فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

دستگاه آب گوجه گیری صنعتی یا دستگاه رب گیری صنعتی

09304761020پیام دوستی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 277

دستگاه آب گوجه گیری صنعتی یا دستگاه رب گیری صنعتی

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

دستگاه آب گوجه گیری صنعتی یا دستگاه رب گیری صنعتی

معرفی دستگاه آب گوجه گیری صنعتی یا دستگاه رب گیری صنعتی

تجهیزات سبزی فروشی و تجهیزات آشپزخانه صنعتی از جمله مهمترین تجهیزات می باشند که رب گیر و رب ساز و آبغوره گیر صنعتی نیز در ردیف و دسته بندی آن ها قرار می گیرند و در ایجاد کسب وکارتان می توانند بسیار به شما کمک کنند. قطعا می دانید که از رب گیرها برای آب گیری گوجه استفاده می شود اما می توان از برخی نمونه های آن برای آب گیری انگور و انار نیز استفاده کرد. دستگاه آب گوجه گیری صنعتی یا دستگاه رب گیری صنعتی یکی از انواع رب گیر ها می باشد.

توضیحات

 

شما می توانید از دستگاه آب گوجه گیری صنعتی یا دستگاه رب گیری صنعتی علاوه بر آب گیری برای رب سازی نیز استفاده کنید. جنس بدنه این دستگاه رب گیر از استلنس استیل نگیر بوده و ضدزنگ می باشد. صافی موجود در این دستگاه نیز از استیل می باشد و دچار خرابی و خوردگی نمی شود. این صافی باعث می شود تا تمام پوست ها و تخم های میوه گرفته شده و یک عصاره خالص و بدون تفاله را در اختیارتان قرار دهد.

از این دستگاه علاوه بر آب گیری گوجه و رب سازی برای آب گیری سایر میوه ها  

آب انار

آب لیمو

آب انگور

آب غوره

آب سیب

آب آلو نیز استفاده می شود.

 

دستگاه آب گوجه گیری صنعتی

آب گوجه گیری صنعتی این روزها توانسته که توجه مصرف کننده های زیادی را به سمت خود جلب نماید. امروزه به دلیل پایین آمدن کیفیت مواد اولیه کارخانه ها، بیشتر مردم به فکر تولیدات خانگی افتاده اند و می خواهند از مواد اولیه مطمئن بدون مواد نگهدارنده استفاده کنند و قطعا طعم رب کارخانه ای با ربی که خودتان خریداری می کنید و آب میگیرید متفاوت است. حال اینکه ما در این مقاله آب گیری صنعتی را به شما معرفی خواهیم کرد که قابلیت چندگانه دارد و تنها مختص به یک مورد نمی باشد

توضیح دستگاه آب گوجه صاف کن 

دستگاه آب گوجه گیری دارای قابلیت رب سازی است که باعث می شود شما تنها برای آب گوجه گیری از آن استفاده نکنید. چطوری می توان با یک آب گوجه گیری کار رب گیری ( رب سازی ) را هم انجام می دهد؟جنس بدنه آب گوجه گیری صنعتی تماما از استیل استنلس ( اصطلاحا استیل نگیر) و ضد زنگ می باشد و صافی موجود در دستگاه هم از جنس همین استیل مرغوب است. هنگامی که شما گوجه را به داخل دستگاه می اندازید بخاطر صافی فوق العاده قوی ای که در درون ماشین قرار دارد پوست و دانه های گوجه را هم میگیرد و این گونه است که به آن، دستگاه رب ساز رب گیر صنعتی هم می گویند.

علاوه بر انجام عمل رب گیری این آب گیر صنعتی برای استفاده و آب گیری باقی میوه ها هم مناسب می باشد. شما می توانید از آن آب لیمو، آب انگور، آب غوره، آب انار، آب سیب و آب آلو جهت تهیه لواشک استفاده کنید.ماشین آب گیر صنعتی دارای تیغه هایی در داخل می باشد که این تیغه ها میوه هایی از قبیل گوجه، انار، آلو، انگور، غوره، سیب و ... را به داخل می کشد و آن ها را خرد می کند سپس آب شان را بیرون میریزد. دستگاه رب گیری صنعتی بخاطر دارا بودن صافی قوی، ریز ترین دانه ها مثل کیوی و گوجه را هم جدا می کند و شما دیگر نیازی به تعویض صافی ندارید.

انواع دستگاه آب گوجه گیری صنعتی 

آب گوجه گیری یک ماشین صنعتی می باشد که در همه تولیدات کاربرد دارد و در انواع مختلفی از قبیل صنعتی، نیمه صنعتی و خانگی و در ابعاد مختلف بزرگ و کوچک طراحی شده است.دستگاه می تواند پایه دار یا چرخ دار باشد و محصولی که ما ارائه میدهیم از نوع چرخ دار می باشد تا شما برای حمل و نقل آن آسوده باشید. دو کانال در ماشین حرفه ای و صنعتی آب گوجه گیری تعبیه شده که حین کار آب گوجه را یک طرف و تفاله گوجه را یک طرف دیگر میریزد به همین علت به آن آب گوجه صاف کن هم می گوییم.

فیلم دستگاه رب گیری 

فیلم های زیادی درباره ی طرز استفاده صحیح از آب گوجه گیری های خانگی، صنعتی و نیمه صنعتی در گوگل مشاهده می کند. یک سینی گود در بالای دستگاه قرار دارد که میوه ها را در آنجا قرار میدهیم سپس دستگاه میوه ها را به سمت داخل کشیده و آن ها را نیم می کند در بعضی از فیلم ها مشاهده می کنید که میوه ها را بدون پوست و پاک کرده به درون سینی می اندازد در حقیقت آن دستگاه ها توانایی آب گیری همراه با کندن پوست و جدا کردن هسته و تفاله را ندارند اما آب گوجه گیری صنعتی ارائه شده ما دارای این توانایی می باشد.

قیمت دستگاه آب گوجه گیری 

قیمت دستگاه آب گوجه گیری صنعتی  با توجه به نوع ( صنعتی، نیمه صنعتی، خانگی ) و ابعاد ( کوچک و بزرگ ) ظرفیت مخزن و نوع موتور متفاوت می باشد و به علت تقاضای زیاد مردم قیمت در نوسان است.اما فروشگاه ما با توجه بر اینکه خود تولید کننده آب گوجه گیری می باشد و پای واسطه ای در میان نیست،این آب گیر صنعتی را از ارزان تر از همه جا در دسترس شما مصرف کننده های عزیز قرار خواهد داد.همچنین شما می توانید قیمت دستگاه آب گوجه گیری دست دوم را از ما بخواهید.

خرید اینترنتی از بازار طلایی 

همانطور که می دانید وقتی یک دستگاه در تماس مستقیم با مواد اولیه باشد احتمال زنگ زدگی و خرابی آن بسیار می باشد و هنگامی که مواد اولیه با قست زنگ زده تماس پیدا کنند باعث تولید میکروب و طعم بد در محصول می شود، سلامت و تندرستی شما عزیزان برای ما مسئله بسیار مهمی است به همین علت دستگاه رب سازی  طوری طراحی شده که فاقد درزو خش باشد و شست و شوی آن بسیار راحت است.موتور و حجم آب گوجه گیری رابطه ای مستقیم دارند و نوع موتوری که ما برای دستگاه بکار بردیم از بهترین نوع گیربکسی می باشد. این محصول با دوام دارای یک سال گارانتی است.

فروش دستگاه آب گوجه گیری صنعتی 

ظرفیت آب گیری صنعتی حدود هفتاد کیلو و ظرفیت دستگاه های نیمه صنعتی معمولا سیصد کیلو می باشد و بیشتر مناسب مغازه آب میوه گیری و میوه فروشی ها است و ظرفیت دستگاه صنعتی معمولا هفتصد کیلو می باشد در حالیکه دستگاه صنعتی ای که ما به شما عرضه می کنیم دارای ظرفیت متوسط هشتصد کیلو می باشد که این ظرفیت به سفتی و نرم گوجه بستگی دارد.دستگاه رب گیری صنعتی بازار طلایی دارای ظرفیت مخزن بالا و بدنه محکم می باشد و چون از استیل ساخته شده ارزش و قیمت خود را از دست نمی دهد پس شما برای فروش دستگاه آب گوجه گیری صنعتی مشکلی نخواهید داشت فقط این را بدانید که دستگاه های خانگی به راحتی در ماشین حمل می شوند اما برای حمل دستگاه های صنعتی نیازمند وانت می باشید.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی