فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سینک استیل رویه جوشی ظرفشویی دو لگن پایه دار

09304761020پیام دوستی
سینک استیل رویه جوشی ظرفشویی دو لگن پایه دار
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 55

سینک استیل رویه جوشی ظرفشویی دو لگن پایه دار

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

سینک استیل رویه جوشی ظرفشویی دو لگن پایه دار

سینک استیل رویه جوشی ظرفشویی دو لگنه پایه دار

  • همانطور که مستحضرید؛ در مورد تجهیزات آشپزخانه های صنعتی، کیفیت جنس و مرغوبیت کالا  و استاندارد بودن محصول حرف اول را می زند.
  • در مورد تهیه ملزومات آشپزخانه های صنعتی و رستورانها و فست فودها به چند نکته ریز و مهم باید توجه شود. ما شما را با این نکات مهم در مورد تهیه تجهیزات آشپزخانه ای و سینک صنعتی آشنا می کنیم.
  • ابتدا توجه به طرح و سایز سینک با توجه به در نظر گرفتن فضا و نیاز شما از محصول، دوم؛ جنس بکار گرفته شده در سینک  و کیفیت آن و همچنین رعایت استانداردهای تعریف شده  در صنعت تجهیزات آشپزخانه ای می باشد.
  • شما برای راه اندازی آشپزخانه صنعتی و راه اندازی رستوران و همچنین راه اندازی فست فود ،نیاز به تهیه تجهیزات آشپزخانه ای دارید که یکی از آن ملزومات مهم سینک استیل رویه جوشی ظرفشویی دو لگنه پایه داراست .
  • جنس بکار گرفته شده در این سینک  ،ورق استیل ضخیم و با کیفیت ،ضد خش و ضد زنگ میباشد ،لگن تعبیه شده در این محصول عریض و عمیق و با استحکام بالا برای هرگونه حجم کاری میباشد. شما با توجه به سلیقه و فضای کاری خود ،می‌توانید یکی از دو طرح مات یا براق و همچنین سطح صیقلی و یا خش دار را تهیه نمایید .
  • سینک استیل رویه جوشی ظرفشویی دو لگنه پایه دار در تجهیزات اشپزخانه صنعتی، تجهیزات فست فود و تجهیزات رستوران کمک شایان توجه ای به صنعت ، اشپزخانه صنعتی و رستوران و فست فودها حتی هتلها و بیمارستانها نموده است.
  • امیدوارم مطالب فوق مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

سینک استیل رویه جوشی ظرفشویی دو لگن پایه دار

سینک استیل رویه جوشی مناسب برای استفاده در رستوران ها و فست فود ها و بیمارستان ها و تالارهای پذیرایی است این سینک صنعتی با داشتن طول ۱۹۰ سانتی متری و عمق ۲۹ سانتی متری و همچنین ارتفاع ۸۵ سانتی متری جز یکی از اجزای بسیار مهم و ضروری در آشپزخانه های صنعتی است که می بایستی به هر شکلی که شده در آشپزخانه صنعتی وجود داشته باشد. جنس سینک دو لگن پایه دار از استیل ۳۰۴ و ضخامت ۱ میلیمتر تهیه شده است که البته این ضخامت را میتوان کم یا زیاد کرد چرا که با توجه به نیاز و همچنین حجم کاری آشپزخانه صنعتی شما  میتوان در سایز و ضخامت تغییر ایجاد کرد.

نکته مهم این است که جنس سینک ظرفشویی دو لگنه به قدری مقاوم است که می تواند پاسخگوی سنگین ترین اجسام باشد. شکل ورقه های استیل به صورتی ساخته شده است که کاملاً صیقلی است و زنگ زدن در آن به هیچ عنوان رخ نمی دهد و همین ویژگی باعث شده که سینک شما همیشه تمیز بماند. سینک استیل رویه جوشی دارای یک کاسه اصلی و کاسه های دیگر جهت آبکشی ظروف است که میتواند به شستن ظروف شما و خشک شدن آنها سرعت بخشد. در نظر داشته باشید این وسیله که در دسته ی تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه ی صنعتی قرار میگیرد برای شما بسیار کاربردی است.

انواع سینک استیل

سینک ظرفشویی کابینتی ،سینک استیل دست ساز، سینک رستوران دو لگنه استیل، سینک ظرفشویی یک متری، سینک صنعتی بدون سینی، سینک دو لگن صنعتی ظرفشویی بدون سینی، سینک با رویه جوشی، سینک دارای پایه پاتروکی، سینک صنعتی استیل پایه دار، سینک کابینت دار، سینک ظرفشویی با دو درب، سینک ظرفشویی با درب کشویی، سینک استیل با درب ریلی،سینک تمام استیل صنعتی، سینک دو لگنه رستورانی صنعتی پایه دار طول ۱۲۰ سانتی متری، سینک ظرفشویی ۱۵۰ سانتی متری، سینک ظرفشویی ۱۹۰ سانتی متری.

فروش سینک استیل رویه جوشی

فروش سینک استیل رویه جوشی که هم اکنون در بازار طلایی   به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش صورت می پذیرد همچنین فروش سینک با راهنمایی تلفنی مشاورین ما انجام می شود و در بازار طلایی فروش با ارزانترین قیمت سینک در نظر گرفته شده است.

قیمت سینک استیل رویه جوشی

منظور از رویه جوشی این است که سینک شما کاملاً به صورت دست ساز است و ممکن است در مکان های مختلفی از این سینک شما جوش اتصال مشاهده کنید اما با این وجود در بازار طلایی قیمت سینک استیل رویه جوشی پایه دار دقیقا مطابق با کارخانه سازنده سینک رویه جوشی استیل به شما عزیزان ارائه می شود.

خرید اینترنتی سینک استیل رویه جوشی از بازار طلایی

خرید سینک استیل رویه جوشی در بازار طلایی با دو سبک متفاوت حضوری و اینترنتی مقدور است و ایجاد چنین شرایطی صرفاً جهت راحتی کار مشتریان است شما می توانید با استفاده از خرید آنلاین سینک استیل را سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید.

فیلم سینک استیل رویه جوشی

اولین سوال این است که آیا شخصی وجود دارد که سینک استیل را ندیده باشد و شاید از نظر مشتریان سایت قرار دادن فیلم سینک استیل رویه جوشی یک اقدام اشتباه باشد اما این گونه نیست بلکه این فیلم قرار داده شده تا مشتریان تنوع سینک را مشاهده کنند و با مدل‌های مختلف آن آشنا شوند.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی