فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سینک ظرفشویی صنعتی کابینتی دو لگنه یک متری رستورانی

09304761020پیام دوستی
سینک ظرفشویی صنعتی کابینتی دو لگنه یک متری رستورانی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 2

سینک ظرفشویی صنعتی کابینتی دو لگنه یک متری رستورانی

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

سینک ظرفشویی صنعتی کابینتی دو لگنه یک متری رستورانی

سینک ظرفشویی صنعتی کابینتی دو لنگه 1 متری رستورانی

  • در تمامی رستورانها و اشپزخانه های صنعتی و حتی هتلها و بیمارستانها ، ما نیاز به یک سینک صنعتی داریم که بتوانیم به راحتی مواد شوینده و ضد عفونی کننده را در جایی مطمئن و تمیز قرار داده، و نگهداری نماییم.
  • سینک ظرفشویی صنعتی کابینتی دو لنگه 1 متری رستورانی ،به دلیل داشتن کابین بسیار مفید و کارای که در دل خود جای داده است، به خود یک امتیاز مثبت نسبت به  طرحهای مشابه خود داده است. این سینک  در تجهیزات آشپزخانه  صنعتی، تجهیزات رستوران و تجهیزات فست فود ،بسیار مورد استقبال قرار گرفته و این محبت را به کابین زیبا و جادار خود مدیون است.
  • باید توجه داشت که ما برای راه اندازی آشپزخانه صنعتی و راه اندازی رستوران و همچنین راه اندازی فست فود  به چنین سینکی به جهت طراحی خاص و سایز مناسب و همچنین جنس استیل مرغوب بکار گرفته شده در ان ،نیازمندیم. شما میتوانید با در نظر گرفتن فضای محیط کار خود این محصول زیبا را در سایز مورد نظر خودتان سفارش دهید.
  • سینک ظرفشویی صنعتی کابینتی دو لنگه 1 متری رستورانی، با دارا بودن دو لگن پهن و بزرگ از جنس استیل با ورق ضخیم و د زنگ و ضد خش، این اطمینان را به هر کاربری میدهد که به راحتی هر محصول غذایی و بهداشتی  را با هر حجم و ظرفیتی، می توان در سینک و لگن آن قرار داد ، بدون بوجود آمدن هیچ مشکلی، همانطور که در مطالب فوق ذکر شد، یکی از ویژگی ها ی این سینک زیبا مقاومت بالای آن می باشد.
  • موفق باشید .

 

سینک ظرفشویی صنعتی کابینتی دو لگنه یک متری رستورانی

به طور کلی سینک یکی از وسایل آشپزخانه های صنعتی است که استفاده و حضور این سینک بسیار واجب و مهم است. این سینک به صورت پرسی ساخته شده و یک متر طول دارد. سینک ظرفشویی صنعتی کابینتی از جنس ورق استیل ساخته شده است که این ورقه استیل به صورت نگیر و ضد زنگ است. ضخامتی که استیل به کار برده شده در این سینک رستورانی دارد یک میلیمتر است و استحکام بالایی در برابر وزن های زیاد دارد. این سینک ظرفشویی به صورت کابینت دار تهیه شده است و در زیر لگن ها یک کابینت دو در تعبیه شده است که شما می توانید به راحتی هر چیزی را که نیاز دارید درون این کابینت ها قرار دهید.

مزیت دیگر سینک ظرفشویی صنعتی کابینتی این است که دارای پایه است که پایه های آن از پروفیل استیل ۴۰ در ۴۰ ساخته شده است و همچنین  طبقه نسبت به سطح زمین ۱۰ سانتی متر فاصله دارد. سینک ظرفشویی یک متری معمولاً بدون آلیاژ ساخته می شود تا دچار تغییر رنگ نشود و همچنین می تواند در نوع ساده و یا براق ساخته شود اگر سینک ظرفشویی دو لگنه را بشوید هیچ اتفاقی برای این سینک نخواهد افتاد. این سینک کاربردی در دسته ی تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی قرار میگیرد. 

انواع سینک ظرفشویی صنعتی

سینک ظرفشویی دو لگنه، سینک ظرفشویی استیل، سینک شستشوی صنعتی دست ساز، سینک دو لگنه رستورانی طول ۱۲۰ سانتی متر، سینک استیل با طول ۱۹۰ سانتی متر، وان استیل صنعتی پرسی طول ۱۵۰ سانتی متر، سینک استیل سه لگنه، سینک استیل پایه دار، سینک استیل رویه جوشی ظرفشویی دو لگن پایه دار، سینک استیل رویه پرسی ، سینک استیل صنعتی پایه دار، سینک استیل با پایه پاتروکی، سینک دو لگنه صنعتی بدون سینی، وان شستشوی سبزیجات، وان استیل پرسی، سینک کابینت دار، سینک با دو درب کشویی.

قیمت سینک ظرفشویی صنعتی کابینتی

معمولاً سینک ظرفشویی کابینتی به دلیل داشتن کابینت در مدل این سینک مقداری نسبت به مدل های دیگر سینک معمولی گران تر است اما با این وجود چیزی که تعیین کننده قیمت سینک ظرفشویی صنعتی کابینتی است تعداد لگن ها، اندازه طول و همچنین تعداد کابینتهای موجود روی این سینک آشپزخانه صنعتی است.

فیلم سینک ظرفشویی صنعتی کابینتی

سینک ظرفشویی کابینتی یکی از اجزای آشپزخانه صنعتی است که کار کردن با آن برای همه ما بسیار راحت است اما با این وجود در وب سایت بازار طلایی فیلم سینک ظرفشویی صنعتی کابینتی قرار داده شده است که به شما کمک می کند جنس و ظاهر سینک را به راحتی ببینید و با ساختار سینک ظرفشویی کابینتی دو لگنه آشنا شوید.

خرید اینترنتی سینک ظرفشویی صنعتی کابینتی از بازار طلایی

به طور کلی خرید سینک ظرفشویی صنعتی کابینتی دو لگنه از خرید های بسیار آسانی است که در حال حاضر همه‌ی ما میتوانیم انجام دهیم اما بهتر است در خرید سینک ظرفشویی یک متری دو لگنه به دو صورت اینترنتی و حضوری با کارشناسان بازار طلایی مشاوره داشته باشیم همچنین میتوانیم سینک ظرفشویی صنعتی دو لگنه دست دوم را از بازار طلایی تهیه کنیم. سینک ظرفشویی صنعتی در بازار طلایی به صورت اینترنتی و حضوری قابل تهیه است و همچنین با گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه می شود.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی