فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

چاقو حیدری فولاد آلمان یا چاقو حیدری صنعتی

09304761020پیام دوستی
چاقو حیدری فولاد آلمان یا چاقو حیدری صنعتی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 0

چاقو حیدری فولاد آلمان یا چاقو حیدری صنعتی

ناموجود

قیمت ویژه بدون قیمت

چاقو حیدری فولاد آلمان یا چاقو حیدری صنعتی

معرفی چاقو حیدری فولاد آلمان

استاد حیدری یکی از سازندگان چاقو در استان زنجان میباشد، از افراد کاردان و باتجربه است که این سالها به صورت سنتی و با کوره های قدیمی و دیگر ابزار خود میله های سر فولاد را به تیغه های تیز تبدیل میکند تا به دست شما عزیزان برساند، همیشه یک چاقوی تیز برای آشپزخانه لازم است. از میان ابزار متنوع آشپزی این مورد از همه مهم‌تر است.

برای برش دادن برخی مواد غذایی باید آن‌قدر تیغه تیز باشد تا بدون فشار و له کردن آن، برش‌های لازم شود. همچنین شما میتوانید بعد از سالها استفاده دوباره این قاچو ها را تیز کندی چراکه قابلیت تیز شدن را دارند. به همین منظور است که همین چاقوها هم بنا به نوع ماده غذایی تیغه‌های متفاوت و خاص برای کاربردهای مختلف وجود دارد؛

اما در میانشان چاقوهای حیدری محبوبیت بیشتری دارند؛ چراکه کاربری‌شان محدود به ماده غذایی خاصی نیست و برای اکثرمواد غذاییو در تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی هم قابل استفاده است. جنس دسته چاقو حیدری فولاد آلمان از چوب است که با پرچ‌هایی تیغه فولادی را محکم نگه داشته‌اند.

چاقو حیدری فولاد آلمان

جنس و محل کاربرد چاقو حیدری فولاد آلمان

چاقوی حیدری از جنس فولاد آلمان تهیه شده که برای استفاده راحت تر با دسته ای چوبی به طول 34سانتی متر ساخته شده و تیغه با سه پرچ فلزی محکم به دسته متصل وجنس دسته از چوب بادام ومحکم گردو ساخته‌شده است که تیزهای فولادی بسیار محکم در بین خود نگه داشته است تا به وسیله فشار های وارد خراب نشود.

همچنین آن را به راحتی میتوانید درون ماشین لباسشویی قرار دهید. از کاربردهای که برای همه آشکار است چرا که هرجا که نامی از آشپزی و آشپرخانه است در کنار آن یه چاقوی خوب و تیز از ابزار ضروری است.

فیلم چاقو حیدری فولاد آلمان

طرز عملکرد چاقو حیدری فولاد آلمان بسیار راحت بوده اما ما در این قسمت برای شما کاربران خوش سلیقه فروشگاه بازار طلایی فیلم آموزشی قرار داده ایم که با تماشای آن می توانید با تمام تکنیکهای خلاقانه آن در مکان های مختلف آشنا شویدوپس از آشنایی کامل تمام استفاده های کاربردی را از این چاقو کنید.

قیمت چاقو حیدری فولاد آلمان

قیمت چاقو حیدری فولاد آلمان در بازار با توجه به تقاضای بسیار زیاد آن، ونوع کاربردهای مختلش وهمچنین نوسانات بازار برخی از مراکز فروش با سواستفاده از نا آگاهی مشتریان از قیمت چاقو حیدری فولاد آلمان آن را با قیمتهایی بسیار متفاوت تر از آنچه که هست به فروش میرسانند. نمونه های دیگری از این چاقو، چاقوی حیدری سایز 6 یا چاقوی 39 سانتی متری و چاقوحیدری سایز بزرگ صنعتی یا چاقوی صنعتی است.

خرید چاقو حیدری فولاد آلمان از بازارطلایی

خرید چاقو حیدری فولاد آلمان به دو صورت حضوری در فروشگاه ما واقع در تهران و غیر حضوری (آنلاین از طریق سایت معتبر بازار طلایی) که این روش بکارتان سرعت و دقت میبخشید زیرا میتوانید با دقت و تدبر بیشتری محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید و در سریع ترین زمان چاقو حیدری فولاد آلمان را به مقصد دلخواه شما میرسانیم.تمامی محصولات بازار طلایی دارای گارانتی معتبر میباشد و خرید محصول چاقو حیدری فولاد آلمان از طریق بازار طلایی هیچ هزینه ی پستی را برای مشتریان عزیز ندارد و تحویل آن کاملا رایگان و درب منزل و یا محل کار شما عزیزان می باشد

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی