فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سماور سنگین ۹۰ لیتری صنعتی یا سماور برنجی ضخیم 90 لیتری

09304761020پیام دوستی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 41

سماور سنگین ۹۰ لیتری صنعتی یا سماور برنجی ضخیم 90 لیتری

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

سماور سنگین ۹۰ لیتری صنعتی یا سماور برنجی ضخیم 90 لیتری

سماور سنگین 90 لیتری 

سماور برنجی حدودا در قرن ۱۹ میلادی ساخته شد و در زمان حکومت میرزا تقی خان امیر کبیر وارد کشور ایران شد . میرزا تقی خان تنها کسی بود که فهمید کالاهای ایرانی  در صدد افتادن از رشد قبلی خود هستند و مردم کم‌کم به سوی کالاهای فرنگی پیش میروند.به همین دلیل مفسران گفته اند که در ابتدا میرزا تقی خان روی خوشی از استفاده سماور سنگین ۹۰ لیتری نداشتند اما وقتی کارایی این وسیله را دیدند به کل نظرشان عوض شد و متوجه شدند که یک وسیله روسی چگونه می تواند مهمان خانه های ایرانی باشد .از آن روز تا کنون همچنان این سماورها محبوبیت خود را حفظ کرده اند و این موضوع نشان دهنده کیفیت بالای آن ها می باشد. 

انواع سماور های برنجی

چیزی که همیشه توجه و علاقه افراد را به خود جلب می کند داشتن تنوع در محصولی است که می خواهند آن را بخرند از این رو سماور ها دارای بیشترین نوع تنوع در عنوان خود هستند .هر سماور را در ایران به نام خود می شناسند . هم‌ چنین در خانه های قدیمی همیشه لازمه یک چای خوشمزه سماور است . بگذریم که امروزه هزاران وسیله دیگر برای صرفه جویی از وقت کار مردم را راحت کرده و جایگزین سماور شده اند اما باید بدانید که چای دم کردن با آب جوشیده دیگر لذت بخش تر می باشد .

سماور ها از لحاظ مدل به مدل های زیادی تقسیم می شوند و از لحاظ سوخت نیز دارای چند دسته متفاوت هستند . انواع سماور های ایرانی شامل سماور صنعتی، سماور خمره ای ، سماور برنجی ، سماور استیل، سماور نقره، سماور برنج صنعتی ، سماور سنگین ، سماور ضخیم ، سماور گرد ، سماور دایره ، سماور دارای کنده کاری ،سماور بدون کنده کاری، سماور دارای ترموکوپل و بدون ترموکوپل، سماور گازی صنعتی، سماور هیئتی، سماور هیئتی بشکه ای، سماور بشکه ای، سماور مسجد، سماورایستگاه صلواتی، سماوررستوران، سماورصنعتی بشکه ای.

سماور برنجی ضخیم از لحاظ گنجایش حجم

سماور ها دارای لیتر های متفاوتی هستند برای مثال دارای ۲ لیتر ، ۴ لیتر ، ۶ لیتر ، ۸ لیتر ، ۱۰ لیتر ، ۱۲ و الی ۱۲۰ لیتر می باشد . از نظر نوع سوخت شامل سماور های برقی ، گازی ، ذغالی ، نفتی و هیزمی‌ می باشند . البته باید بگوییم تمام این تنوع ها برای سماوربرنجی و سماور سنگین ۹۰ لیتری وجود دارند .

ساختار سماور برنجی و سماور سنگین ۹۰ لیتری

این سماور سنگین ۹۰ لیتری دارای دو نوع ساده و کنده کاری شده می باشد . یک قسمت آن از مخزن تشکیل شده است که برای نگهداری آب ساخته شده و کاملا ضد زنگ و دارای مقاومت بالا می باشد . از طرفی در وسط این مخزن آب یک مخزن انرژی وجود دارد که از آن شعله پخش خواهد شد و باعث جوش آوردن  آب داخل سماور برنجی  می شود .البته در این قسمت نباید این موضوع را نادیده گرفت چرا که امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی های متفاوت شکل های مختلفی از سماور ها ساخته می شود و شاید  به قدری ساختار یک سماور پیچیده باشد که به کل توضیح و تفسیر ما را بر هم بزند .

اما چیزی که این وسط مهم است این است که یک سماور کار جوشیدن آب را انجام دهد و در ما ایجاد حس رضایت کند سماورسنگین ۹۰ لیتری از در پوش  گازی ، دسته های چوبی ، دکمه خاموش و روشن و حتی تنظیم حرارت و دکمه حرارت خودکار را دارا می باشند  از طرفی دارای ترموکوپل و فندک می باشند که بنا به استفاده آن ها در مکان های خاص خریداری این مدل ها فرق دارد .

سماور سنگین 90 لیتری

باید بدانید که سماوربرنجی که در این قسمت به شما معرفی کرده ایم که بنا به استفاده شما در مکان های پر جمعیت می باشد دارای سوخت گاز می باشد . از جایی که امروزه هزینه پرداخت برق کار بسیار مشکلی برای هر شخص و یا هر ارگانی شده است بهتر است نیروی گازی تا حد امکان جایگزین این نیروی پر خرج‌ و گران شود . از این رو سماور سنگین ۹۰ لیتری با سوخت گاز برای شما تداعی شده است .

انواع سماور برنجی گازی

خود سماور گازی به دو دسته تقسیم می شود شامل دارای ترموکوپل و فاقد ترپوکوپل . اگر می خواهید که از لحاظ امنیت با یک سماور بی خطر روبرو باشید بهتر است که نوع ترموکوپلی آن را انتخاب کنید زیرا کار این قطعه بسیار جالب است و برای شما  امنیت را به ارمغان آورده است .برای مثال زمانی که باعبور جریان هوا  شعله سماور برنجی شما قطع شود ترموکوپل به طور خودکار جریان گاز را در سماور سنگین ۹۰ لیتری شما قطع خواهد کرد و از انفجار گاز و پخش گاز در محیط جلوگیری خواهد کرد و در مواقع نیاز جان شما را حفظ خواهد کرد در برابر آسیب ها .

 نکته های قابل توجه هنگام خرید یک سماور سنگین ۹۰ لیتری چیست ؟

اولین نکته داشتن چند برچسب در روی سماور سنگین 90 لیتری است که اولین برچسب مخصوص به انرژی میباشد این حق شما است که بدانید وسیله مورد استفاده شما تا چه حد و حداقل و حداکثر انرژی مصرف خواهد کرد و در هنگام خرید سعی کنید کمترین مصرف انرژی را برای این محصول در نظر بگیرید .نکته دوم برچسب استاندارد است اگر توجه کنید برچسب استاندارد یعنی این که یک محصول چندین بار مورد آزمایش قرار گرفته و هیچ عیب و نقصی در کارایی آن وجود نداشته پس این نیز یک نکته کلیدی می باشد . نکته بعدی این است که درب سماور حتما دسته های چوبی داشته باشد .

زیرا چوب گرما را به سختی از خود عبور می دهد و هنگام برداشتن و یا گذاشتن درب سماور دست شما را نمی سوزاند . هم چنین شکل و سلامتی بدنه سماوربرنجی نیز مهم است چرا که برنج اگر در نوع غیر استاندارد باشد به زودی خمیده می شود اما اگر از نوع خوب باشد استحکامی مشابه به نقره خواهد داشت .بنابراین بدنه برنجی باعث شده است تا این سماور از مقاومت بسیار بالایی برخوردار باشد.

قیمت سماور برنجی ۹۰ لیتری

بازار طلایی باز هم به میان آمده تا باعث شود شما با هزینه کمتری سماور برنجی را برای رستوران هتل و یا هیئت و مسجد خود خریداری کنید و لذت بی نهایت را به همراه کارایی بالای آن به دست آورید .پیشنهاد ما به شما خرید سماور سنگین ۹۰ لیتری در بازار طلایی می باشد .شما می توانید در فروشگاه اینترنتی بازار طلایی به سادگی برای تهیه کردن این محصول وارد عمل شوید. 

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی