فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

جا لیوانی مغناطیسی آلومینیومی یا جا لیوان آبسردکن صنعتی

09304761020پیام دوستی
جا لیوانی مغناطیسی آلومینیومی یا جا لیوان آبسردکن صنعتی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 100

جا لیوانی مغناطیسی آلومینیومی یا جا لیوان آبسردکن صنعتی

ناموجود

قیمت ویژه بدون قیمت

جا لیوانی مغناطیسی آلومینیومی یا جا لیوان آبسردکن صنعتی

معرفی جالیوانی و انواع جالیوانی

یکی ازمکمل های آبسردکن صنعتی،آبسردکن بانک ها و دیگرمکانهای عمومی جالیوانی ها هستند چراکه برای نوشیدن آب حتما به لیوان یکبار مصرف نیاز خواهیم داشت و به وسیله ای احتیاج خواهیم داشت که بتواند لیوان ها را به صورت کاملا بهداشتی نگه داری کند.این دستگاه باداشتن درب از واردشدن گردوخاک به داخل لیوانها از بالا جلوگیری میکندو دارای ظاهری استوانه ای وعمیق بوده که میتواند تعداد زیادی لیوان را در خود نگه داری کند.لیوانها به راحتی از آنها خارج شده و بسیار بادام هستند.از انواع مختلف این دستگاه میتوان جالیوانی پیجی، جالیوانی آهنربایی، چسپی را نام برد که یکی از بهترین انواع آن جالیوانی آهنربایی است بخاطر آهنربایی که در پشت آن قرار دارد داری خاصیت مغاطیسی بوده که همین خاصیت باعث میشود جا لیوانی کنارآبسردکن قراربگیرد،همچنین میتوان رنگ آن را بارنگ آبسردکن خود یکی انتخاب کرد تا ظاهری بهتری پیدا کنند این وسیله درتجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات فست فود هم لازم می شود.

جنس و محل کاربرد جا لیوانی

جنس جالیوانیها معمولا استیل ضدزنگ بوده تا بخاطر مجاورت بارطوبت زیاد زنگ نزنند، ومناسب برای استفاده در همه ی مکانهای عمومی است که دارای آبسرکن هستند.

فیلم جالیوانی

طرزاستفاده و نصب جا لیوانی بسیاروساده وراحت است ولی سایت بازار طلایی برای شما کاربرد گرامی وخوش سلیقه آموزشی را قرار داده است تا در صورت مشکل به آن مراجعه کرده و آن را تماشاکنید و حتی اگر مشکل و سوال پیش آمده با دیدن این فیلم حل نشد میتوانید با همکاران باتجربه ما دراین مجموعه تماس گرفته تا پاسخگوی شما باشند و مشکل پیشآمده را برای شما حل نمایند.

قیمت جالیوانی

جالیوانیها معمولا دارای قیمت مناسبی هستند ولیکن به دلیل اینکه این محصول داری انواع متفاوتی است که با توجه به نیاز مشتری عرضه میشوند. جهت جلو گیری از سواستفاده ی برخی از فروشگاه های نا معتبر و واسطه گران فروش سود جو اطلاع از قیمت اصلی فروش جالیوانی الزامی است. برای خرید جالیوانی باید به مرکز فروش معتبر و معروف مثل بازار طلایی مراجعه کرد تا یک خرید با قیمت مناسب و مطمئن داشته باشید.

جالیوانی دست دوم

جالیوانی دست دوم و کارکرده نسبتا قیمت ارزان تری نسبت به نوع دست اول آن دارد اما نمی توان کیفیت وبهداشت و سلامت کارکرد آن را تضمین کرد زیرا خریدار آن از طرز استفاده ی کاربر قبلی از دستگاه بی خبر است.مابه شما پیشنهاد میکنیم باتوجه به اینکه این محصول قیمت زیادی ندارد به هیچ عنوان از نوع دست دوم آن استفاده نکنید و بهترین کیفیت را با مناسبترین قیمت در سایت بازار طلایی خریداری کنید.

خرید جالیوانی ازبازارطلایی

خریداری پر فروش ترین و برترین جالیوانی با قیمت درب کارخانه ازمراکز فروش مطمئنی همانند بازار طلایی امکان پذیر است. بازار طلایی دارای پیشینه ی بسیار قوی در به عرضه گذاشتن محصولات با قیمت مناسب و نشان استاندارد و نیز سلامت و کیفیت و کارکرد بدون نقص در طولانی مدت تضمین شده به مشتریان هستند و هم چنین خدمات پس از فروش ارزنده و کارت ضمانت نامه ی با اعتبار را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. روش خرید جالیوانی از این بازار به دو صورت حضوری و یا اینترنتی و آنلاین می تواند انجام بشود.که برای صرفه جلویی در مصرف زمان خرید آنلاین رابه شما پیشنهاد میدهیم تا محصول درب منزل یا هرجایی که میخواهید تحویل بگیرید.

 

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی