فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

دستگاه پیتزا زن اتوماتیک تونلی کویر سه ردیفه

09304761020پیام دوستی
دستگاه پیتزا زن اتوماتیک تونلی کویر سه ردیفه
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 9

دستگاه پیتزا زن اتوماتیک تونلی کویر سه ردیفه

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

دستگاه پیتزا زن اتوماتیک تونلی کویر سه ردیفه

معرفی و انواع دستگاه پیتزا زن اتوماتیک

دستگاه پیتزا زن اتوماتیک با سرعت بالایی که در پخت مقدار فراوان پیتزا ها و اسنک ها و دیگر غذاهای فست فودی دارد در فست فود ها رستوران ها و دیگر فروشگاه های غذای این چنینی مورد استفاده قرار می گیرد و در دسته ی تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه ی صنعتی وسیله ای کاربردی است. به طور کلی پیتزا زن های استیل متنوع اند و شامل فر پیتزا تیراژ بالا ریلی، فرپیتزا لینکن امریکایی مدل ۱۱۵۴، فر پیتزا ریلی شاورما صد تایی، فرپیتزا تنوری صندوقی طرح ایتالیایی و... میشوند. پیتزا زن تونلی سه ردیفه مربوط به شهر ارومیه جناب حکمت است و دارای ظرفیت پخت ۲۵۰ پیتزا دارد که به صورت تونلی و اتوماتیک است و از برترین پیتزا زن ها محسوب می شود.

جنس و مزایای دستگاه پیتزا زن اتوماتیک

دستگاه پیتزا زن اتوماتیک تمام استیل می باشد که دارای مقاومت بسیار است. در این دستگاه بر خلاف دستگاه های ساده که از گرمای نوری و مستقیم برای پهت پیتزا استفاده می شد از سیستم گردش حرارت استفاده می شود که باعث پخت یکنواخت پیتزاها و مغز پخت شدن آن ها می شود. به کمک فر پیتزا زن سه ردیفه می توان سطح پخت پیتزا ها در زیر و رو را به صورت مجزا کنترل و تنظیم کرد و نیز سقف دستگاه قابلیت استفاده به عنوان میز کار بودن را دارد که این ها یکی از معدود مزیت های قابل توجه این دستگاه هستند. این محصول قابلیت پاک شدن اسان دارد و با پشم سنگ عایق بندی شده است و دارای مهر تایید توسط وزارت بهداشت است.

فیلم دستگاه پیتزا زن اتوماتیک

جهت اشنایی بهتر و دقیق تر با دستگاه پیتزا زن اتوماتیک و نیز یادگیری روش استفاده ی صحیح و بدون مشکل از این دستگاه مراجعه به سایت بازار طلایی و مشاهده کردن فیلم آموزشی موجود در قسمت تجهیزات آشپزخانه ی صنعتی پیشنهاد می شود. ضمنا رعایت نکات ایمنی حین استفاده از فر پیتزا زن اتوماتیک برای حفظ سلامت دستگاه و نیز حفظ سلامت شخص مصرف کننده الزامی می باشد.

قیمت دستگاه پیتزا زن اتوماتیک

برخی فروشندگان گران فروش و سو استفاده گر و نیز واسطه گران فروش دستگاه پیتزا زن اتوماتیک را با قیمت گزافی به مشتریان می فروشند به همین علت لازم است که مصرف کنندگان از اصل قیمت فروش پیتزا زن اتوماتیک سه طبقه مطلع باشند و به همین منظور می توانند در سایت بازار طلایی قیمت پیتزا زن سه ردیفه را برابر با درب کارخانه مشاهده کنند.

دستگاه پیتزا زن اتوماتیک سه ردیفه دست دوم

کیفیت و کارکرد پیتزا زن تونلی دست دوم قابل اطمینان نیست و نباید مشتریان را به خاطر قیمت پایین ترش برای خریداری جذب بکند چون ممکن است پس از مدتی کوتاه دستگاه پیتزا زن اتوماتیک از کار بیفتد و نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد. بنابر این توصیه می شود که پیتزا زن تونلی کویر ارزان را با سلامت مطمئن از مراکز فروش معتبر مثل بازار طلایی خریداری کنید.

خرید پیتزا زن سه طبقه از بازار طلایی

اگر قصد خرید دستگاه پیتزا زن اتوماتیک کویر سه ردیفه مرغوب و با کیفیت را دارید ما پیشنهاد می کنیم که به سایت بازار طلایی وارد شوید و تمامی ویژگی های این محصول را مطالعه کنید و در صورت نیاز با مشاوران سایت مشورت کنید سپس آن را با هزینه ی درب کارخانه به همراهی گارانتی و خدمات پس از فروش از این بازار خریداری کنید. لازم به ذکر است که خرید پیتزا زن بزرگ اتوماتیک تونلی از بازار طلایی به روش اینترنتی یا حضوری امکان پذیر می باشد.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی