فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

دستگاه روغن گیری مدل Dk110 یا روغن گیری صنعتی

09304761020پیام دوستی
دستگاه روغن گیری مدل Dk110 یا روغن گیری صنعتی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 57

دستگاه روغن گیری مدل Dk110 یا روغن گیری صنعتی

ناموجود

قیمت ویژه بدون قیمت

دستگاه روغن گیری مدل Dk110 یا روغن گیری صنعتی

معرفی دستگاه روغن گیری

دستگاه روغن گیری، جهت روغن گیری انواع دانه های روغنی مورد استفاده قرار می گیرد. جزئی از تجهیزات صنعتی بشمار می رودو از آن در تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات فست فود استفاده می شود.از این محصول به عنوان پر بازده ترین و کارامدترین دستگاه یاد می شودچراکه قادر است به صورت شبانه روزی و مداوم کار کندوقابلیت روغن گیری با ظرفیت 60 کیلو دانه در ساعت را دارد.بر همین اساس دستگاه روغن گیر استیل، باچنین مزایایی مورد توجه قرار گرفته و متقاضیان زیادی را جهت خریداری جذب خود کرده است.

انواع دستگاه روغن گیری صنعتی

دستگاه روغن گیری دارای نمونه ای از انواع: دستگاه روغن گیری مدل Dk 40، دستگاه روغن گیری Dk 90، دستگاه روغن گیری مدل Dk 110، روغن گیر، دستگاه روغن گیری Dk 60، دستگاه روغن گیری G100، دستگاه مینی پرس روغن گیری 25، روغن گیری و روغن کشی مدل NF 50، ارده گیری AG مدل S 60، می باشد که تمام ان ها جهت روغن گیری دانه های روغنی کاربرد داشته و در سایزهای مختلفی ساخته شده اند.

ساختار و جنس دستگاه روغن گیری

سازنده دستگاه روغن گیری، محصول را با قطعات درجه یک ساخته است. بنابراین ساختار دستگاه روغن گیری به این شکل طراحی شده که: وزن دستگاه 350 کیلوگرم، ابعاد 60*140*120، مخزن 25 لیتری، موتور با توان 7/5اسب بخار، اچار 120کرافت، میباشدوباچند درصد بومی وخارجی، دارای بالاترین درصد روغن گیری است. هم چنین پوشش این محصول از جنس استیل است که بادوام و ضد زنگ در برابر رطوبت می باشد.

فیلم اموزشی دستگاه روغن گیری

یکی از ویژگی های بارز و برجسته بازارطلایی، تهیه یک فیلم اموزشی می باشد تا مشتری بتواندبامشاهده ان، به تمام ابهامات ذهنی ایجاد شده در رابطه با دستگاه روغن گیری پاسخ دهد، هم چنین کاربر محترم در این زمینه می تواند با مشاوران و کارشناسان خبره بازار طلایی تماس بگیردواز اطلاعات و اگاهی های ان ها استفاده کندودرنهایت با خرید دستگاه روغن گیر نوین، به نتیجه مطلوب  برسد.

قیمت دستگاه روغن گیری

با توجه به انواع و ابعاد مختلف دستگاه روغن گیری، قیمت انها نیز در بازارطلایی متفاوت میباشداماقیمت تمامی این دستگاه ها از جمله قیمت دستگاه روغن گیر استیل اتوماتیک، در بازار طلایی اصلی و مناسب بوده و هماهنگ باکارخانه سازنده به فروش میرسد.در نتیجه ما به کاربران عزیز پیشنهاد میکنیم که کالای مورد نظر خود را قیمت های واقعی از بازار طلایی، تهیه کنند.

قیمت دستگاه روغن گیر دست دوم

در جهت فروش دستگاه های کارکرده، باید این نکته را یاداوری کردکه:این محصولات هیچگونه اطمینانی از نظر سالم بودن ندارندو موجبات پشیمانی مشتری رافراهم میکند وکاربربرای تعویض یا تعمیر دستگاه روغن گیری هزینه های زیادی را متحمل خواهد شد.پس بهترین و مطمئن ترین قیمت ها را از بازار طلایی جویا شوید واز خرید دستگاه روغن گیراستیل دست دوم دوری کنید.

خرید دستگاه روغن گیری

مابه شماپیشنهاد میکنیم انواع دستگاه روغن گیری رااز بازارطلایی خریداری کنیدوازمزایای فوق العاده این بازار بهرمند شود.تهیه روغن گیر کنجدوارده از بازار طلایی شامل مزیت هایی چون:خرید بدون واسطه همراه با گارانتی، خرید به صورت عمده یاتکی و ارسال کالا در سریعترین زمان بدون هزینه اضافی و تحویل درب منزل، می باشد.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی