فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

آبسردکن استیل سه شیر تمام نگیر با موتور یک سوم

09304761020پیام دوستی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 10

آبسردکن استیل سه شیر تمام نگیر با موتور یک سوم

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

آبسردکن استیل سه شیر تمام نگیر با موتور یک سوم

بسیاری از افراد به دنبال راه اندازی کافی شاپ و یا راه اندازی آشپزخانه صنعتی هستند. از به همین منظور نیاز است تا از برترین تجهیزات استفاده شود. تجهیزات برودتی نقش مهمی را در این زمینه دارند که از آن ها می توان به دستگاه آبسردکن اشاره کرد که در اندازه ها و انواع مختلفی طراحی شده است که از آن ها می توان به آبسردکن استیل سه شیر تمام نگیر اشاره کرد که موتور آن به صورت یک سوم است. 

این نوع از آبسردکن ها این قابلیت را دارد تا بتواند همیشه آب سردی را در اختیار شما قرار دهد. از این رو می تواند گزینه بسیار مناسبی برای خرید باشد. این محصول با بهترین کیفیت در بازار طلایی عرضه شده است. از این رو اگر می خواهید که همیشه یک محصول بادوام را داشته باشید، پیشنهاد ما به شما خرید این دستگاه است. پس در ادامه مشخصات بیشتری از این محصول را دنبال کنید. 

آبسردکن استیل سه شیر تمام نگیر با موتور یک سوم

آبسردکن استیل سه شیر تمام نگیر با موتور یک سوم

دستگاه تولید آب سرد خیابان ا با بدنه ای از جنس استیل خالص دارای سیستم عملکرد به صورت خنک کننده آب میتواند در اداره ها ، مدارس، مساجد و شرکت ها و همچنین مکان های عمومی دیگر مورد استفاده قرار بگیرد. اگر از قطعات این دستگاه بخواهیم نام ببریم می توانیم به موتور کمپرسور و فیلتر این دستگاه اشاره کنیم.قدرت موتور آبسردکن استیل سه شیر یکی از قسمت هایی از دستگاه است که با توجه به نیاز مشتری نیز می توان آن را تغییر داد اما به طور معمول قدرت موتور یک اسب بخار می باشد. 

نوع برقی که دستگاه آبسردکن استیل استفاده میکند تک فاز یا همان ۲۲۰ ولت می باشد از طرفی دارای فن موتوژن تبریز است که به راحتی موتور را خنک میکند. دارای سه عدد  شیر و اندازه کاملاً مناسب می باشد. جنس شیرهای آب از استیل نگیر ساخته شده است و دارای طول عمر طولانی مدت است.استیل روی دستگاه از جنس براق ساخته شده است و دارای زیبایی منحصر به فردی است که به زودی نیز از بین نمی رود این محصول در تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات فست فود کاربرد دارد.

انواع آبسردکن

 آب سرد کن در اندازه ها و اشکال گوناگونی ساخته می شود که با توجه به نیاز افراد تهیه می گردد. آبسردکن تمام استیل نگیر، آبسردکن با سه شیر فشاری، آبسردکن با ۴ شیر برقی ، آبسردکن استیل تمام نگیر، آب سرد کن تک شیر، آبسردکن دوشیر، آبسردکن خطی سه شیر، آب سرد کن استیل سه شیر، آبسردکن استیل با مخزن ذخیره سازی، آبسردکن دوشیر فشاری.

قیمت آبسردکن استیل سه شیر

آبسردکن ها معمولاً به دلیل تنوع زیاد در سایز و همچنین جنس قیمت های مختلفی در فروشگاه های مختلف دارند بنابراین قبل از خرید آب سرد کن سه شیر باید سایز و جنس کامل مورد بررسی قرار بگیرد و سپس با توجه به بررسی قیمت آن تخمین زده شودبدین ترتیب یک خریدار می‌تواند حدس بزند که قیمت آب سرد کن استیل چه مقدار است.

پیشنهاد ما به شما این است که آب سرد کن گران قیمت را خریداری نکنید بلکه آب سرد کن استیل ارزان قیمت بخرید و اگر مایل باشید نگاهی به محصولات بازار طلایی بیندازید تا ببینید قیمت ها چه مقدار در این سایت کاهش یافته اند.

فیلم آبسردکن استیل سه شیر

از جایی که آب سرد کن استیل سه شیر  هیچ گونه تنظیمات خاصی ندارد و حداقل هر شخصی یک بار با این دستگاه کار کرده است اما باز هم بازار طلایی فیلم  آب سرد کن استیل سه شیر را در وب سایت خود قرار داده است تا حداقل مشتریان با ویژگی ظاهر و قطعات استفاده شده در این دستگاه آشنا شوند.

خرید اینترنتی از بازار طلایی

بازار طلایی خرید آبسردکن استیل را به دو صورت برای مشتریان قابل دسترس قرار داده است یکی اینترنتی و دیگری حضوری که اگر خرید شما از نوع اینترنتی باشد کارشناسان به صورت تلفنی شما را مشاوره خواهند داد و دیگر جای سوالی برای شما باقی نمی گذارند. حتی میتوانید آبسردکن استیل سه شیر دست دوم را از بازار طلایی تهیه کنید.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی