فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سماور سنگین 60 لیتری-سماور گازی صنعتی

سماور سنگین 60 لیتری-سماور گازی صنعتی

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

سماور سنگین 60 لیتری-سماور گازی صنعتی

سماور سنگین 60 لیتری

اگر شما از خریداران سماور های کم حجم هستید پس باید به سراغ کم لیتر ترین سماور ها بروید . اما کسانی که به دنبال سماورگازی صنعتی هستند یعنی این نوع سماور را برای مکان های عمومی مثل سفره خانه و رستوران و ... نیاز دارند .سماور سنگین 60 لیتری گزینه مناسبی است که کار چای درست کردن را برای مکان هایی با جمعیت زیاد آسان می‌ کند و دلیل حجم بالای این سماور صنعتی بودن آن است .

انواع سماور های صنعتی ضخیم موجود در بازار

از نظر سوخت سماور ها به چهار دسته تقسیم‌ می شوند که شامل  سماور گازی ،سماور برقی، سماور ذغالی، سماور نفتی . از طرفی سماورهای ایرانی در طرح ها و به شکل های متفاوتی ساخته می شوند و آن ها را به نام های  زیادی می شناسندمثل :سماور برنجی ، سماور صنعتی ، سماور خمره ای، سماور خمره ای صنعتی، سماور سنتی ، سماور رستورانی ، سماور رستوران سنتی،سماور مسجدی ،سماور برنج  و...

سایز سماور های بشکه ای

برای محصولی که استفاده آن در هر مکانی لازم است خصوصا برای ما ایرانی ها بهتر است در سایز ها و با اشکال مختلفی ساخته شود تا بتواند نیاز همه را بر طرف کند برای مثال سماور ها از ۲ لیتر شروع شده و بالاترین حجم ها را در بر میگیرد در اینجا ما سماورسنگین 60 لیتری را برای شما شرح خواهیم داد . اگر بخواهید سماورگازی صنعتی استفاده کنید می توانید این سماور را در روی کابینت و حتی روی زمین هم استفاده کنید .

ویژگی های سماور ضخیم سنگین شصت لیتری

معمولا به سماورسنگین 60لیتری سماور ضخیم گویند چرا که جنس آن طوری ساخته شده است که از بیرون به هیچ عنوان خیلی داغ نمی شود چون اگر این طور بود در مکان های عمومی نمیتوانست از آن استفاده کرد چرا که هر کس از کنار این سماور رد شود خواهد سوخت . به همین دلیل استیل آن به قدری ضخیم‌ هست و این کارایی را دارد که از بیرون گرم‌ نشود اما از داخل تحمل بالاترین درجه حرارت را داشته باشد.

ویژگی دیگر از این نوع سماور این است که استیل آن این قابلیت را دارد که به زودی سرد شود . یعنی زمانی که شما این سماور را خاموش کنید پس از چند دقیقه به سرعت سرد خواهد شد و دیگر جای هیچ نگرانی را از لحاظ امنیت برای شما باقی نخواهد گذاشت .در آخر این سماور صنعتی گازی می باشد و از گاز استفاده می کند که بهترین سوخت از لحاظ مصرف می باشد .هم چنین یک حالت صرفه جویی از انرژی را دارد که کمتر از سماور های برقی ،سماور گازی شما مصرف انرژی خواهد داشت و در واقع یک نوع صرفه جویی برای شما در پرداخت قبوض به شمار می آید .

انواع جنس سماورهای بشکه ای ضخیم

از جایی که جنس همیشه باید در اولویت خرید هر محصولی قرار گیرد پس قبل از هر چیز جنس یک سماور خوب را در نظر می گیریم جنس سماور ها از نیکل برنج و استیل و حتی نقره تشکیل می شود . خب قطعا هرچه فلز مقاوم تر باشد پس از خاصیت های بهتری برخوردار است . اگر از نوع برنج باشد برنج زیبایی بسیار خاصی دارد اما خب از لحاظ درجه سختی از نقره پایین تر است .

از طرفی استیل به کار برده شده در این سماور گازی صنعتی ضد زنگ و مقاوم به حرارت می باشد . زیرا در بیشتر آشپزخانه های صنعتی زیبایی مد نظر نیست بلکه کارایی مهم‌ است و از آن جایی که جنس استیل نسبت به کارکرد و قیمت مناسبی که دارد بیشتر خودش را نشان می دهد پس خرید یک سماور استیل کار مشتری های صنعتی را آسان می‌ کند .

هم چنین جنس استیل از لحاظ وزن بسیار کم وزن تر از برنج و نقره و نیکل می باشد و کار حمل نقل آن به طبع راحت تر است زیرا به آسانی می تواند جا به جا شود چرا که یک سماور 60لیتر را به خودی خود جا به جا کردن سخت می باشد چه برسد به این که جنس آن نیز از فلز های سنگین باشد .

ا نکات قابل توجه هنگام خرید سماور60 لیتری

نکته مهم در خرید این نوع سماور 60لیتری این است که دارای یک برچسب بسیار مهم که نشان اصیل بودن آن سماور می باشد است این برچسب نشان استاندارد است که به شما نشان می دهد این محصول یک بار مورد آزمایش قرار گرفته است و دارای هیچ گونه مورد و یا اشکالی نمی باشد که بعدا شما را با خطر مواجه کند .مورد بعدی داشتن ترموکوپل در سماور می باشد که اگر بر اثر وزش باد و یا هر اتفاق دیگری شعله سماور شما خاموش شود کار ترموکوپل این است به طور کلی جریان گاز را از این وسیله دور می کند و باعث مسدود شدن انتشار گاز می شود و باعث می شود که شما احساس خطر را در چنین مواقعی از خود دور کنید .

نکته بعدی این است که هنگام خرید شما به طور کامل باید بدنه و تنه سماور را از لحاظ رنگ استفاده شده و هم چنین جنس به کار برده شده در آن دقت کنید  که بدون هیچ‌ گونه خط و خش باشد البته نکته دیگر درسماورسنگین 60لیتری این است که دارای دو جوش در بدنه می باشد . و هم‌ چنین به قدری سنگین می باشد که اگر در حالت جوش باشد و آن‌ را رها کنید یک ملت را خواهد سوزاند .

و در آخر این که شما باید توجه لازم را برای گارانتی و خدمات پس از فروش سماور گازی صنعتی به کار ببرید چرا که هر محصولی نیازمند گارانتی طولانی مدت می باشد خصوصا این نوع سماور سنگین 60 لیتری که در مکان های صنعتی و عمومی استفاده می شود و خیلی بیشتر از مصارف خانگی مورد استفاده قرار می‌ گیرد .

قیمت سماور بشکه ای گازی

این سماورسنگین 60 لیتری ااز جنس استیل می باشد هم اکنون در بازار طلایی قابل خرید است به صورتی که شما برحسب نیاز خود در محیط کار خود از این سماورگازی صنعتی استفاده خواهید کرد و طرح را به دلخواه خود انتخاب کنید . از لحاظ قیمت نیز این محصول کاملا مقرون به صرفه است و مانند دیگر برند ها بدون هیچ‌ گونه اختلاف قیمت دروغین می باشد . پیشنهاد ما به شما خرید از بازار طلایی با کمترین قیمت نسبت به فروشگاه های دیگر می باشد .

 

 

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

برچسب ها

  • #Title
    #Qty عدد #ColorName #ColorTitle

    #Title