فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

اب سرد کن استیل تمام نگیر چهار شیره برقی

09304761020پیام دوستی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 23

اب سرد کن استیل تمام نگیر چهار شیره برقی

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

اب سرد کن استیل تمام نگیر چهار شیره برقی

مسئله آب همیشه اهمیت خاص خودش را داشته است و در هنگام خستگی و تشنگی شدید، هیچ چیز مانند آن نمی تواند حس های ویژه را به شما بدهد. برای اینکه بتوانید همیشه به یک آب خنک دسترسی داشته باشید، بهترین گزینه ای که در پیش روی شما قرار گرفته شده است، دستگاه آبسردکن می باشد که توانسته انواع و اقسام مختلفی را به خود اختصاص دهد. یکی از بهترین انواع که توانسته تبدیل به یکی از اصلی ترین تجهیزات کافی شاپ و تجهیزات آشپزخانه صنعتی شود، اب سرد کن استیل تمام نگیر چهار شیره برقی می باشد. همانطور که پیداست جنس بدنه این دستگاه از استیل است؛ به همین علت شاهد مقاومت بالای آن در برابر ضربات مختلف خواهید بود و همیشه زیبایی خود را خواهد داشت. دستگاه آبسردکن استیل با داشتن ویژگی های متعدد می تواند برای راه اندازی فست فود و راه اندازی رستوران به عنوان یک نجهیزات برودتی گزینه بسیار مناسبی باشد. 

جنس ویژه آن تنها نمونه ای از مشخصاتی است که در این دستگاه وجود دارد و در کنار آن چهار شیر برقی باعث بهتر شدن عملکرد این دستگاه خواهد شد. از این رو اگر شما نیز به فکر تامین آب خنک و سرد و البته باکیفیت برای مکان های بزرگ خود هستید، پیشنهاد ما به شما خرید اب سرد کن استیل تمام نگیر چهار شیره برقی است. این محصول توسط بازار طلایی ارائه شده است و از بهترین کیفیت و برترین قیمت برخوردار می باشد. از این رو در ادامه می توانید اطلاعات بیشتری را در رابطه با این دستگاه به دست آورید. همراه ما باشید. 

اب سرد کن استیل تمام نگیر چهار شیره برقی

اب سرد کن استیل تمام نگیر چهار شیره برقی

فرض کنید در یک روز گرم تابستانی مانده اید چه چیزی به شما می چسبد به جز یک لیوان اب خنک؟ اب سرد کن این اب خنک را به شما تحویل می دهد و همانطور که قطع به یقین دیده اید همه جا اعم از بیمارستان ها، ادارات، و مکان های عمومیو حتی در تجهیزات فست فودوتجهیزات آشپزخانه صنعتی کاربرد دارد موتور اب سرد کن استیل تمام نگیر تایلندی است جنس این دستگاه استیل و بدنه ی ان استیل نگیر است

اجازه بدهید کلمه استیل بگیر و نگیر را کمی برای شما باز کنم استیل بگیر یعنی اهن به کار رفته در محصول از استیل بیشتر است و طی گذشت زمان باعث زنگ زدگی می شود  و استیل نگیر یعنی اهن موجود در استیل کم است و با مرور زمان زنگ نمی زند و تمام اب سرد کن ها از جنس استیل نگیر هستند. مخزن اب سرد کن از فلز های مخصوص مواد غذایی است و بدنه ی ان هم باید از فلز مقاوم باشد شیر ها ان در مدل های پیچی، فشاری و اتوماتیک است که این شیر ها بنا به انتخاب مشتری است

همچنین باید بگویم موتور دستگاه ۱تا۱/۴اسب بخار قدرت دارد، برق مصرفی ان بین ۷۵۰ تا ۱۰۰۰ وات است و نوع برقی که مصرف می کند تک فاز و ۲۲۰ ولت شهری است این دستگاه عرض، عمق و ارتفاعی به ترتیب ۷۵، ۶۰ و ۱۳۰سانتی دارد و حجم مخزن ۷۵ لیتر است از ان جا که این محصول تولید ملی است با توجه به خواسته مشتری این اب سرد کن ها با قدرت موتور و مقدار مخزن متفاوت ساخته می شود.

انواع اب سرد کن ها

آب سردکن استیل تمام نگین،  آب سرد کن استیل شیر فشاری، آبسردکن تک شیر،  آبسردکن دارای سه شیر، آبسردکن دارای دو شیر، اب سرد کن با موتور یک سوم . آب سرد کن صنعتی با موتور یک دوم. آب سرد کن با مخزن ذخیره سازی، آب سرد کن با شیر ضد چکه، اب سرد کن با دوشیر فشاری .

قیمت اب سرد کن استیل تمام نگیر

قیمت اب سرد کن استیل تمام نگیر به خاطر اینکه تولید ملی است و چون هزینه ی واردات به ان متحمل نمی شود برای عزیزان هم وطن مناسب تر است و قیمت این دستگاه متناسب با قدرت کمپرسور، جنس بدنه، مخزن و... است و دست دوم این دستگاه هم در بازار موجود است که با قیمت مناسب تری وجود دارد.

فیلم اب سرد کن استیل تمام نگیر

کار کرد با این دستگاه اصلا نیاز به اموزش قبلی ندارد اما دوستان ما توضیحاتی درباره ی ساخت ، مخزن، موتور و جنس  اب سرد کن استیل تمام نگیر   در سایت های اینترنتی در اختیار شما عزیزان قرار داده اند.

خرید از  سایت بازار طلایی

خرید و فروش اب سرد کن استیل تمام نگیر نه تنها به صورت حضوری بلکه به صورت انلاین و غیر حضوری صورت می گیرد و شما می توانید از طریق سایت بازار طلایی خرید مطمئن و مقرون به صرفه ایی انجام دهید و این محصول گرانتی و خدمات پس از فروش و همینطور ارسال به سراسر ایران دارد.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی