فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

گرمخانه ۱۰۰ نفره غذا گازی خشک صنعتی با درجه

09304761020پیام دوستی
گرمخانه ۱۰۰ نفره غذا گازی خشک صنعتی با درجه
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 14

گرمخانه ۱۰۰ نفره غذا گازی خشک صنعتی با درجه

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

گرمخانه ۱۰۰ نفره غذا گازی خشک صنعتی با درجه

معرفی گرم خانه ۱۰۰ نفره غذا گازی خشک صنعتی با درجه

اگر در فکر راه اندازی یک کسب وکار هستین ما به شما راه اندازی رستوران ، راه اندازی فست فود و راه اندازی اشپزخانه صنعتی را پیشنهاد می کنیم .اما بدانید که  هر کسب وکاری به تجهیزاتی احتیاج خواهد داشت ازجمله این تجهیزات می توان به تجهیزات رستوران ، تجهیزات اشپزخانه صنعتی و تجهیزات فست فود اشاره کرد دراین بین گرم خانه غذا و گرم خانه صنعتی نیز در ردیف این تجهیزات قرار می گیرند یکی ازاین گرم خانه ها ،گرم خانه ۱۰۰نفره غذا گازی خشک صنعتی با درجه می باشد .

مشخصات و ویژگی ها

گرم‌ خانه ۱۰۰نفره غذا گازی خشک صنعتی با درجه ازجنس استیل استلنس نگیر با خاصیت ضد زنگ ساخته شده است وجود این چنین استیلی باعث می شود که در صورت تماس بیش ازحد با اب دستگاه دچار پوسیدگی و خوردگی زود هنگام نشود .وجود چهار چرخ ترمز دار در زیر دستگاه حمل و جابه جایی ان را راحت تر کرده است . ظرفیت این گرم خانه حدود ۱۰۰نفر می باشد وبر خلاف انواع مرطوب از نوع خشک می باشد نوع سوخت استفاده شده دراین دستگاه گاز بوده وبرای غذاهایی مانند مرغ اسپایسی مفید می باشد .

 

معرفی گرمخانه ۱۰۰ نفره غذا

گرم خانه ۱۰۰ نفره غذا در در دسته تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی در بازار متقاضیان و خریداران بسیاری دارد چرا که میتواند برنج و خورشت و دیگر غذاها را گرم کند و نیز گرم نگه دارد بدون این که در کیفیت و بوی آن تغییری ایجاد بکند به همین سبب استفاده از گرمخانه ۱۰۰ نفره استیل در کترینگ ها سازمان های اداری تالارها و رستوران ها و.... مناسب است.

جنس گرمخانه ۱۰۰ نفره غذا

بدنه ی گرمخانه ۱۰۰ نفره غذا از استیل مقاوم است و رویه ی آن دارای ضخامت ۰/٨ میلی متری است. این گرمخانه می تواند ۱۰۰ ظرف غذا را گرم نگه دارد که ظروف نگه داری آن استیل اند. ابعاد گرمخانه استیل ۱۰۰ نفره ۱۶۵ در ۷۵ در ۹۰ است. دربهای قفل شونده ایمنی این دستگاه از بهترین مدل و نوعند. هشت طبقه ی گرمخانه به صورت آبکاری شده اند. شیر گاز آن ترموکوبل دارد و از نوع فندکدار است.

انواع گرمخانه درجه دار

گرمخانه های صنعتی به علت داشتن کاربرد فراوان در تمامی صنف ها به صورت های مختلفی طراحی می شوند و مصرف انرژی آنها با برق یا گاز می باشد و در حالت های رومیزی یا ایستاده و مرطوب یا خشک تولید می شوند که گرمخانه پنجاه نفره، گرمخانه دویست نفره، گرم خانه سی نفره، گرم خانه مرطوب درجه دار نمونه های مختلفی از گرمخانه ها می باشند.

فیلم گرمخانه ۱۰۰ نفره غذا

مشاهده ی تصاویر گرمخانه ۱۰۰ نفره غذا و نیز فیلم های آموزش عملکرد این دستگاه و چگونکی راه اندازی و نصب آن برای استفاده صحیح و راحت از گرمخانه استیل گازی خشک لازم است که همه ی این عکس ها و فیلم های آموزشی با توضیحات کامل و دقیق در سایت بازار طلایی در قسمت تجهیزات آشپزخانه ی صنعتی موجود اند تمامی مشتریان متمایل می توانند آن ها را تماشا کنند و سوالات و ابهامت ذهنی شان را برطرف کنند.

قیمت گرمخانه ۱۰۰ نفره غذا

به دلیل تنوع در طراحی های گرمخانه ۱۰۰ نفره غذا قیمت آن نیز متنوع است. ممکن است برخی واسطه گران فروش که مشتریان ساکن شهرستان ها به آنان روی می آورند فروش گرمخانه خشک غذا صنعتی را با قیمت بالاتر به مشتریان انجام دهند به همین منظور شما کاربران گرامی می توانید در سایت بازار طلایی  قیمت گرم خانه صنعتی استیل درجه دار را برابر با قیمت درب کارخانه ببینید و برای خرید ان ها هزینه ی بیش تری پرداخت نکنید.

گرمخانه ۱۰۰ نفره غذا دست دوم

گرمخانه ۱۰۰ نفره غذا گازی چندان قیمت بالایی ندارد که باعث شود مشتریان به سمت تهیه ی گرمخانه استیل گازی دست دوم با قیمت پایین تر جذب شود. مزیت مهم خرید گرمخانه استیل ۱۰۰ نفره این است که کیفیت و سلامت تضمین شده داد و در طول استفاده ی طولانی مدت خریدار را با مشکل مواجه نمی کند اما در مورد گرم خانه دست دوم این گونه نیست پس خرید آن ها پیشنهاد نمی شود.

خرید گرمخانه گازی ۱۰۰ نفره از بازار طلایی

خریداری یک گرمخانه ۱۰۰ نفره غذا گازی از بازار طلایی از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه است زیرا این دستگاه در این بازار با قیمت درب کارخانه به فروش می رسد و کیفیت و کارکرد آن به گونه است که می تواند سال های طولانی بدون هراب شدن و نیاز به خرج دوباره برای تعمیر مورد استفاده قراربگیرد هم چنین این بازار خدمات پس از فروش و گارانتی را به مشتریان تقدیم می کند. تهیه ی بهترین مارک گرم خانه ایستاده استیل از بازار طلایی می تواند به صورت اینترنتی یا حضوری صورت بگیرد.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی