فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سینک صنعتی خارجی 150 سانت دو لگن و سینک دو لگنه صنعتی

09304761020پیام دوستی
سینک صنعتی خارجی 150 سانت دو لگن و سینک دو لگنه صنعتی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 1

سینک صنعتی خارجی 150 سانت دو لگن و سینک دو لگنه صنعتی

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

سینک صنعتی خارجی 150 سانت دو لگن و سینک دو لگنه صنعتی

سینک صنعتی خارجی 150 سانت دو لگن

سینک صنعتی خارجی 150 سانت دو لگن از بهترین و محبوب ترین سینک های دو لگنه می باشد. وان شستشو و یا سینک صنعتی از ملزومات تجهیزات آشپزخانه صنعتی، تجهیزات رستوران ها و تجهیزات فست فود بشمار می رود. این سینک کاربردی همانند دیگر تجهیزات راه اندازی آشپزخانه صنعتی، راه اندازی فست فود، راه اندازی رستوران و... در بازار طلایی آماده ی عرضه به شما می باشد.

سینک های ظرفشویی صنعتی که در هر آشپزخانه ی بزرگی مورد نیاز و ضروری است، دارای انواع مختلفی می باشد. این سینک ها از نظر تعداد لگن دارای سه مدل تک لگن، دو لگن و سه لگن می باشند.

سینک صنعتی خارجی 150 سانت دو لگن از جنس استیل مرغوب بوده و با داشتن سطحی صاف و صیقلی و براق باعث زیبایی و جلای خاصی می شود. سینک های براق اصولا به دلیل اینکه لکه های آب را بر روی خود نشان نمی دهند و شستشو و تمیز کردن راحت آن ها، محبوب تر از سینک های ظرفشویی مات می باشند.

این سینک صنعتی دو لگنه که از جنس تمام استیل می باشد، دارای ورقه و یا طبقه ای در قسمت پایینی خود برای قرار دادن اشیا می باشد. و همچنین به دلیل ابعاد عالی آن، برای هر آشپزخانه ای مناسب و کاربردی می باشد. این ویژگی ها سبب محبوبیت بیشتر سینک صنعتی خارجی 150 سانت دو لگن می شود.

 

 

 

سینک صنعتی خارجی 150 سانت دو لگن

وجود سینک صنعتی در تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات فست فود لازم و ضروری است. از این رو استفاده از سینکی که دارای جنس مرغوب و ابعاد مناسب باشد توصیه می شود. سینک صنعتی خارجی دارای تنوع زیادی است که در سایت بازار طلایی به فروش می رسند. این سینک ها اغلب از جنس استیل هستند. تفاوت انواع سینک صنعتی موجود در سایت اغلب در تعداد لگن ها و قسمت تحتانی آن هاست که در بعضی نمونه ها در بخش پایینی لایه ای شیار دار فلزی جهت قرار گرفتن اشیاء متفاوتی تعبیه شده است. بدیهی است که سینک صنعتی تک لگن فضای کمتری را نسبت به سینک صنعتی دو لگن و سینک صنعتی سه لگن جهت شست و شو فراهم می کند.سینک صنعتی خارجی 150 سانت دو لگن، دارای دو لگن جهت شست و شو است. این سینک دارای طول 150 سانت بوده و همچنین عمق لگن های آن بسیار مناسب می باشد.

انواع سینک صنعتی 

امروزه پیشرفت علم و هنر باعث ایجاد تنوع در تمامی کالاها شده است. همچنین تمایل افراد به ایجاد تنوع و استفاده از مدل های گوناگون محصولات نیز این تولید کنندگان را ترغیب به ایجاد تنوع بیشتر می کند. در این مقاله انواع سینک صنعتی موجود در سایت بازار طلایی که با قیمتی مناسب و جنس مرغوب عرضه می گردند را برای شما نام می بریم :
سینک استیل رویه جوشی ظرفشویی دو لگنه پایه دار، سینک دو لگنه رستورانی صنعتی پایه دار، سینک دو لگنه صنعتی ظرفشویی بدون سینی، سینک رستوران دو لگنه استیل صنعتی یا سینک 2 لگن، سینک صنعتی استیل پایه دار رویه پرسی دو لگن، سینک صنعتی پرسی استیل دو لگن و سینک صنعتی خارجی 150 سانت

قیمت سینک صنعتی خارجی 150 سانت

بدیهی است که قیمت سینک صنعتی خارجی 150 سانت نسبت به نمونه های تولید شده در کشور به دلیل هزینه های حمل و نقل و ... بیشتر می باشد. در صورت تمایل به خرید سینک صنعتی ارزان پیشنهاد ما خرید نمونه های تولید شده در داخل کشور می باشد. این جمله به معنی بی کیفیت بودن کالاهای تولید داخلی نیست و بسیاری از کالاهای داخلی نیز با کیفیت بسیار بالایی تولید و عرضه می گردند. شما می توانید از طریق برقراری تماس با کارشناسان مجرب ما همه روزه قیمت سینک صنعتی با کیفیت موجود در سایت بازار طلایی را به دست آورید.

سینک صنعتی خارجی 150 سانت دست دوم

سینک صنعتی دست دوم یکی از انواع تجهیزات صنعتی است که به راحتی در فروشگاه فروش تجهیزات دست دوم، یافت می شود. قیمت سینک صنعتی 150 سانت کارکرده نسبت به نمونه نوی آن به مراتب کمتر است. لیکن به هنگام خرید وسایل دست دوم توجه به سالم و بی نقص بودن آن از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

فیلم سینک خارجی صنعتی

فیلم سینک خارجی صنعتی موجود در سایت به وضوح بیانگر طریقه نصب و همچنین روش استفاده از آن می باشد. با این حال در صورت بروز هر گونه سوال در این رابطه در ذهنتان می توانید با کارشناسان مجرب سایت بازار طلایی تماس حاصل فرمایید.

خرید سینک خارجی صنعتی 150 سانت 

خرید سینک صنعتی 150 سانت به نیاز صنعت مورد نظر و همچنین میزان بودجه فرد بستگی دارد. با ورود به سایت بازار طلایی می توانید انواع و اقسام سینک صنعتی را مشاهده کنید.محصولات موجود فروشگاه ما علاوه بر داشتن قیمتی مناسب با ضمانت سالم بودن کالا و گارانتی به فروش می رسن

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی