه بر آن اداره جات و شرکت ها می توانند با داشتن این گرمخانه شیشه ای، غذای کارکنان خود را در طول روز گرم نگه دارند.

گرمخانه تک درب شیشه ای

مشخصات فنی گرمخانه تک درب شیشه ای

 • ابعاد استاندارد دستگاه 175*50*50 سانتی متر
 • تولید گرما توسط المنت ۱۵۰۰ وات و حد نصاب دمای گرمخانه ۱۱۰ درجه سانتی گراد
 • اسکلت دستگاه از قوطی فولادی و بدنه آن از ورق استنلس استیل خش دار ضخامت 8/0میلی متر
 • طبقات استیل
 • شیشه نشکن و سکوریت
 • دارای چرخ های ترمز دار جهت جابجایی آسان
 • قابل طراحی و تولید در ابعاد و طبقات استاندارد و سفارشی مطابق با درخواست مشتری

گرمخانه تک درب شیشه ای دارای دو نوع زیر می باشد که با توجه به نیاز مشتریان مورد استفاده قرار میگیرد.

 • گرمخانه شیشه ای ایستاده
 • گرمخانه شیشه ای رومیزی

 در گرمخانه های ایستاده به منظور تسهیل و راحتی در جابجایی دستگاه از چرخ های لوکس استفاده می شود به این دلیل که تأثیر منفی در جلوه و زیبایی دستگاه نداشته باشد.قابل ذکر است که دلیل استفاده از شیشه های سکوریت و یا نشکن در دستگاه، افزایش بازدهی دستگاه و جلوگیری از هدر رفت انرژی و نیز کاهش تأثیر تخریبی گرما می باشد.

گرم خانه تک درب شیشه ای غذا صنعتی

به همان اندازه که پخت و پز غذا حائز اهمیت است، نگه داری غذا در دمای مناسب نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. سرو کردن غذای سرد و یا غذای بیش از حد داغ برای هیچ کسی خوشایند نیست به خصوص در هنگام کار و با توجه به محدودیت زمانی که کارکنان در محل کار برای گرم کردن غذای خود، دارند.استفاده از گرمکن ویترینی 8 طبقه غذا جهت نگه داری غذا در دمای کافی در طول روز وسیله مناسبی است.کاربرد اصلی گرم کن غذا در ادارات، شرکت ها، کترینگ، رستوران‌ ها و فست فود ها است.گرم کن غذا در دو مدل برقی و گازی و با ظرفیت های مختلف20/ 40/ 60/ 100 تایی به صورت تمام استیل و نیمه استیل تولید می شوند.

گرم خانه غذا برقی

 در گرمخانه تک درب شیشه ای از نمایشگردیجیتال جهت نمایش دمای داخلی دستگاه استفاده می شود و هم چنیندارای ترموستات یا قطع کن هوشمند است. شما می توانید دمای مورد نظر را برای دستگاه تعریف کنیم تا به کمک ترموستات این دما ثابت نگه داشته شود.

گرم خانه غذا گازی

این نوع از گرم خانه ها دارای ترموکوبل هستند. اگر غذا به خاطر وزش باد یا هر دلیل دیگری خاموش بشود،ترموکوبل گاز متصل به گرم کن را قطع می‌کند و مانع نشت گاز در محیط می شود.

قیمت گرمخانه تک درب شیشه ای و گرم کن غذا صنعتی

قیمت گرمخانه تک درب شیشه ای با توجه به کارکرد و اندازه آن، مقاوم به صرفه و مناسب است.هم چنین قیمت گرمخانه رومیزی با توجه به طول و قیمت گرمخانه ایستاده با توجه به تعداد طبقات تعیین می گردد.برای دریافت قیمت این دستگاه ها می توانید با مشاوران بازار طلایی تماس حاصل نمایید.هم چنین شما می توانید از وجود محصولات دسته دوم که قطعاً از قیمت پایین تری برخوردار هستند در بازار طلایی مطلع شوید و بتوانید برای جلوگیری از بروز هزینه‌های بالا از این نوع دستگاه ها استفاده کنید. باید دقت داشت که در این صورت ضمانت و خدمات پس از فروش را دیگر شامل نمی شود.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

برچسب ها

09304761020 پیام دوستی