فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سینک تک لگن دامپزشکی یا وان دامپزشکی با جای قلاب

09304761020پیام دوستی
سینک تک لگن دامپزشکی یا وان دامپزشکی با جای قلاب
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 2

سینک تک لگن دامپزشکی یا وان دامپزشکی با جای قلاب

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

سینک تک لگن دامپزشکی یا وان دامپزشکی با جای قلاب

سینک تک لگن دامپزشکی

سینک تک لگن دامپزشکی و یا وان دامپزشکی با جای قلاب، وسیله ای ضروری و لازم در کلینیک ها و یا مطب های دامپزشکی می باشد. این وان شسستشو همانند تجهیزات آشپزخانه صنعتی، تجهیزات فست فود، تجهیزات رستوران و یا... در بازار طلایی موجود و قابل فروش می باشد.

همان گونه که سینک صنعتی و یا به طور کلی سینک ظرفشویی برای راه اندازی رستوران، راه اندازی آشپزخانه صنعتی و یا راه اندازی فست فود ضروری و کاربردی می باشد، این سینک شستشو دامپزشکی نیز برای راه اندازی کلینیک و یا مطب های دامپزشکی کاملا ضروری و مناسب است.

سینک تک لگن دامپزشکی که به آن وان شستشو و یا وان دامپزشکی هم می گویند، وسیله ای کاربردی و مناسب برای شستشوی حیوانات مختلف می باشد. این سینک نه تنها برای کلینیک ها و مطب های دامپزشکی بلکه برای دامداری ها و حتی خانه هایی که در آن از حیوانات مراقبت می شود نیز وسیله ای کاربردی و مناسب بشمار می رود.

این وان شستشو تماما از جنس استیل ضد زنگ ساخته شده که باعث طولانی تر شدن عمر آن می شود و همچنین بهداشتی بوده و مورد تایید وزارت بهداشت قرار می گیرد. سینک تک لگن دامپزشکی دارای یک لگن برای شستشوی حیوانات و در کنار آن سینی و یا طبقه ای برای قرار دادن حیوانات است. این وان دارای جای قلابی برای نگهداری حیوانات نیز می باشد و همچنین طبقه ای در قسمت زیرین آن برای قرار دادن اشیا قرار وجود دارد.

دستگاه سینک تک لگن دامپزشکی

یکس دیگر از دستگاه های که قصد داریم درباره آن صحبت کنیم سینک تک لگن دامپزشکی می باشد. که از آن برای شست و شوی حیوانات مختلف استفاده می شود. و بسیار پر کاربرد در دامداری ها و یا در منازل برای حیوانات خانگی است. از این دستگاه برای شست و شوی حیواناتی مانند، خرگوش و سگ و گربه استفاده می گردد. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را بیشتر با این دستگاه آشنا سازم.

عملکرد سینک تک لگن دامپزشکی

سینک تک لگن دامپزشکی از استیل ضد زنگ ساخته شده است زیرا در تماس بسیاری با آب می باشد. و ضخامت استیل به کار رفته در آن حدود 1 سانتی متر است. این دستگاه به گونه ای است که دریچه خروجی برای حیوان دارد و فاضلاب از آن توسط یک مجاری خارج می گیرد. دستگاه وان تک لگن دامپزشکی دارای قلابی برای نگهداری حیوان بوده و و نمونه های پایه ثابت و پایه چرخدار ساخته می شود.

انواع وان تک لگن دامپزشکی

انواع مختلف دستگاه سینک استیل دامپزشکی موجود است از نمونه های بزرگ تا کوچک مانند سینک دو لگن صنعتی خارجی 190 سانتی، سینک صنعتی خارجی 150 سانت، سینک خارجی صنعتی 120 سانت و ... را می توانید درخواست دهید. دستگاه در دو نوع پایه ثابت و پایه چرخدار ساخته می شود و دارای مدل ها و طرح های مختلف و متنوع است. این دستگاه قابل استفاده در مطب های دامپزشکی می باید. همچنین انواع سینک تک لگن دامپزشکی دست دوم نیزدر کنار انواع وسایل اعم از تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات فست فود در سایت بازار طلایی موجود است.

سینک تک لگن دامپزشکی

فیلم سینک تک لگن دامپزشکی

برای شما ویدئویی از دستگاه سینک تک لگن دامپزشکی تدارک دیده ایم که تماشای آن به شما کمک زیادی خواهد نمود و از تمام زوایا می توانید این محصول را مشاهده کنید. همچنین کسانی که به عکس سینک دامپزشکی دسترسی ندارند نیز می توانند از راهنمایی های این فیلم بهره ببرند.

قیمت سینک تک لگن دامپزشکی

قیمت سینک استیل تک لگن دامپزشکی بسیار استاندراد بوده و با توجه به جنس و کیفیت و دوام آن بسیار با صرفه می باشد. شما می توانید سینک تک لگن دامپزشکی را با قیمت بسیار مناسب تر از سایت بازار طلایی تهیه نمایید زیرا این فروشگاه برای مشتریان خود امتیازات ویژه ای در نظر گرفته است.

خرید وان تک لگن دامپزشکی

برای خرید وان استیل دامپزشکی می توانید به دو صورت حضوری و غیر حضوری اقدام به خرید نمایید. برای خرید غیر حضوری دستگاه می توانید به آدرس www.bazartalaei.com مراجعه و دستگاه سینک تک لگن دامپزشکی را سفارش دهید. همچنین می توانید به کارشناسان ما نیز متصل گردیده و پرسش های خود را با آن ها مطرح نمایید.

فروش سینک تک لگن دامپزشکی

فروش سینک تک لگن دامپزشکی در سایت بازار طلایی انجام می گیرد و دارای خدمات طولانی مدت پس از فروش و گارانتی است که برای مشتریان محترم این فروشگاه در نظر گرفته شده است. این فروشگاه تا کنون توانسته است تعداد بیشماری از این دستگاه را به فروش برساند.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی