فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

دستگاه دیسپلی فست فود چهار سینی بدنه استیل

09304761020پیام دوستی
دستگاه دیسپلی فست فود چهار سینی بدنه استیل
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 57

دستگاه دیسپلی فست فود چهار سینی بدنه استیل

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

دستگاه دیسپلی فست فود چهار سینی بدنه استیل

معرفی دستگاه دیسپلی فست فود چهار سینی بدنه استیل

شما هم در فکر راه اندازی یک کسب و کار جدید هستید؟ اگر هدف تان راه اندازی رستوران، راه اندازی فست فود و یا راه اندازی آشپزخانه صنعتی می باشد سری به سایت بازار طلایی بزنید تا از انواع تجهیزات و وسایل مورد نیازتان آگاه شوید. گرم خانه غذا و گرم خانه صنعتی از جمله تجهیزاتی می باشد که در ردیف و دسته بندی تجهیزات آشپزخانه صنعتی، تجهیزات رستوران و تجهیزات فست فود قرار گرفته و در انواع مختلفی روانه بازار شده است. دستگاه دیسپلی فست فود چهار سینی بدنه استیل یکی از این انواع می باشد.

توضیحات

دستگاه دیسپلی فست فود چهار سینی بدنه استیل از جنس استیل مرغوب و ضد زنگ می باشد که در افزایش طول عمر دستگاه بسیار موثر بوده است. در قسمت روی دستگاه ورقه هایی با ضخامت 0.8 میلی متر قرار گرفته است و دارای ابعادی در حدود 60*70*140 می باشد. این نوع از گرم خانه مجهز به چهار عدد سینی با خاصیت نسوز بوده که برای جابه جا کردن غذاها به کار می روند. در بالای هر کدام از سینی ها نیز یک چراغ حرارتی و یک کلید موجود می باشد و می توان با ترموتر دمای دستگاه را کنترل کرد.

معرفی دستگاه دیسپلی فست فود

دستگاه دیسپلی فست فود در دسته بندی تجیهزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی برای گرم نگه داشتن غذاهای فست فودی مثل سیب زمینی پیتزا اسنک سمبوسه قارچ سوخاری مرغ سوخاری و... مناسب است. گرمکن چهار سینی صنعتی هم چنین می تواند به مدت ۴۵ دقیقه مرغ کنتاکی را به صورت تازه و لدون تغییر طعم گرم نگه دارد. استفاده از دستگاه استیل گرمخانه فست فود با کیفیت و یا فیمت مناسب در رستوران ها فست فوی ها و... رایج است.

جنس دستگاه دیسپلی فست فود

بدنه ی دستگاه دیسپلی فست فود از استیل مقاوم و مرغوب است و در قسمت رویه ی دستگاه خامت ۰/٨ میلی متری دارد. ابعاد دستگاه دیسپلی گرمکن چهار سینی صنعتی ۶۰ در ۷۰ در ۱۴۰ سانتی متر ساخته می شود. این دستگاه چهار عدد سینی نسوز برای جای دادن غذاها دارد که در بالای هر کدام از آن ها یک چراغ حرارتی با کلید مجزا قرار دارد. می توان به وسیله ی ترموتر دیجیتالی دیسپلی فست فود استیل ایستاده مزان حرارت تولیدی المنت ۲۰۰۰ وات زیر  دستگاه را کنترل کرد. دیسپلی پنج طبقه، گرمخانه شش طبقه، گرمکن شش لگن کوچک رومیزی، گرمخانه سی نفره

فیلم دستگاه دیسپلی فست فود

دستگاه دیسپلی فست فود عملکرد آسان دارد و طرز یادگیری استفاده از آن و نیز نصب و راه اندازی دستگاه با مشاهده کردن فیلم آموزشی گرمخانه فست فود چهار سینی در قسمت تجهیزات آشپزخانه در سایت بازار طلایی امکان پذیر است و البته باید نکات ایمنی مربوط به آن را برای سلامت خود و سلامت دستگاه مورد توجه قرار داد. مطالعه ی مطالب دفترچه راهنمای محصول نیز توصیه می شود.

قیمت دستگاه دیسپلی فست فود

قیمت دیسپلی فست فود استیل به علت سفارش فراوان متقاضیان در حال تغییر و نوسان است و در مراکز فروش مختلف قیمت ثابتی ندارد هم چنین باید این نقش فروشندگان سواستفاده گر گران فروش را نیز در بالا بردن قیمت واقعی فروش گرم خانه فست فود صنعتی را نیز یاداوری کنیم. قیمت واقعی دستگاه دیسپلی فست فود با قیمت کارخانه در سایت بازار طلایی اعلام می شود تا از خرید گران این محصول جلوگیری شود.

دستگاه دیسپلی فست فود دست دوم

محصولات دست دوم از جمله گرمخانه فست فود چهار سینی دست دوم قیمت پایین تری نسبت به نوع دست اول آن ها دارند اما کیفیت و سلامت و کارکرد آن ها در مقابل کالاهای دست قابل قیاس نیست. دستگاه دیسپلی فست فود از نوع دست دوم به هیچ وجه قابل اعتماد نیست و احتمال دارد که بعد از مدتی استفاده ی کوتاه مدت دچار آسیب شود خریدار ان را با مشکل خرج هزینه ی دوباره روبه رو بکند.

خرید گرمخانه دیسپلی چهار سینی از بازار طلایی

دستگاه دیسپلی فست فود در بازار طلایی تسط برترین برندهای سازنده تولید می شود و نشان استاندارد دارد. دیسپلی گرمخانه فست فود استیل همرا با کیفیت و سلامت تضمینی در بازار طلایی با قیمت درب کارخانه به فروش می رسد. برای خرید گرمخانه چهار سینی فست فود از این بازار میتوانید اینترنتی یا حضوری عمل کنید و گارانتی و خدمات پس از فروش قابل توجه آن را برخوردار شوید.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی