فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

آب پرتغال گیری اهرمی استیل خانگی و نیمه صنعتی

09304761020پیام دوستی
آب پرتغال گیری اهرمی استیل خانگی و نیمه صنعتی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 336

آب پرتغال گیری اهرمی استیل خانگی و نیمه صنعتی

ناموجود

قیمت ویژه بدون قیمت

آب پرتغال گیری اهرمی استیل خانگی و نیمه صنعتی

تعریف آب پرتغال گیری اهرمی:

آب پرتغال گیری اهرمی مناسب استفاده در آبمیوه فروشی های طبیعی و خانه ها می باشد. کار با دستگاه آب پرتغال گیری استیل بسیار راحت می باشد زیرا اهرمی که برای آن طراحی شده است نیاز به نیروی زیادی ندارد و همه افراد خانواده کوچک و بزرگ می توانند از این دستگاه استفاده کنند.

آب پرتغال گیری اهرمی در دسته تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات فست فود با برق کار نمی کند و با نیروی دست کار می کند و موتوری ندارد که سر و صدا ایجاد کند. آب پرتغال گیری استیل مناسب برای گرفتن آب میوه هایی مانند لیمو شیرین، انار، انگور و گریپ فروت می باشد. زیر پایه آبمیوه گیری کفشک هایی دارد که از لغزش و سر خوردن دستگاه هنگام گرفتن آبمیوه جلوگیری می کند و مانع ریختن قطرات آبمیوه به اطراف می شود.

مشخصات آب پرتغال گیری اهرمی:

آب پرتغال گیری اهرمی دارای ابعاد 20×17×53 سانتی متر می باشد. دستگاه آبمیوه گیری با بدنه ای از استیل ساخته شده است. آبکش دستگاه آب پرتغال گیری دارای سوراخ های متعددی می باشد که تفاله های میوه ها را می گیرد بدون اینکه آبمیوه سر ریز کند و خروجی آبمیوه که هر دو از جنس استیل می باشند. تمام قطعات آب پرتغال گیری استیل قابل جدا شدن می باشند که برای شستشو بسیار عالی می باشد.

انواع دستگاه آب پرتغال گیری:

انواع دستگاه آب پرتغال گیری در دو سایز کوچک و بزرگ و برقی و دستی ساخت و تولید می شود. و در دو جنس چدن و تمام استیل است. رنگ دستگاه آب پرتغال گیری اهرمی قرمز، مشکی، کروم می باشد. که انواع متنوع این دستگاه از جمله دستگاه آبمیوه گیری کوچک آیتک، آب مرکبات گیری دستی تمام استیل، آب پرتغال گیری زومکس و ... را می توانید در سایت بازار طلایی مشاهده نمایید.

فیلم آب پرتغال گیری اهرمی:

سایت بازار طلایی تلاش نموده تا خریداران بتوانند در هر نقطه ایران دستگاه مورد نیاز خود را تهیه نمایند. در این راستا کارشناسان بازار طلایی فیلم آب پرتغال گیری اهرمی را تهیه کرده تا شما با مطالعه مشخصات و دیدن کلیپ دستگاه و طرز استفاده آن بتوانید انتخابی درست و مناسب داشته باشید.

قیمت آب پرتغال گیری اهرمی:

قیمت آب پرتغال گیری اهرمی با توجه به نوسان بازار با روز می باشد. سایت بازار طلایی سعی کرده است بدون واسطه گری و بطور مستقیم دستگاه آب پرتغال گیری استیل را در اختیار مشتریان خود بگذارد تا بتوانند با هر توان مالی دستگاه مورد نیاز خانه و کار خود را تهیه نمایند.

خرید آب پرتغال گیری اهرمی استیل:

خرید آب پرتغال گیری اهرمی با مراجعه به فروشگاه بازار طلایی در تهران اقدام به خرید نمایید. یا می توانید بصورت آنلاین از بازار طلایی دستگاه آبمیوه گیری و رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید و سقارش آب پرتغال گیری استیل اهرمی خود را ثبت کنید. که در اسرع وقت برای شما ارسال خواهد شد. با خرید دستگاه آب پرتغال گیری استیل دستی از بازار طلایی گارانتی با فیلم آموزشی طرز استفاده و شستشوی دستگاه برای شما ارسال خواهد شد. در ضمن دستگاه خریداری شما دارای خدمات پس از فروش می باشد.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی