ویژگی های دستگاه جوجه گردان و معرفی تجهیزات فست فود

خوراک مرغ از آن دست غذاهایی است طرفداران خاص خودش را داشته است. مرغ ها در مدل های متفاوتی پخته می شود اما مرغ کامل در جوجه گردان غذایی است که هم بسیار خوشمزه و لذیذ می باشد همین که خواهان خود را دارد و از آن در برگزاری مجالس می شود استفاده کرد.
مرغ درسته در جوجه گردان
ابتدا کمی نمک و فلفل به روی ماه بریزیم و داخل شکم را نیز به مخلوط نمک و فلفل آغشته کنید، سپس داخل شکم مرغ یک عدد پیاز گذاشته و به مدت یک ربع تا نیم ساعت بگذارید بماند.
در مرحله بعد یک قاشق را در مقداری کره تفت دهید و مقداری زعفران آب شده را به آن اضافه کنید و بر روی تمام قسمت های مرغ بمالید.
هم اکنون مرغ آماده است که داخل تنورک قرار بگیرد ، پس در آن را بسته و درون فر قرار دهید. البته می توانید مرغ را بدون تنورک هم داخل فر بگذارید ولی از آن جایی که مرغ موقع پختن آب و روغن می‌ اندازد ، اگر به طور ساده درون فر گذاشته شود تمام مایع آن کپسول شده و خشک می شود ولی درون تنورک مایع درون مرغ می ماند و مرغ نیز نرم تر می شود.
قابل ذکر است که این مرغ را می توانید داخل سیخ جوجه گردان نیز بگذارید و درست کنید.
با استفاده از دستگاه جوجه گردان، دیگر خبری از دود نمی باشد و علاوه بر آن، باعث می شود مرغ به طور یکنواخت پخته شود . ضمن اینکه تجهیزاتی که این دستگاه دارد ، مانع از آلودگی و کثیفی می ‌شود.
این دستگاه جوجه گردان را می توانید در وب سایت بازار طلایی جست و جو کنید و اطلاعات لازم را دریافت کنید تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید