فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

گرم کن مرطوب غذا ۱۲ لگن درجه دار استیل صنعتی

09304761020پیام دوستی
گرم کن مرطوب غذا ۱۲ لگن درجه دار استیل صنعتی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 30

گرم کن مرطوب غذا ۱۲ لگن درجه دار استیل صنعتی

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

گرم کن مرطوب غذا ۱۲ لگن درجه دار استیل صنعتی

معرفی و جنس گرم کن مرطوب غذا

نگه داری برنج و خورشت و دیگر غذا های رستورانی به صورت گرم و تازه برای آشپزخانه های صنعتی رستوران ها هتل ها و مراکز تهیه ی غذا برای عرضه به مشتریان و سفارش دهندگان بسیار مهم است. جنس بدنه ی دو جداره ی گرم خانه غذا ۱۲ لگن از استیل و اسکلت پروفیلی است. گرم کن مرطوب غذا در دسته بندی تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات فست فود در ابعاد مختلف با توجه به سفارش نشتریان ساخته می شود.

 ظرف های نگه داری غذا درون دستگاه گرم کن مرطوب غذا نیز از جنس استیل می باشد و این محصول دارای ۱۲ عدد لگن یا بن ماری عمق ۲۰ سانتی متری است. منبع ورودی آب این گرمخانه در پشت آن است و یک شناگر آب قطع کن هم دارد. دستگاه گرم کن غذا نمایش دهنده ی انالوگ دمای حرارت داخل دستگاه است. مشخصات و معرفی مدل های دیگری که در سایت موجود می باشد از جمله گرمکن مرطوب درجه دار، گرمکن صنعتی مرطوب درجه دار، گرمخانه مرطوب درجه دار و گرمخانه ۱۲ لگن مرطوب برای افزایش سطح آگاهی شما علاقه مندان قرار داده شده اند.

فیلم گرم کن مرطوب غذا

استفاده ی راحت و بدون دردسر از گرم کن مرطوب غذا ضمن رعایت نکات ایمنی حین استفاده برای هر مصرف کننده ای امکان پذیر است اما جهت شناخت دقیق تر بیش تر گرم کن مرطوب غذا می توانید فیلم آموزشی گرم کن مرطوب ۱۲ لگن را در سایت بازار طلایی مشاهده کنید و پرسش ها و ابهامات احتمالی ذهنی خود را برطرف کنید که البته شایان ذکر است می توانید از مشاوران این سایت نیز توضیحات لازم را درباره محصول بگیرید.

قیمت گرم کن مرطوب غذا در بازار

گرم کن مرطوب غذا انواع مدل های مختلف دارد که قیمت هر کدام نیز متفاوت است و به همین جهت اطلاع از قیمت گرم کن استیل غذا ۱۲ لگن بسیار مهم است تا خرید گرم کن ۱۲ لگن درجه دار با هزینه ی بالاتر انجام نشود. قیمت واقعی فروش گرم کن غذا مرطوب درجه دار و نیز انواع مختلف آن در توسط بازار طلایی در سایت خود قرار داده جهت اطلاع رسانی به مصرف کنندگان قرار داده است تا از خریداری این محصول از برخی فروشندگان گران فروش و سو استفاده گر جلوگیری بشود.

گرم کن استیل ۱۲ لگن دست دوم

فروش گرم کن غذا مرطوب استیل دست دوم در بازار با قیمت پایین تری نسبت به گرم کن مرطوب غذا به صورت دست اول به فروش می رسد اما این مزیتی برای خریداری محصولات دست دوم محسوب نمی شود زیرا این کالا ها از نظر کارکردی و سلامت غیر قابل اعتماد اند و احتمالا پس از گذشت مدت زمان کوتاه استفاده آن خراب بشود پس خریداری گرم کن ۱۲ لگن غذا ارزان و سالم پیشنهاد می شود که چنین محصولی در بازار طلایی قابل خرید است.

خرید گرم کن استیل ۱۲ لگن

برای خریداری یک گرم کن مرطوب غذا با کیفیت و سلامت تضمینی در طول استفاده ی طولانی مدت می توان به سایت بازار طلایی مراجعه کرد و گرم کن ۱۲ لگن استیل غذا با قیمت درب کارخانه را به صورت اینترنتی و آنلاین سفارش داد یا به صورت اینترنتی خریداری کرد. بازار طلایی ارائه دهنده ی تمامی خدمات حمل و نقل و خدمات نصب دستگاه و نیز خدمات پس از فروش ارزنده و کارت ضمانت نامه ی معتبر می باشد.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی