فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
معرفی سرخ کن صنعتی pm 1 و فراغذیه ساندویچی بغل همبرگر ذغالی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 73

معرفی سرخ کن صنعتی pm 1 و فراغذیه ساندویچی بغل همبرگر ذغالی

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

معرفی سرخ کن صنعتی pm 1 و فراغذیه ساندویچی بغل همبرگر ذغالی

 

امروزه افراد زیادی به خاطره مشغله های کار به دنبال راهی برای تهیه غذا با استفاده از تجهیزات آشپزخانه صنعتی برای تهیه غذا هستند . لاجرم هم برای راه اندازی آشپزخانه صنعتی از این دستگاه های صنعتی باید استفاده نمود . که کار طبخ را در رستوران و فست فودی راحت تر نمایند .

سرخ کن صنعتی و فراغذیه ساندویچی بغل یکی از مهم ترین تجهیزات فست فود در راه اندازی رستوران و یا راه اندازی فست فود می باشد . این دستگاه ارزان و کوچک است و فضای کمی را در آشپزخانه صنعتی اشغال می نماید با این حال از کارآمدی بالایی برخوردار است . این دستگاه از شاسی کشی تهیه گردیده که از جنس آهن است ولی جنس بدنه سرخ کن صنعتی از استیل خش دار می باشد . به گاز شهری و گاز کپسولی متصل می شود ، ودارای  شیرهای گازی مرغوب و استاندارد است که این خود به مزایای این دستگاه می افزاید .

این دستگاه در اغذیه فروشی ها ، رستوران ها و ساندویچی مورد استفاده قرار می گیرد .

اصولا با پیشرفته تر شدن این دستگاه ما نیز می توانیم از خدمات بیشتر آن استفاده نماییم . مثلا ، قادر باشد هم مواردی را سرخ و هم چنین غذاهایی را هم با آن تفت داد که این دستگاه این قابلیت را دارد .

 

معرفی و مشخصات سرخ کن صنعتی pm 1 و فراغذیه ساندویچی بغل همبرگر ذغالی و بغل سنگ استیک تخت

در این مطلب قصد داریم یگ دستگاه سرخ کن ارزان قیمت که جز تجهیزات فست فود است و  کاربرد زیادی دارد را به شما معرفی کنیم. سرخ کن صنعتی pm1 سه کار را به طور همزمان انجام می دهد. اگر بخواهید برای هر یک از این کارها یک دستگاه جداگانه بخرید، نه تنها هزینه ی زیادی باید بپردازید بلکه فضای زیادی نیز در آشپزخانه ی شما میگیرد.

این دستگاه دارای بدنه ای از شاسی کشی آهنی با رنگ کوره ای سیاه ساخته شده است. به منظور رعایت بهداشت پوششی از استیل این فراغذیه ارزان قیمت پوشیده شده است. این دستگاه به ترتیب از سمت چپ دارای یک سرخ کن که زیر آن خط شعله قرار گرفته، وجود دارد. این سرخ کن یک ظرف استیل است که می تواند در خودش انواع مواد سرخ کردنی مثل سیب زمینی، پیاز، بادمجان، مرغ و موارد دیگر را سرخ کند و در تجهیزات آشپزخانه صنعتی نیز کارایی زیادی دارد.

در وسط دستگاه سرخ کن ترکیبی pm1 یک عدد برگر ذغالی که از جنس چدن است و ضخامت زیادی دارد، قرار گرفته است. برگر ذغالی دستگاه سرخ کن می تواند انواع استیک های بدون روغن شیاری و خط دار را بپزد. همچنین انواع همبرگر های گوشتی و انواع ذغالی را می توان با استفاده از این برگر ذغالی که در وسط دستگاه فراغذیه کوچک قرار گرفته، طبخ کرد.

زیر لایه ی چدنی این محصول شعله های خطی قرار داده شده است که در روی خودشان ناودونی های چدنی با کیفیتی دارند. در آخر و در سمت راست این فر اغذیه سه کاره کوچک، یک سنگ استیک ۳۰×۳۰ سانتی متر قرار دارد. این سنگ استیک ضخامت بالایی دارد که می تواند انواع همبرگر، سوسیس بندری و موارد دیگر را روی خودش پخت کند.

سرخ کن صنعتی pm 1

فیلم و عکس سرخ کن صنعتی pm 1 و فراغذیه ساندویچی بغل همبرگر ذغالی و بغل سنگ استیک تخت

همانطور که گفته شد، سرخ کن ترکیبی pm1 دارای چندین کاربرد است. برای این که شما با تک تک این کاربرد های این دستگاه آشنا بشوید، فیلم سرخ کن صنعتی pm1 به همراه عکس های آن در سایت بازار طلایی بارگذاری شده است. همچنین می توانید از مشاوره ی کارشناسان سایت نیز بهره مند شوید.

خرید سرخ کن صنعتی pm 1 و فراغذیه ساندویچی بغل همبرگر ذغالی و بغل سنگ استیک تخت

اگر قصد دارید سرخ کن صنعتی و فراغذیه ۳کاره با برگر ذغالی مدل pm1 را خریداری کنید، حتما و حتما باید آن را از سایت بازار طلایی بخرید. چرا که تنها تولید کننده ی این دستگاه کاربردی و ارزان قیمت فقط بازار طلایی است. برای خرید این محصول باید در قسمت مربوطه به خرید سرخ کن صنعتی pm1، سفارش خرید آنلاین آن را ثبت کنید.

قیمت سرخ کن صنعتی pm 1 و فراغذیه ساندویچی بغل همبرگر ذغالی و بغل سنگ استیک تخت

از آنجا که سرخ کن صنعتی بغل همبرگر ک بغل استیک pm1 تولید خود بازار طلایی است، این محصول با قیمت بسیار مناسب و به صرفه به خریداران ارائه می شود. برای اطلاع از قیمت دقیق سرخ کن صنعتی pm1  ، هنی پنی سوخاری اتوماتیک کنتاکی استیل صنعتی و سرخ کن صنعتی رومیزی دو لنگه شعله برنردار می توانید با کارشناسان سایت بازار طلایی در ارتباط باشید.

 

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی