فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

دستگاه تخمه شور کن و فولی تخمه پز صنعتی

8%
09304761020پیام دوستی
دستگاه تخمه شور کن و فولی تخمه پز صنعتی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 15

دستگاه تخمه شور کن و فولی تخمه پز صنعتی

موجود

قیمت ویژه 65,000 تومان 59,800 تومان

دستگاه تخمه شور کن و فولی تخمه پز صنعتی

معرفی دستگاه تخمه شور کن

از قدیم تا به امروز صرف تخمه در مراسم های خاص بسیار رایج بوده است و البته تخمه خوردن در روزهای عادی هم طرفداران زیادی دارد. تخمه هایی که به صورت صنعتی به دست مشتریان می رسند با کمک دستگاه تخمه شور کن مزه ی شور و خوش مزه پیدا می کنند و به صورت اولیه هیچ طعم و نمکی ندارند. این دستگاه علاوه بر تخمه انواع خشکبار مثل پسته را هم مزه دار میکند.

دستگاه تخمه شور کن

جنس و ساختار دستگاه تخمه شور کن و انواع دستگاه آجیل پزی

دستگاه تخمه شور کن از پروفیل آهن ساخته شده است که دارای مقاومت بسیار است. دستگاه تخمه پزی یک لگن با ظرفیت پذیرش ۷ تا ۱۰ کیلو گرم تخمه را دارد که از استیل مقاوم است. شیر فلکه ی گازی ان استاندارد است و نیز موتور موتوژن آن دارای قدرت کافی برای عملکرد در سرعت بالا می باشد.

دستگاه آجیل پزی دارای انواع مختلف است که چند نمونه ی آن ها عبارت است از: دستگاه تفت تخمه و آجیل مخزن استیل، دستگاه تخمه پزی شورکن با لگن استیل کوچک، دستگاه پخت تخمه آفتاب گردان و کدو یا دستگاه تخمه سرخ کن، دستگاه تخمه فروشی استیل داغ و تازه و ... .

فیلم دستگاه تخمه شور کن

جهت آشنایی بیش تر با دستگاه تخمه شور کن و یادگیری طرز استفاده ی صحیح و ایمنی از آن پیشنهاد می شود که به سایت بازار طلایی مراجعه بشود و فیلم اموزشی دستگاه فولی تخمه پز مشاهده شود و هم چنین در صورت متمایل بودن می توانید پرسش های خود را درباره ی این دستگاه با مشاوران و کارشناسان سایت در میان بگذارید و درباره ی آن مشورت های لازم را بگیرید.

قیمت دستگاه تخمه شور کن

برای اطلاع از قیمت دستگاه تخمه شور کن می توان با ورود به سایت بازار طلایی قیمت اصلی فروش تخمه شور کن صنعتی را برابر با درب کارخانه مشاهده کنید چرا که دستگاه تخمه شور کن صنعتی ممکن است در مراکز فروش مختلف با قیمت های هنگفتی به فروش برسند.

در نتیجه مشتریان با اطلاع از قیمت اصلی و واقعی خرید دستگاه تخمه پز در هنگام خریداری قیمت اضافه تری را پرداخت نخواهند کرد. در همین راستا بازار طلایی که محصولاتش را با قیمت درب کارخانه به ف وش می رساند را برای یک هرید ایمن معرفی می کنیم.

دستگاه تخمه پز دست دوم

دستگاه تخمه شور کن دست دوم به خاطر قیمت پاییتر و ارزان تری که دارد نباید نظر مشتریان را برای خرید جلب بکند زیرا تخمه شور کن صنعتی باید دارای کیفیت و سلامت مطمئن جهت کارکرد طولانی مدت باشد که این ویژگی ها در نوع دست دوم آن تضمین شده نمی باشد و ممکن است خریدار آن را پس از مدتی کار با آن با بروز نواقص و معایب پشیمان بکند و از نظر اقتصادی ضرر رسان باشد. بنابراین خریداری فولی تخمه پز صنعتی دست اول و سالم با قیمت مناسب از فروشگاه مطمئن توصیه می شود.

خرید دستگاه تخمه پز از بازار طلایی

بازار طلایی پر فروش ترین و برترین برند تولید کننده ی دستگاه تخمه شور کن همراه با نشان استاندارد را با قیمت برابر با درب کارخانه به فروش مشتریان و مصرف کنندگان می رساند و در کنار آن سالم بودن دستگاه و کیفیت بالای عمل کرد و نیز جنس مناسب آن را تضمین می کند و خدمات پس از فروش بسیار ارزنده و قابل توجه و نیز کارت ضمانت نامه ی معتبر را به خریداران ارائه می دهد.

افراد می توانند به صورت حضوری از بازار طلایی خرید خود را انجام بدهند یا به روش اینترنتی و آنلاین دستگاه شور کن تخمه مورد نظر را سفارش بدهند و پس از آن با کمک خدمات حمل و نقل بازار درب منزل در هر نقطه ای از ایران که خریدار ساکن باشد تحویل بگیرند.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی