معرفی میز کار استیل کابینت دار


میز کار استیل قابلیت های کاربردی فراوانی دارد، از این قابلیت ها می توان به آماده سازی سریع غذا، خرد کردن گوشت، مرغ و سبزیجات اشاره کرد. علاوه بر موارد مذکور می توان به کابینت دار بودن آن نیز پرداخت که استفاده از آن را دو منظوره کرده است.
جنس ورقه ی استفاده شده در این نوع میز کار از استنلس استیل ۳۰۴ می باشد. این نوع ورقه ها از مقاومت بالایی برخوردار می باشند. از درب ریلی برای قسمت کابینت آن استفاده شده است. دارای پایه هایی که قابلیت تنظیم ارتفاع دارند.
از میز کار استیل کابینت دار در رستوران ها، تالارها و آشپزخانه های صنعتی استفاده می شود.

انواع میز کار استیل کابینت دار

انواع میز کار استیل کابینت دار در ابعاد میز و هم چنین نوع کابینت های آن خلاصه می شود. می توان از کشو و کابینت برای میز بهره برد.

فیلم میز کار استیل کابینت دار

کارشناسان خبره ی فروشگاه به صورت کامل از محصول توصیف نموده و شما را در جریان نقاط قوت و ضعف محصول قرار می دهد. این کار برای این است تا شما از خرید خود اطمینان لازم را داشته باشید. برای آشنایی بیشتر و نحوه ی استفاده از میز کار استیل کابینت دار می توانید به سایت فروشگاه مراجعه و خرید خود را انجام دهید.

خرید میز کار استیل کابینت دار

اکنون که با این میز شگفت آور و کارآمد آشنا شدید، دیگر جای هیچ گونه تردیدی باقی نمی ماند. برای تجهیز کردن آشپزخانه و آسودگی افراد می توانید از میز کار استیل کابینت دار استفاده کنید. برای خرید حضوری و هم چنین خرید آنلاین از طریق سایت بازار طلایی به ما مراجعه کنید.

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید