فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

فر پبتزا ریلی کویر سه ردیفه ۳۵۰ تایی صنعتی

09304761020پیام دوستی
فر پبتزا ریلی کویر سه ردیفه ۳۵۰ تایی صنعتی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 15

فر پبتزا ریلی کویر سه ردیفه ۳۵۰ تایی صنعتی

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

فر پبتزا ریلی کویر سه ردیفه ۳۵۰ تایی صنعتی

معرفی و انواع فر پیتزا ریلی کویر

فر پیتزا ریلی کویر که توانایی پخت ۳۵۰ عدد پیتزا را با بالاترین سرعت ممکن و به صورت مغز پخت را دارد و در رستوران ها فست فودی ها و دیگر مراکز تهیه ی غذاهای فست فودی مورد استفاده قرار می گیرد یکی از انواع مختلف فرپیتزاهای استیل می باشد. دیگر انواع فرپیتزاها عبارتند از: فرپیتزا لینکن امریکایی ریلی مدل 1154، دستگاه پیتزا زن اتوماتیک تونلی کویر سه ردیفه، فر سنگی زانولی پیتزا ایتالیایی، فر پیتزا ریلی دوطبقه جردن یزد و...

جنس و قطعات فر پیتزا ریلی کویر

بدنه و تمام قطعات فر پیتزا ریلی کویر بجز شاسی آن ساخته شده از استیل مستحکم است. موتور گیربکس این دستگاه استیل است. دستگاه فر پیتزا ریلی در دسته ی تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی قرار دارد و یک ریل سه بشقابه استیل دارد که به کمک سیستم گردش حرارتی دستگاه پخت پیتزا ها را به صورت یکنواخت و مغز پخت انجام می دهد. ترموستات این محصول قابلیت تنظیم حرارت را فراهم کرده و کوره ی آن الگو گرفته از فر لینکن است. قابلیت شست و شو و پاک شدن فرپیتزا از مزایای این محصول است که مورد تایید وزارت بهداشت را گرفته است.

فیلم فر پیتزا ریلی کویر

فر پیتزا ریلی کویر استفاده و عملکرد راحت و ساده ای دارد تنظیمات آن پیچیده نیست به طوری که همه ی افراد خریدار آن می توانند به راحتی با آن کار بکنند. قابل ذکر است که مشاهده ی فیلم آموزشی دستگاه پیتزا زن سه ردیفه که در سایت بازار طلایی در بخش تجهیزات آشپزخانه ی صنعتی است نیز بسیار کمک کننده برای آشنایی بهتر با این دستگاه می باشد.

قیمت فر پیتزا ریلی کویر

برخی واسطه گران فروش که مشتریان ساکن شهرستان ها به آن ها روی می آورند فر پیتزا ریلی کویر را جهت سو استفاده به مشتریان با قیمت هنگفت می فروشند یا برخی مراکز فروش نیز قیمت فر پیتزا کویر سه ردیفه را افزایش می دهند. بازار طلایی با در نظر گرفتن این موضوع تلاش کرده که قیمت اصلی فروش فرپیتزا ریلی فست فود را در سایت خود به کاربران معرفی کند تا هزینه ی اضافی برای خرید خرج نکنند.

فر پیتزا ریلی کویر ۳۵۰ تایی دست دوم

محصولات دست دوم قیمت نازل تری در بازار خرید و فروش دارند اما کارکرد و کیفیت آن ها به هیچ وجه تضمین شده نمی باشد و ممکن است مصرف کننده اش را با مشکل در استفاده از آن رو به رو بکند. فر پیتزا ریلی ۳۵۰ تایی دست دوم نیز به همین شکل است. خرید فر پیتزا ریلی کویر از نوع دست اول که ارزان و مرغوب است مقرون به صرفه تر است.

خرید فرپیتزا ریلی ۳۵۰ تایی از بازار طلایی

بازار طلایی امکان خرید فر پیتزا ریلی سه ردیفه و سفارش فر پیتزا ریلی کویر مرغوب و با کیفیت مطمئن و عملکرد راحت که توسط شرکت کویر و با الگوگیری از مدل لینکن و زانولی ساخته شده است را با کم ترین قیمت ممکن برای مشتریان فراهم کرده است که تهیه ی این دستگاه می تواند بنابر شرایط مشتریان به صورت سفارشی اینترنتی یا به صورت خریداری حضوری باشد. بازار طلایی ارائه دهنده ی خدمات حمل و نقل و نیز خدمات پس از فروش می باشد و ضمانت نامه ی معتبر را به خریداران تقدیم می کند.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی