فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

بن ماری 1/9 استیل در عمق ده یا بنماری یک نهم استیل صنعتی

09304761020پیام دوستی
بن ماری 1/9 استیل  در عمق ده یا بنماری یک نهم استیل صنعتی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 96

بن ماری 1/9 استیل در عمق ده یا بنماری یک نهم استیل صنعتی

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

بن ماری 1/9 استیل در عمق ده یا بنماری یک نهم استیل صنعتی

 بن ماری 1/9 استیل  در عمق 10

 بن ماری1/9 در آشپزخانه های صنعتی ،هتل ها ،رستوران ها، دانشگاه ها،بیمارستان ها و... کاربرد دارد . این بن ماری 1/9 استیل قابلیت نگهداری مواد غذایی و حتی مواد اولیه را نیز دارا می باشد . اگر بن ماری از نوع شفاف باشد شما را قادر می سازد تا محتویات درون آن را ببینید . بنماری ۱/۹در عمق ۱۰ دارای مقاومت ضربه ای می باشد و می تواند سال های بیشتری برای شما کار کند .این بدان معناست که عمر بن ماری یک نهم بالا بوده و شما دیگر مجبور نیستید هر چند سال یکبار به اجبار آن را تعویض کنید.

نکته بعدی این است که این بنماری مقاوم نسبت به حرارت است یعنی حدود منفی چهل درجه سانتی گراد تا ۲۰۰ درجه را پاسخ گو می باشد و در این دما ها هیچ اتفاقی برای این ظرف بن ماری نخواهد افتاد .و در آخر مقاومت بالا نسبت به مواد اسیدی و روغن ها و دیگر مواد دارد.هم‌ اشتعال ناپذیر است و از طرفی مقاومت بالایی در برابر لک شدن دارد یعنی به این راحتی ها کثیف نمیشود تا شما را مجبور کند که هر بار از مواد رنگی استفاده می‌ کنید برای جلوگیری از لکه دار شدن سریع آن را بشویید

انواع بنماری

در اینجا  تصمیم را بر آن گرفتیم تا تمامی بن ماری های استیل را به شما معرفی کنیم البته این راهم بگوییم که منظور از انواع بن ماری نام های دیگر بن ماری استیل نیز می باشد . اکنون  تعدادی از این بن ماری ها را معرفی می کنیم :حمام گرم ،حمام آب گرم ، تاپینگ گرم ،ظروف بن ماری، بنماری،لگن استیل، تاپینگ آزمایشگاهی، ظرف تاپینگ، درب بن ماری، ظروف بن ماری استیل و بن ماری ۱/۱عمق ۶.۵ ،۱/۱عمق ۱۰،۱/۱عمق ۱۵،۱/۱عمق ۲۰ ،۱/۲عمق ۶ونیم،۱/۲عمق ۱۰،۱/۲عمق ۱۵،۱/۲عمق ۲۰،،۱/۳عمق ۶ونیم . ۱/۳عمق ۱۰،۱/۳عمق ۱۵،۱/۳عمق ۲۰،۱/۴عمق ۶ ونیم ،۱/۴عمق ۱۰،۱/۴عمق ۱۵،۱/۴عمق ۲۰،۱/۵عمق ۶ونیم ،۱/۵ عمق ۱۰،۱/۵عمق۱۵،۱/۵عمق ۲۰ ،۱/۶عمق ۶ونیم ،۱/۶عمق ۱۰۱/۶عمق ۱۵،۱/۶عمق ۲۰ ،۱/۷ عمق ۶ونیم ،۱/۷عمق ۱۰،۱/۷عمق ۱۵،۱/۷عمق ۲۰ ،۱/۸عمق ۶ونیم ،۱/۸عمق ۱۰،۱/۸عمق ۱۵،۱/۸عمق ۲۰،۱/۹عمق ۶ونیم ،۱/۹عمق ۱۰،۱/۹عمق ۱۵،۱/۹عمق ۲۰ ،۲/۴،۲/۳،۲/۸در عمق های ۶ونیم ،۱۰،۱۵و ۲۰ .

از جایی که استاندارد های جهانی دارای یک عدد میانگین جهت سایز بندی وسایل و تجهیزات هستند ازاین رو بن ماری استیل نیز دارای ابعاد استاندارد می باشد که البته تمامی ابعاد موجود برای این وسیله استاندارد به شمار می آیند .عمق بن ماری ۱/۹ استیل از ۴۰ میلیمتر شروع می شود و ۵۰ ،۶۰،۷۰،۸۰،۹۰،۱۰۰و نهایت تا ۲۰۰میلیمتر را ساپورت می کند . این ابعاد برای عمق یک بنماری استیل به شما کمک می کند تا ظروف را برحسب نیاز خود تهیه کنید و بتونید آن چیزی را که مد نظر دارید تهیه کنید . ابعاد دیگر بن ماری ها مثل ۶۵۰×۵۳۰،۵۳۰×۳۲۵،۲۶۵×۳۲۵،۳۲۵×۱۷۶،و ... تا عدد ۸۳ می باشد . ابعادی که از آن ها نام بردیم ابعاد استاندارد بودند اما در موارد خاص به خواست مشتریان در ابعاد غیر استاندارد نیز ساخته می شوند تا برحسب نیاز مشتریان مشکل آن ها را رفع کند و آن ها مجبور نباشد آن سایز یا ابعاد غیر انتظار خود برای این که مجبورند این وسیله را استفاده کنند تهیه کنند .

 جنس بن ماری ۱/۹ استیل در عمق ۱۰

معمولا این بنماری یک نهم  را در رنگ های مشکی نیز می سازند زیرا از دو جنسپلی کربنات و استیل ضد زنگ قابل ساخت است . موادی که در ساخت بن ماری ۱/۹ استیل در عمق ۱۰ ساخته می شوند از جنس بهترین استیل به کار برده شده اند این استیل کاملا ضد خش و ضد زنگ است . ضد زنگ بودن این وسیله به دلیل مدت زمان زیاد حضور این ظرف استیل در آب است که اگر از جنس نامرغوب و یا استیل معمولی باشد قطعا زنگ خواهد زد و هزینه را برای مشتریان چند برابر خواهد کرد .

نوع استیل به کار برده شده در این ظروف به صورت پرس و کاملا یک دست می باشد و طوری فرم داده شده است که هیچ‌ گونه ناهماهنگی در دیواره های آن وجود ندارد هم چنین لبه های بن ماری استیل صاف و صیقل داده شده اند تا از خراش و بریدگی بر روی دستان شما جلوگیری کنند و کار شست و شوی این ظروف را برای شما سخت نکنند . هم چنین استیل به کاربرده شده طوری طراحی شده است تا از وجود میکروب ها به درون محتوای بن ماری جلوگیری کند یعنی این‌وسیله از لحاظ بهداشت و سلامت حرف اول را در بازار می زند چرا که اگر شما این وسیله را روی آتش بگذارید و انتظار داشته باشید که میکروب ها به درون محتوای ظرف آزاد می شوند قطعا چنین نخواهد بود بلکه استیل این ظرف از اتفاق چنین حادثه ای جلوگیری می‌ کند.

قیمت بن ماری یک نهم  در عمق ۱۰ در بازار طلایی

مشتریان عزیز می توانید قیمت انواع بن ماری را در سایت بازار طلایی مشاهده کنید و البته سایز و رنگ دلخواه خود را می توانید از این سایت درخواست کنید . اما پس از تمام این مراحل و توضیح و تفسیر ها مهم ترین چیزی که برای مشتریان حائز اهمیت می باشد قیمت یک محصول می باشد که از لحاظ کیفیتی هم کمتر از بقیه محصولات گران قیمت نباشد .

در اینجا باید بگوییم که بازار طلایی از لحاظ قیمت و تخفیف و به صرفه بودن تمامی محصولات از جمله بنماری 1/9 استیل همیشه اول بوده و اول خواهد ماند چرا که منصفانه ترین قیمت ها را به مشتریان خود پیشنهاد می دهد حتی در سریع ترین زمان ممکن و به تعداد نا محدود از محصول به مشتریان خود می فروشد.قیمت بن ماری را سه عامل مشخص می کنند ضخامت ،جنس ، عمق . بسته به جنس درخواستی مشتری عزیز ممکن است بن ماری از قیمت پایین و یا بالا برخوردار باشد . اگرچه عمق بن ماری نیز هر چه بیشتر باشد در روند قیمت آن تاثیر دارد اما مهم ترین عامل در ایجاد قیمت می باشد . به شما پیشنهاد می کنیم برای یک خرید خوب و موفق بهتر است سری به بازار طلایی بزنید .

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی