فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

بنماری ۱/۴ عمق ۱۵ استیل صنعتی یا بن ماری یک چهارم با عمق پانزده

09304761020پیام دوستی
بنماری ۱/۴ عمق ۱۵ استیل صنعتی یا بن ماری یک چهارم با عمق پانزده
بازدید امروز : 2
بازدید کــل : 54

بنماری ۱/۴ عمق ۱۵ استیل صنعتی یا بن ماری یک چهارم با عمق پانزده

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

بنماری ۱/۴ عمق ۱۵ استیل صنعتی یا بن ماری یک چهارم با عمق پانزده

 

بنماری ۱/۴ عمق ۱۵ چیست ؟

بنماری در واقع برای اولین بار توسط ازمایشگاه ها به وجود آمد و در آزمایشگاه ها کاربرد داشت اما به تدریج وارد صنعت آشپزی نیز شد .بنماری کردن در واقع یعنی گرم یا آب کردن مواد غذایی روی بخار آب که در آشپزخانه ها ، آشپزخانه های صنعتی ، رستوران ها ،هتل ها، بیمارستان هاو ... کاربرد دارد .بنماری  در آزمایشگاه برای انجام انواع تست های سرم شناسی ،اگلوتیناسیون و انکوباسیون انجام میگیرد . که محدوده دمایی متفاوتی را دارا می باشد . البته قابل ذکر است که در بعضی از آن ها از آب و حتی روغن هم استفاده می شود .در آزمایشگاه حجم ۲ تا ۳ لیتر را جواب گو هستند .بنابراین بن ماری ها دارای کاربردهای متفاوتی هستند ما دراینجا شما را با بنماری 1/4 عمق 15 آشنا خواهیم کرد. 

انواع سایز بنماری استیل موجود درآشپزخانه های صنعتی

بنماری استیل با درب استیل ۲/۱در ابعاد ۶۵۰×۵۳۰ ، بنماری۱/۱و ابعاد۵۳۰×۳۲۵، بنماری ۱/۲ ابعاد ۲۶۵×۳۲۵، بنماری ۱/۳ابعاد ۳۲۵×۱۷۶، بنماری ۱/۴ ابعاد ۲۶۵×۱۶۲، بنماری ۱/۶ ابعاد ۱۷۶×۱۶۲، بنماری ۱/۹ ابعاد ۱۵۱×۸۳و بنماری ۲/۴،۲/۵،۲/۸. تمامی این سایز ها مربوط به بن ماری های استیل می باشد که البته در عمق های متفاوتی قابل ساخت هستند. برای مثال تعدادی از این سایز ها عبارت اند از : بن ماری ۱/۱عمق ۶.۵ ،۱/۱عمق ۱۰،۱/۱عمق ۱۵،۱/۱عمق ۲۰ ،۱/۲عمق ۶ونیم،۱/۲عمق ۱۰،۱/۲عمق ۱۵،۱/۲عمق ۲۰،، که البته از شماره ۱/۱ شروع و تا ۲/۸ ادامه دارد و عمق های موجود برای بنماری یک چهارم از ۶ونیم شروع شده و تا ۲۰ ادامه دارد .

اهمیت بنماری ۱/۴در عمق ۱۵  آن در آشپزخانه صنعتی

بنماری ۱/۴ عمق ۱۵ دارای مقاومت نسبت به ضربه می باشد .یعنی با هر گونه ضربه یا فشار از بین نخواهد رفت که این امرنشان دهنده طول عمر بالای این محصول می باشد . هم‌ در آن می توان مواد غذایی و حتی مواد اولیه را هم به خوبی نگهداری کرد . از طرفی در تمام آشپزخانه های بزرگ کاربرد دارد .نکته دیگر که بسیار در این بنماری استیل مهم است مقاومت آن نسبت به دما می باشد به طوری که از پایین ترین و سرد ترین درجه ممکن تا بالا ترین و گرم ترین درجه را در خود پاسخ می دهد . از طرفی اگر شما در بن ماری یک چهارم در عمق ۱۵ مقداری اسید بریزید هیچ‌ گونه اتفاقی برای این محصول نخواهد افتاد .

مزیت بنماری ۱/۴ عمق ۱۵

اگر بنماری 1/4 عمق 15 را در کنار آتش و یا روس آتش قرار دهید به هیچ عنوان آتش نخواهد گرفت زیرا به گونه ای ساخته شده که دیواره های آن اشتعال ناپذیر هستند و امر نگهداری مواد غذایی را برای شما آسان خواهند کرد .و در پایان چیزی که هر آشپزی را خوشحال می کند خاصیت منحصر به فرد این بن ماری استیل است.چرا که لکه دار نخواهد شد برای مثال اگر شما طولانی مدت در بنماری استیل  قهوه یا زعفران نگه داری کنید به هیچ عنوان لکه رنگی به خود نخواهد گرفت و با یک شست و شوی ساده تمیز خواهد شد وکار شما را برای دفعات بعدی آسان خواهد کرد . یعنی با آب گرم و مایع ظرف شویی به راحتی تمیز خواهد شد .

جنس مورد استفاده در بن ماری یک چهارم  عمق ۱۵ از چه آلیاژ یا  موادی می باشد ؟

وقتی می گوییم بنماری استیل پس یعنی جنس این بنماری از نوع استیل می باشد که البته این استیل همان فولاد ضد زنگ می باشد .فاقد زنگ خوردگی می باشد یعنی اگر شما مدت طولانی این محصول را در آب  یا فضای مرطوب قرار دهید به هیچ عنوان  تغییر رنگ پیدا نخواهد کرد .استیل مورد استفاده معمولا از فولاد ۰/۴یا ۰/۶ ساخته شده است .جنس دیگر موجود برای بنماری ۱/۴ عمق ۱۵ پلی کربنات می باشد که معمولا به رنگ مشکی ساخته می شود . که البته ضد زنگ می باشد و قابلیت استحکام بالا دارد به صورتی که شاید فکر کنید پلی کربنات دارای مقاومت کمتری باشد و یا اینکه زود زنگ بزند اما باید بگوییم که این گونه نیست و در واقع از لحاظ مقاومت دقیقا شبیه به استیل می باشد .

ساختار بنماری استیل ۱/۴در عمق ۱۵

ساختار های متفاوتی برای بن ماری استیل موجود است و البته در رنگ های پیشنهادی شما . بعضی از این بنماری های استیل دارای پانچ در سطح خود هستند که جهت خالی شدن مواد اضافی استفاده می شود . ساختار و یا سطح بیرونی این بنماری ها بدون هیچ گونه اختلالی می باشد و به صورت پرس ساخته می شود تا جای هیچ اتصال و جوشی را روی محصول باقی نگذارد .

از طرفی در قسمتی که شما می بایست بنماری یک چهارم ارا جابجا کنید از طرح خاصی استفاده شده که باعث می شود شما هنگام جابجا کردن بنماری 1/4 زخمی نشوید و یا حتی در هنگام شست و شو هم به کل مراقب سلامت شما می باشد .هم چنین از یک نوع استیل خاص ساخته شده است تا زمانی که به آن حرارت وارد می شود هیچ یک از باکتری ها یا میکروب های موجود در سطح استیل را ول نکند تا وارد مواد غذایی شوند بلکه این میکروب ها هم‌ چنان در دیوار باقی می مانند به سلامتی شما هیچ آسیبی وارد نخواهند کرد .

موارد استفاده از بنماری ۱/۴  عمق ۱۵

هر وسیله ای به دلیل خاصی مورد استفاده قرار می گیرد و به درد انجام کاری می خورد . از طرفی بنماری استیل برای جلوگیری از الوده شدن محیط ، نگه داری مواد مهم برای استفاده مجدد ، مقاومت بالا و شست و شوی آسان ساخته شده است و توسط افراد استفاده می گردد. بنماری 1/4 نیز از مقاومت بالایی برخوردار است و مانند سایر بنماری های از جنس استیل  تمیز کردن آن کار بسیار را صورت می گیرد. 

قیمت خرید بنماری ۱/۴  عمق ۱۵

زمانی که نام خرید یک محصول می آید قطعا قیمت آن هم مهم است . به این ترتیب قیمت یک بنماری استیل به رنگ و جنس و عمق و ضخامت بستگی دارد . بنماری ۱/۴ عمق ۱۵ از بن ماری یک چهارم عمق ۱۰ گرانتر و از عمق ۲۰ ارزانتر است . چرا که با بالا رفتن عمق قیمت بنماری هم تغییر می کند .بازار طلایی کار خرید را برای شما آسان کرده است به صورتی که خرید بنماری استیل با بهترین کیفیت را با قسمت بسیار مناسب برای شما عزیزان وارد بازار کرده است تا برای تامین مایحتاج آشپزخانه خود کیف پول شما خالی نشود و از خرید فوق العاده خود نهایت لذت را برده باشید .

 

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی