فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

آب سرد کن دو شیر یا آبسرد کن دو شیر بگیر استیل

09304761020پیام دوستی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 16

آب سرد کن دو شیر یا آبسرد کن دو شیر بگیر استیل

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

آب سرد کن دو شیر یا آبسرد کن دو شیر بگیر استیل

یکی از لذت بخش ترین لحظاتی که هر فردی می تواند آن را تجربه کند نوشیدن یک لیوان آب خنک است که در صورت دسترسی به آبسردکن استیل می توان این تجربه را برای همیشه داشت. امروزه از این دستگاه که در بین تجهیزات برودتی جای دارد، به عنوان اصلی ترین تجهیزات کافی شاپ و یا تجهیزات آشپزخانه صنعتی یاد می شود. به خاطر تقاضای بالا از آبسردکن ها انواع مختلفی را به خود اختصاص داده اند که از آن ها می توان به آبسردکن استیل صنعتی 2 شیر اشاره کرد که با داشتن ویژگی های برتر توانسته عملکرد قابل قبولی را از خود بر جای بگذارد. جنس بدنه این دستگاه از استیل می باشد. استیل این قابلیت را دارد تا بتواند مدت ها برای شما دوام داشته باشد بدون اینکه هیچگونه خط یا ضربه ای بر روی آن تاثیر خود را بگذارد.

این آبسردکن از دو شیر بهره برده است و راحت تر می تواند نیازها را برآورده کند. مشخصات به کار گرفته شده در این دستگاه فراتر از دو مورد ذکر شده می باشد که در ادامه این مطلب می توانید با آن ها آشنایی کامل را داشته باشید و بعد از بررسی کامل از خرید خود پشیمان نشوید. پس همراه ما باشید.

 دستگاه آب سرد کن دو شیر

آشنایی با دستگاه آب سرد کن دو شیر

 از گذشته های بسیار دور بشر به دنبال بهتر زندگی کردن و رفع نیاز های خویش بوده و تمام تلاش خود را کرده تا به رفع نیاز های خویش بپردازد یکی از مشکلات انسان تامین آب آشامیدنی و با کیفت می باشد در جهت تامین آب خنک در فصل گرما  از آب سرد کن استفاده می شود  دستگاهی که ما قصد داریم در مورد آن بنویسیم دستگاه آب سرد کن دو شیر می باشد لازم به ذکر است این دستگاه ده سال خدمات پس از فروش را دارا می باشد و شاید بتوان گفت یکی از پر فروش ترین دستگاه ها می باشد این دستگاه در حالت عادی عمر مفیدی برابر 10 تا 15 سال را دارا می باشد.

مکان های مناسب استفاده از دستگاه آبسرد کن 

این دستگاه با توجه به این که ظرفیتی معادل با حد اکثر 50 نفر دارد در مکان هایی مانند ادارات و محیط فروشگاه ها بسیار مناسب می باشد همچنین به تعداد می توان از آن ها در مدارس و مساجد استفاده نمود همچنین شرایط محیطی و نوع آب و دمای آن نیز در کارایی آب سرد کن دو شیر موثر است و با توجه به موارد ذکر شده قدرت کمپرسور و جنس بدنه دستگاه تعیین می شود.

مزایای دستگاه آب سرد کن دو شیر

 در آب سرد کن دوشیر فشار آب ورودی و خروجی برابر بوده و از پاشیدن آب جلوگیری به عمل می آید این آب سرد کن ایده آل و صنعتی دوام بسیار بالایی برای کار در محیط های مختلف را دارا می باشد و در ساخت آب سرد کن از مناسب ترین قطعات برودتی استفاده گردیده است شیر ها آن از نظرارتفاع و فاصله مناسب بوده و سطح آن بسیار زیبا و صاف است به گونه ای که لباس یا کیف شما به آن گیر نکند.

مشخصات فنی دستگاه آب سرد کن دو شیر

 جوش به کار برده شده در آب سرد کن دو شیر از نوع جوش آرگون است. عایق کاری این دستگاه نیز به وسیله فوم تزریقی صورت می گیرد و یک عایق بسیار قوی و ایزوله می باشد همچنین دستگاه با برق 220 ولت شهری عمل می کند و آب مورد استفاده در آن نیز معمولی می باشد. بدنه دستگاه که از جنس استیل است ،کیفیت و عمر بسیار بالایی را دارا می باشد.

قطعات به کار رفته در دستگاه آب سرد کن دو شیر تمام استیل

جنس بدنه استیل و غیر مغناطیسی می باشد و منبع آن نیز بسیار بهداشتی و از استیل خالص است. عایق به کار رفته پلی یورتال بوده و دستگاه تمام اتو ماتیک می باشد .شاسی آن از گالوانیزه گرم و مدت گارانتی دستگاه 18 ماه است نوع فن به کار برده شده در دستگاه الکتروژن بوده و موتور آن ¼  اسب بخار می باشد.همچنین خدمات پس از فروش این  دستگاه به مدت 10 سال است.

بدنه دستگاه آب سرد کن دو شیر تمام استیل

این دستگاه همانطور که شرح دادیم برای محیط های نیم تراکم است و در آن دو شر طراحی گردیده و نمونه بزرگ آب سرد کن تک شیر و کوچک شده آب سرد کن سه و چهار شیر است .دارای بدنه غیر مغناطیسی و تمام استیل بوده و سطه آن ورقه ای است و بدنه آن دارای استحکام بالا در برابر باران و زنگ زدگی و همچنین در مقابل تابش شدید آفتاب می باشد و همچنین شیر های دستگاه ضد چکه می باشند.

انواع آب سرد کن دو شیر

این دستگاه در انواع مختلفی با کمپرسور های مختلف  مانند Tecumseh ، Danfassآلمانی، Danfass چینی، Lgکره تولید می شود . مخزن دستگاه معمولا 35 لیتر دارد و عرضی معادل با 55 سانتی متر و عمق 60 و ارتفاع صد و سی را دارا می باشد.یکی دیگر از مکان های استفاده از این دستگاه در قصابی ها می باشد .

برخی ویژگی های مشترکتمام آب سرد کن های دوشیر

در تمام مدل ها به جز مدل YW10LG  توان دستگاه برابر 330 وات و در این دستگاه 250 است .میزان برئدت هوا بین 1تا 5 (مثبت) درجه سانتی گراد می باشد و جهت هوادهی دستگاه از یک لوله مسی استفاده می شود که دارای رسانای بسیار خوبی است و آب را تا حد استانداردی کاهش می دهد.گاز مورد استفاده در آن از نوع R134 است و بسته به قدرت کمپرسور سرعت سرد شدن آب قابل محاسبه است .از مزایای دستگاه آب سرد کن تمام استیل دو شیر می توان به این مساله اشاره کرد که سیستم عملکرد آن دستگاه تمام اتوماتیک است و هیچ گونه نیازی به نیروی انسانی با عنوان اپراتور ندارد .

نظافت دستگاه

 برای نظافت این دستگاه می توانید از محلول سرکه با آب و یا وایتکس با آب استفاده نمایید و سپس آن را خوب آبکشی کنید در هنگام کار مواظب کار با وایتکس باشید و حتما از دستکش و ماسک استفاده کنید  لازم است ابتدا دستگاه را از برق بکشید و سپس شروع به عمل نظافت نمایید. سرکه نیز گزینه خوبی برای شستشو می باشد و هیچ گونه ماده شیمیایی ندارد و به نوعی یک پاک کننده طبیعی به حساب می آید.

 مسائل ایمنی آب سرد کن دو شیر تمام استیل

در این محصول سعی شده که شیرها با فاصله از هم قرار بگیرند و افراد در استفاده از آن ها راحت باشند همچنین ارتفاع شیر ها به گونه ای است که نه خیلی بلند هستند و نه خیلی کوتاه تا استفاده از آن ها راحت باشد و همچنین آب در دستگاه نمی ماند تا آن را از نظر بهداشتی زیر سوال ببرد و احساس مصرف کننده را متزلزل نماید همچنین تمام اطراف آب سرد کن از ورقه هایی تشکیل شده که خطری ندارند و در آن اثری از شیار نیست تا به کسی لطمعه ای وارد کند و سطحی صاف دارد. به طور کلی تلاش شده است تا آب سرد کن دو شیر از نظر بهداشتی و فنی بهترین وسیله در اختیار مصرف کنندگان قرار بگیرد و در پیشبرد زندگی آن ها و افزایش کیفیت آن موثر واقع گردد.

عوامل موثر بر قیمت آب سرد کن دو شیر

از سری عوال موثر در قیمت این دستگاه می توان به جنس و کیفیت قطعات مورد استفاده در آن و همچنین ابعاد آن ها اشاره نمود اندازه مخزن آب سرد کن دو شیر نیز در قیمت آن تاثیر گذار است  و بسته به جایی که مورد استفاده قرار می گیرد با هم متفاوت هستند. همچنین ظرفیت حداکثر دستگاه نیز در قیمت آن اثر دارد و البته دوام و مقاومت آن که باز هم به بحث جنس قطعات آن بر می گردد البته که زیبایی دستگاه نیز اثر خاص  خود را در داشتن متقاضی بیشتر دارد.

 

 

 
 
 

 

 

 

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی