فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

دیگ پخت خورشت صنعتی استیل جوشی استوانه ای ۱۰۰ لیتری

09304761020پیام دوستی
دیگ پخت خورشت صنعتی استیل جوشی استوانه ای ۱۰۰ لیتری
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 85

دیگ پخت خورشت صنعتی استیل جوشی استوانه ای ۱۰۰ لیتری

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

دیگ پخت خورشت صنعتی استیل جوشی استوانه ای ۱۰۰ لیتری

معرفی و انواع دیگ پخت خورشت صنعتی

دیگ خورشت پز استیل می تواند در سایز های متفاوت و متانسب با تقاضای مشتریان ساخته شود. دیگ بخارپز برنج مکعبی سه جداره، دیگ پخت برنج و خورشت صنعتی، دیگ پخت برنج اتوماتیک چلوپز نما مکعب و... از انواع مختلف دیگ خورش پزی است. یکی از پرکاربرد ترین دیگ ها دیگ پخت خورشت صنعتی است که ظرفیت ۱۰۰ لیتری دارد و به صورت استوانه ای ساخته می شود و در تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات فست فود یا به عبارتی در رستوران ها و مراکز تهیه ی غذای آماده و... برای پخت انواع خورش و سوپ و آش مورد استفاده قرار می گیرد.

جنس دیگ پخت خورشت صنعتی

دیگ پخت خورشت صنعتی از استیل مقاوم در برابر حرارت آب و ضربه ها ساخته شده است که در زمان پخت خورش و آش مزه ی آن ها را تغییر نمی دهد. این دستگاه می تواند به گاز شهری و گاز مایع کپسولی متصل شود. قطعات این دیگ عبارتند از: شیر استیل برای شستشوی دیگ_ کاور و محفظه ی مخصوص برای جا دادن اتصالات گازی_ دودکش از جنس استیل ۳۰۴_ یک عدد کلیپس_ لولای درب مناسب برای تحمل وزن درب و باز و بسته کردن راحت آن_ عایق بندی حرارتی با پشم سنگ_ عایق بندی هوا برای کاهش حرارت فضا و داغ نشدن بدنه ی دیگ خورش پز جوشی و... .

 فیلم دیگ پخت خورشت صنعتی

پخت و پز خورشت در دیگ پخت خورشت صنعتی بسیار آسان است و نیازی به کمک گرفتن از اپراتور شرکت ندارد و البته بازار طلایی برای آشنیایی بیش تر با این دستگاه تعدادی عکس و فیلم را در سایت در قسمت تجهیزات آشپزخانه ی صنعتی قرار داده است که مصرف کنندگان گرامی می توانند با تماشای آن ها طرز عملکرد و نیز چگونگی نصب دیگ خورشت پز استیل را یاد بگیرند تا در زمان کار کردن با ان دچار مشکل نشوند.

قیمت دیگ پخت خورش صنعتی

دیگ پخت خورش صنعتی در مقابل مزایا و کارکرد مناسبش قیمت ناچیز و ارزانی دارد که تهیه ی این محصول با قیمت درب کارخانه از بازار طلایی امکان پذیر است. قابل توجه است که برخی فروشندگان با سواستفاده از عدم آگاهی مشتریان از قیمت واقعی فروش دیگ خورشت پز صنعتی جهت افزایش درآمد و سود خود قیمت دیگ خورشت پز استیل را بالا می برند.

دیگ پخت خورشت صنعتی دست دوم

درست است که دیگ خورشت پز صنعتی استیل دست دوم قیمت پایین تری دارد اما در برابر نوع دست اول آن از کیفیت و سلامت و کارکرد تضمین شده ای برخوردار نیست بنابراین خریداری آن ها ریسک است. اگر قصد خرید خورشت پز ۱۰۰ لیتری جوشی ارزان و مرغوب را دارید می توانید به بازار طلایی مراجعه کنید چرا که دیگ پخت خورشت صنعتی با قیمت درب کارخانه عرضه می شود.

خرید دیگ پخت خورشت صنعتی جوشی از بازار طلایی

بازار طلایی عرضه کننده ی محصولات با کیفیت با قیمت درب کارخانه و ساخته شده توسط برترین برندها و شرکت های تولید کننده است در نتیجه دیگ پخت خورشت صنعتی با کیفیت و ارزان را می توان از این بازار خریداری کرد و در کنار آن کارت ضمانت نامه ی با اعتبار و خدمات پس از فروش ارزنده را برخوردار شد. خرید دیگ پخت خورش جوشی ۱۰۰ لیتری از بازار طلایی می تواند به صروت اینترنتی و آنلاین یا حضوری باشد.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی