فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سماور سنگین 30 لیتری یا سماور هیئتی 30 لیتری

09304761020پیام دوستی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 191

سماور سنگین 30 لیتری یا سماور هیئتی 30 لیتری

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

سماور سنگین 30 لیتری یا سماور هیئتی 30 لیتری

سماور های سنگین ۳۰ لیتری 

 سماورهیئتی و سماورسنگین 30 لیتری از زمان های بسیار دور در میان مردم رواج داشته شت . این سماور اسامی گوناگونی دارد که معمولا در ایران استفاده می شوند : سماورسنگین صنعتی. سماور ضخیم ،سماورگازی صنعتی، سماور گازی ،سماوربرنجی ، سماورهیئتی بشکه ای ، سماور بشکه ای ،سماورمسجد ،سماور ایستگاه صلواتی سماوررستوران ،سماور صنعتی بشکه ای ، سماور صنعتی ، سماور خمره ای، سماور خمره ای صنعتی، سماور سنتی ، سماور رستورانی ، سماور رستوران سنتی  و..را می توان تعدادی از این اسامی در نظر گرفت. 

انواع سماورگازی صنعتی

انواع سماور در مدل صنعتی به دو بخش برقی و گازی تقسیم بندی مبگردد. از جمله این سایز ها سماور گازی 20 لیتری، 30 لیتری، 40 لیتری، 60 لیتری، 90 لیتری، 120 لیتری، در دو مدل تنوره دار و ساده تولید میگردد.البته در مدل های سماوربرقی 15 لیتری، سماور20 لیتری، سماور30 لیتری،سماور برقی 50 لیتری برقی بشکه ای و استوانه ای موجود است.

تاریخچه سماور هیئتی و سماور سنگین ۳۰ لیتری در ایران

در این جا باید بگوییم که کلمه سماور یا سماور هیئتی از فرهنگ روس گرفته شده است و  برای اولین بار از این زبان آمده است . سماور یعنی وسیله ای  خود جوش . یعنی وسیله ای که خودش کار جوشیده را انجام می دهد و به افراد کمک می کند تا با آن آب جوشیده چای دم کنند و بنوشند و هم چنین لذت ببرند.سماور سنگین ۳۰ لیتری یعنی وسیله ای فلزی که کار آن جوشیدن آب است و دارای درجه حرارت معین می باشد که باعث می شود آب گرم‌ بماند. اهمیت استفاده از سماور در قدیم مرسوم بوده است به صورتی که اگر در یک مکان عمومی مثل مسجد به کل سماور وجود نداشته باشد آن مسجد رنگ و بوی ایرانی بودن را به خود نخواهد گرفت .

مزایای موجود برای سماورهیئتی  وسماورسنگین سی لیتری

یکی از این مزایا در مزایای سماور هیئتی داشتن شکل و طرح بسیار زیبا و حتی در عین حال ساده روی این سماور سنگین ۳۰ لیتری می باشد ، که باعث شده است شما سماور خود را در بهترین مکان در آشپزخانه  های صنعتی قرار دهید و هیچ گونه نگرانی در ارتباط با کج شدن و ریخته شدن محتوای آن نداشته باشید زیرا از پایه ها و فرم استیل این سماور اطمینان خاطر خواهید داشت .

مزایا بعدی  این است که  دارای ترموکوپل است . دومین مزایا جنس استیل  آن است که در رطوبت های زیاد هم هیچ گونه ضرر و زیانی نخواهد دید از طرفی مقاومت بالایی نسب به حرارت و گرما دارد و هر چقدر هم که دمای سماور بالا باشه برای تنه و دیواره آن هیچ اتفاقی نخواهد افتاد .

 نکات مهم‌ هنگام‌ خرید سماورهیئتی و سماور سنگین ۳۰ لیتری

اگر شما تصمیم دارید که خرید سماور خوبی را انجام دهید ما به شما بازار طلایی را پیشنهاد می کنیم  که سماور هیئتی خود را از بازار طلایی خرید کنید ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین انتخاب را در این رابطه داشته باشید . پس با نکات دیگر در خرید سماور سنگین سی لیتری با ما همراه باشید .ولین نکته داشتن برچسب انرژی روی این محصول می باشد تا شما با خیال راحت از این وسیله استفاده کنید و دیگر هیچ‌گونه نگرانی از بابت این وسیله نداشته باشید . دومین  نکته مهم این است که شما برای خرید یک سماور خوب می بایستی توجه و دقت لازم را داشته باشید .

 مهم ترین  مسئله این است که یک سماور هیئتی  برچسب انرژی را دارا باشد تا ما به عنوان یک خریدار از بابت نوع مقدار مصرف این سماور سنگین 30 لیتری اطمینان کامل را داشته باشیم و بدانیم که وسیله ای که قرار است استفاده شود چه مقدار انرژی مصرف خواهد کرد .توجه بعدی در ارتباط با این موضوع می باشد:  سماور هیئتی  باید دارای ترموکوپل باشد تا خیال شما را از بابت امنیت راحت کند ما همیشه بهترین راه ها را به مشتریان خود پیشنهاد می کنیم .

نکته  بعدی در این امر توجه به ظاهر و بدنه و جنس بدنه سماور سنگین 30 لیتری می باشد که معمولا از جنس استیل ضد زنگ می باشد .سماور خوب می بایست حتما دارای گارانتی باشد و اگر چه گارانتی  مدت زمان بیشتری باشد گزینه خوبی برای خرید این سماور می باشد . مسئله بعدی قیمت سماور می باشد گه بسته به برند آن متفاوت می باشد .

قیمت سماور های هیئتی و سماور سنگین 30 لیتری

بازار طلایی بهترین قیمت روز دنیا را برای سماور هیئتی  در نظر گرفته است و بنا به خواست شما این سماور ها دارای سایز های متفاوتی می باشند که در برند های دیگر قیمت گزافی را دارا هستند اما بهترین قیمت الان برای بازار طلایی می باشد که کاملا در خرید سماور 30 لیتری به شما کمک کرده است هم‌ چنین بهترین گارانتی و خدمات پس از فروش برای این بازار در مورد سماور های سنگین می باشد .

جنس سماور هیئتی ضخیم

 سماور ها در رنگ های مختلف و اجناس مختلف ساخته می شوند. البته به نظر ما گزینه مناسب این است که شما هر سماور با هر جنسی که می خرید را با توجه به رنگ اصلی  جنس خود سماور انتخاب کنید .سماور در جنس های برنج ، نیکل ، نقره و استیل ساخته می  شوند .که هم اکنون جنس سماور هیئتی از استیل ضد زنگ می باشد. سماور سنگین 30لیتری با فولاد ضد زنگ‌ خیال شما را در رابطه با مقاومت در برابر حرارت راحت می کند .

در آخر این سماوربرنجی ،گازی می باشد و از گاز استفاده می کند که بهترین سوخت از لحاظ مصرف می باشد .هم چنین سماور سنگین 30 لیتری یک حالت صرفه جویی از انرژی را دارد که کمتر از سماور های برقی ،سماور گازی شما مصرف انرژی خواهد داشت و در واقع یک نوع صرفه جویی برای شما در پرداخت قبوض به شمار می آید .

ویژگی بسیار مهم سماور30 لیتری سنگین

سماور سنگین  30لیتری ازاستیل خاص نگیر یک ا ساخته شده است که باعث می شود بتواند دمای بیرونی بدنه سماور را نسبت به سطح درونی کمتر کند و باعث شود که سماور از بیرون آن چنان که باید داغ نشود و اتفاقی برای اطرافیان ایجاد نکند و ویژگی دیگری که این سماور هیئتی دارد این است که دو عدد جوش در این سماور وجود دارد .البته به هیچ وجه این دو عدد جوش در زیبایی سماور تاثیر نداشته و سماور به طور کامل صاف و صیقلی می باشد .

 

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی