فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سینک 3 لگن صنعتی 190 سانتی و سینک سه لگن صد و نود سانتی

09304761020پیام دوستی
سینک 3 لگن صنعتی 190 سانتی و سینک سه لگن صد و نود سانتی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 3

سینک 3 لگن صنعتی 190 سانتی و سینک سه لگن صد و نود سانتی

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

سینک 3 لگن صنعتی 190 سانتی و سینک سه لگن صد و نود سانتی


اولین مطلبی که در تهیه و خرید ،ابزارها و متریال‌های مفید ، برای تهیه تجهیزات آشپزخانه صنعتی و راه اندازی رستوران، فست فود ، به ذهن می‌رسد ،تهیه سینک مناسب برای شستشوئی بهتر و راحتر است.

 • آیا هر سینک صنعتی را برای آشپزخانه صنعتی و رستورانها میتوان تهیه کرد؟
 • مسلما جواب منفی است،زیرا! فضای کاری و همچنین نوع کاربری ما از متریال مورد نظر نوع سینک ،طرح و اندازه و حتی جنس ،ان را برای ما مشخص میکند.
 • در تهیه تجهیزات برای راه اندازی آشپزخانه صنعتی و راه اندازی فست فود ها و رستورانها ،شستشو و میکروب زدایی و گند زدایی از مواد غذایی ( گل خانه ای ،سبزیجات و محصولات زراعی) مهمترین امر است.
 • پیشنهاد تمامی کارشناسان بخش غذایی ،و تهیه تجهیزات آشپزخانه ای،برای راه اندازی بهترین آشپزخانه های صنعتی و رستوران ها و فست فود، در وحله اول سینک سه لگن صد و نود  می باشد.
 • در نتیجه شما باتهیه سینک سه لگن ۱۹۰ سانتی براحتی میتوانید به هر سه مرحله ذکر شده در مطالب فوق دسترسی داشته باشید ، بدون هیچگونه نامرتبی و بهم ریختگی، از محیط کاری خود لذت ببرید.


معرفی سینک 3 لگن صنعتی 190 سانتی

یکی از وسیله هایی که در هر آشپزخانه نیاز است سینک ظرفشویی است زیرا برای شستوشوی ظروف، میوه، سبزیجات و... در کنار تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی لازم است این نیاز در آشپزخانه های صنعتی بیش از پیش قابل توجه است چون سینکهای صنعتی دارای لگنهای بزرگ هستند که به سهولت کار میانجامد. در این سینک سه لگن صنعتی از ورقه های ضخیم استیل استفاده شده که طول آنها 190 سانتیمتر میباشد، از این سینکها در تالارها، رستورانها، دانشگاهها و... میتوان استفاده نمود.این مدل از سینکهای صنعتی به تازگی وارد بازار شده اند به این ترتیب که یکی از لگنهای آن بهطور مخصوص برای خیساندن برنج و یا شستن مرغ میتوان استفاده کرد.

مشخصات فنی سینک 3 لگن صنعتی

 • ابعاد استاندارد این سینک 85*65*190 میباشد.
 • رویه پرسی از ورقه های ضخیم به قطر 1 میلیمتر و ضدخش ساخته شده اند.
 • در دو نوع کابیندار و بدون کابین و به طور مشبک میتوان ساخت.
 • دارای لبه در قسمت پشت سینک برای جلوگیری از ریزش آب
 • دارای پایههایی از جنس پروفیل 4*4 بسیار مستحکم
 • دارای پایههایی با قابلیت تنظیم ارتفاع
 • دارای طبقه پاتروکی

خرید سینک 3 لگن صنعتی 190 سانتی

از آنجایی که مشتریان محترم به دلیل نداشتن اطلاعات کافی ممکن است در انتخاب خود اشتباه کنند سایت ما شرح کامل از این سینک را در اختیار مشتری قرار میدهد تا با دقت کافی بهترین انتخاب خود را انجام دهند، خرید سینک 3 لگن صنعتی 190 سانتی به دو صورت حضوری و اینترنتی انجام میشود اما شما مشتری محترم نگران هزینه ی بالای پرداخت بابت انتقال سینک را نداشته باشد چون تجربهی کاری ما این را ثابت کرده که ما در این مورد، مورد رضایت مشتریان قرار داشته ایم زیرا با قراردادهایی با شرکتهای گوناگون این نیاز مشتری را فراهم کردهایم.شما با مراجعه به سایت فروشگاه ما و دیدن مدلهای فراوان و قیمتهای پایین و کیفیت بالا به راحتی میتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

خرید سینک 3 لگن صنعتی دست دوم

همیشه این نگرانی در مورد کیفیت و صحت اجناس دست دوم وجود دارد اما ما کارشناسانی را داریم که ضمن دقت در جنس و کیفیت سینک های دست دوم این نگرانی را از شما مشتری عزیز سلب میکند لذا قبل از انتخاب میتوانید با تماس با کارشناسان از اطلاعات کافی برخوردار شوید.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی