فروش تجهیزات فست فود اصفهان

آیا شما برای راه اندازی رستوران فست فود خود به تجهیزات و لوازم مخصوصی نیاز دارید؟ آیا نمی دانید این تجهیزات را باید از از کجا تهیه کنید؟ ما اینجا هستیم تا به شما بگوییم و شما را با انواع آن ها آشنا کنیم. تا بتوانید بهترین انتخاب را در معتبر ترین فروشگاه ها داشته باشید و با کیفیت ترین تجهیزات را با مناسب ترین قیمت خریداری کنید. در همه شهر های ایران شعب فروش تجهیزات فست فود وجود دارند از جمله کرج، مشهد، اصفهان، مازندران، شیراز، کرمانشاه و غیره... که برای رضایت هموطنان عزیزمان تشکیل شده اند تا افراد برای خرید تجهیزات مورد نظرشان با مسافت های طولانی اذیت نشوند. از این رو بهتر است از فروشگاه معتبر خرید کنید زیرا دارای ضمانت (گارانتی) چندین ماهه، خدمات پس از فروش و قیمت مناسب هستند. برای آشنایی با تجهیزات فست فود به ادامه این مقاله توجه فرمایید تا به طور کامل ملتفت شوید.

فروش تجهیزات فست فود اصفهان

انواع تجهیزات فست فود

همان طور که گفته شد برای راه اندازی فست فود به تجهیزات مخصوصی نیاز است که انجام کار ها را سریع تر و آسان تر کند، سریع تر کردن کار ها این امکان را برای شما فراهم می کند که مشتریان بیش تری را بتوانید راه اندازید و همین باعث افزایش مشتری و افزایش سود آوری خواهد شد برای همین تجهیزاتی که برای آشپز خانه فست فود می خرید مهم است این تجهیزات به شرح زیر می باشند:

 • تاپینگ پیتزا و ساندویچ
 • میز دور چین برای آماده سازی ساندویچ سلف سرویس
 • فر اغذیه ساندویچ
 • میز کار استیل
 • اسنک ساز
 • دستگاه خلال کن
 • دستگاه سرخ کن
 • ساندویچ ساز
 • هود صنعتی
 • کالباس بر مخصوص
 • همبرگر زن
 • قفسه استیل
 • خمیر پهن کن
 • و غیره...

همه این تجهیزات را می توانید از فروشگاه های تجهیزات فست فود اصفهان خریداری کنید این تجهیزات با قیمت های مناسب و در انواع مختلف موجود است.

دستگاه خلال کن و کالباس بر در آشپز خانه فست فود

اگر شما هم به دنبال سرعت عمل در آشپز خانه فست فود خود هستید بهتر است از تجهیزاتی که سرعت عمل افراد مشغول در آشپز خانه را افزایش می دهد خریداری کنید یکی از این تجهیزات خلال کن است خلال کن، سیب زمینی را در کسری از ثانیه چندین قسمت مساوی می کند و شما می توانید خیلی سریع چندین کیلو سیب زمینی را خلال کنید. هم چنین دستگاه کالباس بر که در کوتاه ترین زمان ممکن چند کیلو کالباس را به حالت ورقه های نازک در آورید که بسیار کاربردی است. کالباس برد و خلال کن را از مرکز فروش تجهیزات فست فود اصفهان خریداری کنید زیرا از این دستگاه ها در برند های متفاوت در فروشگاه موجود است.

فروش تجهیزات فست فود اصفهان

میز دور چین و سرخ کن در فست فود

یکی دیگر تجهیزات کاربردی در فست فود ها وجود میز دور چین است که دارای قفسه ها و یا لگن های کوچک است که در آن می توان خیار شور، گوجه، کاهو، برگ کلم سفید و بنفش، انواع ترشی را به صورت خرد شده ریخت و در صورت سلف سرویس مشتریان از هر یک از این مواد مقداری درون ساندویچ خود می ریزند هر کدام از این قسمت ها از قسمت دیگر مجزا است و درب مخصوص خود را دارد و با گذاشت درب آن ها بهداشت نیز به طور کامل رعایت می شود. از دیگر تجهیزات دستگاه سرخ کن است که در کوتاه ترین زمان می توانید مقدار زیادی سیب زمینی را سرخ کنید و با بستن درب سرخ کن دیگر روغن به اطراف نمی پاشد البته که سرخ کن های مرغوب روغن کم تری هم مصرف می کنند کلیه این لوازم را از شعب فروش تجهیزات فست فود اصفهان می توانید به صورت حضوری و یا آنلاین خریداری کنید.

هود صنعتی و میز کار استیل در آشپز خانه فست فود

یکی از اساسی ترین و مهم ترین تجهیزات آشپز خانه فست فود ها وجود هود صنعتی است. هود های صنعتی بزرگ هستند و از ورود هر گونه دود و بو به محیط اطراف جلوگیری می کنند و همه این دود و و بوی سرخ کردنی را یک جا به سمت بالا می کشد و از دودکش که در بیرون قرار دارد خارج می شود. به همین دلیل بسیار کاربردی است و باعث می شود که مشتری از ورود به محیط امتناع نورزد. از دیگر تجهیزات کاربردی در آشپز خانه فست فود میز کار استیل است که شما روی این میز می توانید همه مواد پیتزا و یا ساندویچ و یا اسنک را حاضر کنید، پیتزا را روی آن برش بزنید، مواد لازم را روی آن آماده کنید و هر کاری که لازم باشد را روی آن انجام دهید از سوی دیگر این میز های استیل به راحتی با مواد شوینده تمیز می شوند و برق می زنند پس بهداشت هم رعایت می شود به شما سروران پیشنهاد می کنیم برای خرید تجهیزاتی از این قبیل به مرکز فروش تجهیزات فست فود اصفهان مراجعه کنید.

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید