فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سماور خمره ای صنعتی یا سماور رو گازی خمره ای

09304761020پیام دوستی
سماور خمره ای  صنعتی یا سماور رو گازی خمره ای
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 13

سماور خمره ای صنعتی یا سماور رو گازی خمره ای

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

سماور خمره ای صنعتی یا سماور رو گازی خمره ای

 سماور خمره ای صنعتی در ایران

سماور صنعتی یعنی وسیله ای فلزی که کار آن جوشیدن آب است و دارای درجه حرارت معین می باشد که باعث می شود آب گرم‌ بماند. اهمیت استفاده از سماور در قدیم مرسوم بوده است به صورتی که اگر در یک خانه ایرانی سماور خمره ای صنعتی به کل سماور وجود نداشته باشد آن خانه رنگ و بوی ایرانی بودن را به خود نخواهد گرفت . در این جا باید بگوییم که کلمه سماور در فرهنگ روس وجود دارد و برای اولین بار از این زبان آمده است . سماور یعنی خود جوش . یعنی وسیله ای که خودش کار جوشیدن را انجام می دهد و به افراد کمک می کند تا با آن آب جوشیده چای دم کنند و بنوشند و هم چنین لذت ببرند .

انواع سماور در ایران

از لحاظ سوخت سماور ها به چهار دسته تقسیم‌ می شوند سماور گازی، سماور برقی، سماور ذغالی، سماور نفتی . امروز ما سماور خمره ای را برای شما شرح خواهیم داد که اسم هایی دیگری همچون:سماور برنجی، سماور صنعتی، سماور خمره ای، سماور خمره ای صنعتی، سماور سنتی ، سماور رستورانی، سماور رستوران سنتی،سماور برنج  و..دارد.اگر می خواهید تازه شروع به خرید سماور صنعتی کنید به شما پیشنهاد می کنیم که سماور خمره ای از نوع گازی را انتخاب کنید چرا که از لحاظ مصرف بسیار کم مصرف تر از سماور های برقی می باشد . از این رو استفاده از سماور برنجی گازی باعث می شود که شما صرفه جویی به سزایی در استفاده از نیروی برق داشته باشید .

انواع سماور خمره ای گازی

 سماور خمره ای در ایران  دردو نوع ساخته شده که به صورت ترموکوبلی وغیر ترموکوبلی می باشد . ترموکوپل یعنی این که اگر جریان گاز در سماوربرنجی قطع شود ترموکوپل به طور خودکار باعث می شود که به طور کلی جریان گاز در محصول قطع شود و جلوی پخش گازرا در سماور صنعتی و یا محیط بگیرد . پس ما به شما خریداران جدید سماور توصیه می کنیم که سماور برنجی ترموکوپلی را انتخاب کنید تا از لحاظ امنیت خیال خود را راحت کنید .  سماور های خمره ای را بنا به استفاده شخص یا اشخاص به نام های مختلفی می شناسند مثلا برای سماور خمره ای ، سماور صنعتی ، سماور رستوران سنتی به کار میبرند که باز هم با تمامی این اسامی نوع ترموکوپلی آن بهترین است .

 اجزاء سماور خمره ای صنعتی

دارای یک پایه که شعله در وسط آن قرار دارد و یک پیچ در کنار این پایه قرار دارد که برای تنظیم حرارت سماور برنجی می باشد . سه نوع درجه حرارت برای سماور صنعتی وجود دارد که شامل خاموش متوسط و زیاد می باشد . پس از آن دارای یک تنه اصلی می باشد که درون یک فضای خمره ای محفوظ شده است .خمره یعنی  وسیله ای که شبیه به یک کوزه ساخته می شود و حالت گرد و دایره ای دارد . این سماور خمره ای دارای درب می باشد و روی درب آن دو عدد دستگیره وجود دارد که بهتر است این دستگیره ها از نوع چوب باشند تا اثر گرما را کمتر کنند و در هنگام بلند کردن آن شما دچار سوختگی نشوید .

نکات مهم‌ هنگام‌ خرید سماور صنعتی خمره ای

اولین نکته مهم این است که شما توجه لازم را در هنگام خرید یک سماور خمره ای خوب داشته باشید اولین مسئله این است که یک سماور صنعتی برچسب انرژی را دارا باشد و در وهله دوم سماور برنجی باید دارای ترموکوپل باشد تا خیال شما را از بابت امنیت راحت کند ما همیشه بهترین راه ها را به مشتریان خود پیشنهاد می کنیم .اگر شما تصمیم بگیرید که سماور صنعتی را از بازار طلایی خرید کنید ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین انتخاب را در این رابطه داشته باشید .

پس با نکات دیگر در خرید سماور خمره ای با ما همراه باشید . سومین نکته این است که سماور برنجی  دارای برچسب استاندارد باشد تا شما را از بابت سالم بودن دستگاه و امتحان این دستگاه راحت کند . چهارمین نکته توجه به ظاهر و بدنه و جنس بدنه می باشد که معمولا از جنس برنج ضد زنگ می باشد . و دارای کنده کاری های فوق زیبا می باشد که در طرح های مختلفی این کنده کاری ها ساخته می شوند و بسته به سلیقه مشتریان ‌ساخته می شود .مسئله بعدی گارانتی موجود برای سماور صنعتی می باشد.یک سماورخمره ای خوب می بایست حتما دارای گارانتی باشد و اگر چه گارانتی مدت زمان بیشتری باشد گزینه خوبی برای خرید این سماور می باشد . مسئله بعدی قیمت سماوربرنجی می باشد گه بسته به برند آن متفاوت می باشد .

 مزایا سماور خمره ای 

اولین مزایا این سماور خمره ای ر این است دارای ترموکوپل است . دومین مزایا جنس  برنج آن است که در رطوبت های زیاد هم هیچ گونه ضرر و زیانی نخواهد دید از طرفی مقاومت بالایی نسب به حرارت و گرما دارد و هر چقدر هم که دمای سماور صنعتی بالا باشه برای تنه و دیواره آن هیچ اتفاقی نخواهد افتاد .مزایای بعدی داشتن شکل و طرح بسیار زیبا از طریق کنده کاری های زیبا می باشد .که باعث شده است شما سماورخود را در بهترین مکان در آشپزخانه قرار دهید و علاوه بر کارایی نوعی دکور برای آشپزخانه شما به حساب می آید که گویا شما دو تیر را به یک هدف زده اید .

جنس سماور و قیمت سماور خمره ای

سماور خمره ای صنعتی  در رنگ های مختلف و اجناس مختلف ساخته می شوند. البته به نظر ما گزینه مناسب این است که شما هر سماور صنعتی  با هر جنسی که می خرید را با توجه به رنگ اصلی  جنس خود سماور برنجی  انتخاب کنید .سماور در جنس های برنج ، نیکل ، نقره و استیل ساخته می  شوند .بازار طلایی بهترین قیمت روز دنیا را برای سماور های برنجی خمره ای در نظر گرفته است و بنا به خواست شما این سماور های صنعتی  دارای کنده کاری های بسیار زیبا هستند که در برند های دیگر قیمت گزافی را دارا هستند اما بهترین قیمت الان برای بازار طلایی می باشد که کاملا در خرید سماور خمره ای  به شما کمک کرده است هم‌ چنین بهترین گارانتیو خدمات پس از فروش برای این بازار می باشد .

 

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی