فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

آب سرد کن چهار شیر یا آبسرد کن چهارشیر استیل بگیر

09304761020پیام دوستی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 55

آب سرد کن چهار شیر یا آبسرد کن چهارشیر استیل بگیر

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

آب سرد کن چهار شیر یا آبسرد کن چهارشیر استیل بگیر

یکی از لذت بخش ترین نوشیدنی هایی که می توانید تجربه نوشیدن آن را داشته باشید، آب است. آب خنک در مکان های عمومی و یا تفریحی به ندرت به دست می آید. از این رو تهیه دستگاه آب سردکن می تواند بخشی از مشکلات موجود را از بین ببرد. به همین دلیل امروزه در اکثر مکان هایی که تاسیس می شوند، از این دستگاه بهره می برند. راه اندازی فست فود و راه اندازی آشپزخانه صنعتی نمونه ای از این موارد هستند که از این تجهیزات برودتی استفاده می کنند. این وسیله انواع مختلفی را به خود اختصاص داده است که از آن ها می توان به آب سرد کن چهار شیر اشاره کرد. 

این دستگاه توانسته ویژگی های مختلفی را به خود اختصاص دهد. از این رو کاملا مناسب استفاده از طولانی مدت هستند. در این آبسردکن شاهد تعبیه شدن چهار شیر هستید که نشان از صنعتی بودن آن دارد. همچنین هیچگونه چکه ای را از این دستگاه مشاهده نخواهید کرد. همین مورد می تواند از هدر رفت آب جلوگیری کند. این موارد تنها بخشی از ویژگی های این دستگاه به حساب می روند. از این رو اگر قصد دارید اطلاعات بیشتری را در رابطه با این دستگاه به دست آورید، می توانید ادامه مطلب را دنبال کنید. 

آب سرد کن چهار شیر

 آشنایی با آب سرد کن چهار شیر

با توجه به نقش آب در بدن انسان  وجود آب سالم و گوارا و خنک برای بدن ضروری می باشد و یکی از مشکلاتی که برای بشر به وجود آمده کمبودآب سرد در فصل گرما می باشد که برای سرد کردن آب  از دستگاهی به نام آب سرد کن استفاده می شود و در دو گروه قرار می گیرند دسته اول آب سرد کن های با بطری و نوع دوم آب سرد کن های بدون بطری می باشند دسته اول جهت تامین کردن آب به مخازن بزرگ متصل می شوند و دسته دوم باید به لوله های آب وصل شوند.  آب سرد کن مورد بحث ما آب سرد کن چهار شیر می باشد.

اجزایآبسرد کن چهار شیر

 این آب سرد کن دارای چهار شیر است  که ضد چکه نیز می باشند این وسیله یک مخزن بزرگ برای آب سرد نیز دارد و به تامین آب سرد و گوارا  می پردازد. قیمت آبسرد کن 4شیر ارزان بوده و می تواند آب انبوهی را خنک کند از استیل برای بدنه خارجی این دستگاه استفاده شده است همچنین بدنه داخلی آن نیز از استیل است و تمام طراحی آن مطابق با اصول بهداشتی است.

در آب سرد کن چهار شیر برای این که در مصرف برق صرفه جویی شود از عایقی با نام فوم تزریقی استفاده می شود که دستگاه را در شرایط ایزوله ای قرار می دهد و همین مساله موجب می شود که دستگاه بهره وری بالایی داشته باشد شیرهای این دستگاه دارای آلیاژ مرغوبی بوده و ضد چکه می باشند و دوام بسیار خوبی دارند دستگاه دارای قسمتی به نام کمپرسور است که وظیفه آن خنک کردن آب می باشد و در روز چند بار خاموش و روشن می شود و به گونه ای قلب تپنده دستگاه می باشد کنداسور ها نیز قسمت دیگری از دستگاه هستند که به دو نوع سیم لوله (wire tube ) و فین لوله (fin & tube) تقسیم می شوند.

موارد استفاده از دستگاه آب سرد کن چهار شیر

آب سردکن چهار شیر با توجه به آن چه بیان کردیم از کارایی و دوام مناسبی برخوردار است  و توانایی مقاومت در مقابل خورشید را دارا می باشد و همچنین با توجه به بدنه استیل آن دچار زنگ زدگی نمی شود پس در مقابل  باران نیز از خود حساسیتی نشان نمی دهد و با توجه به این مسائل برای مکان های مختف مانند مساجد، مدارس ، کارگاه ها ، فروشگاه ها و ... مناسب است. این آب سردکن تمام استیل و پر قدرت به گونه ای طراحی گردیده است که شیر های آن به طور همزمان می توانند کار کنند و بنابراین در مکان های شلوغ و اماکن عمومی نیز مناسب می باشد و برای مونتاژ آن لازم نیست کار خاصی انجام شود جز این که آن را به برق وصل نماییم.

مشخصات فنی دستگاه چهار شیر

همانطور که بیان کردیم مطابق با بخشنامه های بهداشتی بوده و سیستم کارکرد آب سرد کن تمام اتوماتیک می باشد شاسی دستگاه از گالوانیزه گرم است و یک سال پس  از خرید گارانتی دارد قدرت موتور آن بالا بوده و با توجه به سفارش مشتری مقادیر مختلفی می تواند داشته باشد قدرت کنداسور آبسرد کن چهار شیر از جنس آلومینیوم با فین نرم آلومینیومی می باشد و دمپر کنداسور نیز تمام استیل می باشد اواپراتور آن قدرتی حدود یک یا یک چهارم اسب بخار داشته و جنس آن از مس می باشد معمولا از برق 220 ولت در نظر گرفته شده است معمولا شیر دستگاه دارای ابعادی است که در بالاتنه 31*74 سانتی متر و در نیم تنه پایین 49*74 سانتی متر می باشد.و شیر ها در ارتفاعی 130 سانتی متر نصب گردیده اند.

نظافت دستگاه آب سرد کن چهار شیر

بر اساس اصول بهداشتی آبسرد کن چهارشیر باید حداقل 6 هفته ای یک بار تمیز شستشو داده شود وبرای این کار از مواد شوینده خانگی مانند سرکه به همراه آب و یا آب و  مقداری وایتکس استفاده می گردد برای این کار به کمی حوصله نیاز دارید ابتدا ظرفی را پر از محلول کنید و در برخورد با وایتکس مواظب باشید و به مقدار یک قاشق در مقداری آب بریزید و یا محلول آب و سرکه درست کنید سپس دستگاه را از برق کشیده و با خیال راحت به وسیله یک اسفنج دستگاه را تمیز نمایید و محلول را به مدت 2 الی 5 دقیقه به داخل دستگاه بریزید و بعد از آن به وسیله شیر های تخلیه دستگاه را خالی نمایید و چهار بار دستگاه را از آب معمولی پر و خالی کنید .

معیار های انتخاب دستگاه آب سرد کن چهار شیر

دستگاه آب سرد کن چهار شیرمعمولا برای جاهایی مناسب می باشد که جمعیتی حداکثری 200 نفر باشد و در انتخاب آن برخی عوامل تاثیر دارندکه از جمله آن ها می توان به دمای محیطی که دستگاه در آن قرار می گیرد دمای آب و میزان رطوبت محیط اشاره نمود و با توجه به این شرایط باید بدنه دستگاه تعیین شود و شامل این  موارد است: استیل 430 (بگیر)، استیل 304 (نگیر)، استیل 430 (بگیر)، استیل 304 (نگیر)  که قیمت این دستگاه ها نیز با توجه به ساختار های مختلف متفاوت می باشد.

مسائل ایمنی در ساخت دستگاه

در دستگاه سرد کن آب تلاش شده است که شیر ها در ارتفاعی تنظیم شوند که نه خیلی بلند باشد و نه خیلی کوتاه و همه افراد بتوانند از آن استفاده نمایند همچنین تلاش گردیده که فشار آب خروجی و ورودی برابر باشد تا از پاشیدن آب به اطراف جلوگیری به عمل آید. همچنین با توجه به اصول ایمنی فاصله شیر ها از هم حداقل 45 سانتی متر طراحی شده است تا وقتی افراد می خواهند از آب بنوشند به هم برخورد نکنند.همچنین دستگاه به گونه ای طراحی گردیده که آب از سوراخ ها خارج شده و در آن قسمت پایین شیر باقی نمی ماند تا اصول بهداشتی رعایت گردد همچنین در ساخت دستگاه آب سرد کن بدنه استیل چهار شیر تلاش شده است که تمام بدنه آن ورق کاری شود تا هیچ گونه تیزی در سطح آن وجود نداشته باشد و به لباس یا کیف مصرف کننده گیر نکند.

آبسردکن 4 شیر

عوامل موثر بر قیمت آب سرد کن چهار شیر

از سری عواملی که می توان در قیمت آب سرد کن چهار شیر موثر دانست جنس بدنه و و ساختار کلی آن ها می باشد همچنین اندازه مخزن نیز در قیمت دستگاه بی تاثیر نیست زیرا حداکثری جمعیت مصرف کننده را تعیین می کند و بسته به مکانی که می خواهد مورد استفاده قرار بگیرد باید آن را تعیین کرد.

 

 

 

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی