فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

آب سرد کن سه شیر یا آبسرد کن سه شیر با جنس استیل بگیر

09304761020پیام دوستی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 9

آب سرد کن سه شیر یا آبسرد کن سه شیر با جنس استیل بگیر

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

آب سرد کن سه شیر یا آبسرد کن سه شیر با جنس استیل بگیر

آب سرد کن سه شیر

آب سرد کن سه شیر به خاطر حجم زیاد و قدرت سرمایشی که دارد این روزها بسیار رواج پیدا کرده  البته باید افزود که استفاده کردن از آبسرد کن از زمان های پیش نیز بسیار مرسوم بوده است.فروشگاه اینترنتی بازار طلایی در این زمینه تجربه بسیار بالایی دارد و از اولین تولید کننده آب سرد کن محسوب خواهد شد.بدنه فلزی مقاوم که به خاطر نیکل به کار رفته در آن قابلیت ضد زنگ بودن نیز دارد و تحت شرایط بیرونی دچار زنگ زدگی نخواهد شد،شاسی قدرتمند،قطعه های با کیفیت بالا،راه اندازی راحت آن و بسیاری از ویژگی های دیگر  به عاملی تبدیل شده تا آبسرد کن 3 شیر برای مکان های مختلفی مانند پارک ها ،مسجدها و مدرسه ها نیز کاربرد داشته باشد و گزینه بسیار مناسبی برای آن ها به شما برود.

ویژگی های آب سرد کن سه شیر

اگر شما نیز در دسته کسانی هستید که تصمیم دارید برای خرید آب سرد کن سه شیر اقدام کنید. قطعا به دنبال محصولی خواهید بود که دارای عمر طولانی باشدو بتوان آن را در مکان ها عمومی مورد استفاده قرار داد. بنابراین این محصول باید قادر باشد که زیر بار فشارهایی که به آن وارد خواهند شد تاب بیاورد. آب سرد کن ساخته شده توسط شرکت ما نیز دارای چهارچوبی با استحکام بسیار بالا و شاسی کشی کاملا مقاوم است که همراهی این دو ویژگی مثبت در کنار یکدیگر می توانند دستگاه را در برابر صدمات احتمالی کاملا حفظ نمایند.از لایه پلاستیکی نیز بر روی دستگاه استفاده شده است که می تواند آن را در برابر صدمه هایی ظاهر و افتادن خط و خش بر روی آن کاملا حفظ کند. این قابلیت به شما این اجازه را خواهد داد که پس از گذشتن مدت زمانی و هروقت که تمایل داشتید روکش پلاستیکی را جدا کرده و دوباره دارای یک دستگاه کاملا نو شوید.

مشخصات آبسرد کن سه شیر

آبسرد کن صنعتی دارای یک مخزن در بالا می باشد که به وسیله موتور آن که قدرتش بسیار بالا است مخزن را خنک نگه خواهد داشت و به وسیله برق تک فاز کار می کند که مصرف چندان بالایی ندارد و کاملا به صرف می باشد خصوصا برای مکان هایی که میخواهند از این محصول در مدت زمان بالایی استفاده کنند.این افراد دیگر نیازی نیست مبلغ گزافی را بابت برق پرداخت نمایند.

آب سرد کن سه شیر با بدنه فلزی

آب سرد کن سه شیر بگیر همراه با مقاومت بالا کاملا مورد تایید وزارت بهداشت نیز می باشد. در این محصول از جوش آرگون استفاده گردیده که استحکام بسیار بالایی را برای محصول رقم خواهد زدو به عبارتی جداشدن قطعات آن از یکدیگر را به امری محال تبدیل خواهد نمود. عایق فوم تزریقی در آن نیز باعث خواهد شد تا دستگاه آب بتواند در زمانی طولانی تر آب را سردحفظ نماید.

سرد کن آب  با استفاده از برق شهری شروع به کار خواهد کرد. مصرف آن بسیار محدود است و شما می توانید از آن درهرمکانی که بخواهید استفاده نمایید. شروع به کاریا افتتاح کردن آن نیز نیازمند هیچ مهارت خاصی نیست و شما تنها باید آن را به پریز برق وصل کنید و اتصال های آبی آن را به طرز ساده ای راه اندازی نمایید تا بتوانید ازآب سردی که برای شما به وجود می آورید بهره بگیرید.

قیمت آب سرد کن سه شیر

قیمت آب سرد کن سه شیر در فروشگاه اینترنتی مابه عواملی وابسته می باشد. به عنوان نمونه می توان گفت که ما متناسب با برترین موتورها و بدنه ها ، پیاده کردن تمامی استاندارهای مورد نیازبرای ایجاد یک کیفیت مطلوب و عایق بندی کردن دور دوران و بسیاری از مشخصه های فنی دیگر تعیین خواهد شد. باید افزود که در مشخص کردن این قیمت مدل و سایز از موثرترین عوامل به شمار می رود. بنابراین شما باید مناسب با نیازی که دارید و هزینه ای که می خواهید پرداخت کنید یکی از مدل ها را انتخاب نمایید.

اگر شما در دسته کسانی هستید که قادر نیستید هزینه چندان بالایی پرداخت کنید اما به محصولی با کیفیت مطلوب نیازمند هستید.شاید این فکر در ذهن شما راه پیدا کند که آب سرد کن دست دوم تهیه کنید. اما این فکر ابدا صحیح نخواهد بود. حالا شاید برایتان سوال پیش بیاید که چرا این کار را به شما توصیه نمی کنیم؟در پاسخ باید گفت که آب سرد کن از اجزای بسیار حساس و ظریفی تشکیل یافته است که ممکن است تهیه دست دوم آن خرج هایی را برای شما رقم بزند که قیمت تمام شده آن بیشتراز یک قیمت نو شود.همچنین آن ها دارای ضمانت و گارانتی پس از فروش نیستند.

چگونه یک آب سرد کن را به شیوه درست خریداری نماییم؟

همانگونه که در ابتدای متن عنوان کردیم نیز استفاده از این محصول در سرتاسر کشورما ازقدیم الایام بسیار رواج داشته است. این موضوع باعث شده تا افرادی زیادی برای ساخت آب سرد کن اقدام کنند و یا حتی عده ای نیز از طریق واسطه گری آن را به فروش برسانند. اما آیا تمامی آن ها استاندارها را رعایت می کنند یا تنهادر پی به دست آوردن سودهای کلان هستند و رضایت مشتری برای آن ها اهمیتی ندارد؟این سوال ها باعث خواهندشد تا خرید کردن برای شما کمی دشوار باشد.

  نگران نباشید چون دست این افراد پس از مدتی رو خواهد شد،اما برای اینکه شما در دام سودجویان نیافتید و برای خرید آبسرد کن هزینه ای چندین برابر در عوض کیفیتی پایین تر را پرداخت نکنید،فروشگاه اینترنتی بازار طلایی که از اولین تولید کننده های این محصول می باشد آماده خدمت رساندن به شما کاربرهای عزیز است.

چه تفاوتی میان آب سرد کن ایرانی و خارجی وجود دارد؟

طبیعتا قیمت آب سرد کن ایرانی باید از قیمت خارجی آن کمتر باشد. این موضوع بدین دلیل است که مدل ایرانی به هزینه هایی مانند گمرکی و کرایه هایی اضافه برخورد نخواهد کرد. البته باید افزود که مزیت دستگاه آب سرد کن سه شیر ایرانی تنها قیمت آن نیست،مشخصه های فنی به کار رفته در آن نیز از عوامل موثر در کیفیت آن به شمار می روند. درنتیجه توصیه ما به شما این است که از بین نوع خارجی و ایرانی محصول کشورخودمان را انتخاب نماییدو حتی لحظه ای در کیفیت آن تردید به خرج ندهید. فروشگاه اینترنتی بازار طلایی این محصول را تا یک سال ضمانت خواهد کرد.

 

 

 

 

 

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی