موضوع: تجهیزات آشپزخانه صنعتی- پوست گیر صنعتی براکس مدل BM-15P

در انتخاب تجهیزات آشپزخانه صنعتی عوامل مختلفی می تواند دخیل باشد. یکی از این عوامل برند سازنده ای آن محصول است. زیرا برند خوب نشان دهنده ی کیفیت بالای محصول می باشد. کاربردی که یک محصول در آشپزخانه دارد و تا چه حدی سهولت بخش به کارها می باشد نیز از عوامل آماده سازی تجهیزات آشپزخانه صنعتی است. یکی از این تجهیزات پوست گیر صنعتی می باشد که در انواع گوناگونی در بازار موجود می باشد. از معروف ترین و پرفروش ترین پوست گیرهای صنعتی می توان به پوست گیر صنعتی براکس مدل BM-15P اشاره کرد.
این محصول ایرانی به منظور پوست گرفتن از سیب زمینی ها طراحی شده است. پوست گرفتن سیب زمینی کاری بسیار زمان بر می باشد که با وجود این محصول در وقت بسیار صرفه جویی می شود. شکل ظاهری این سرخ کن به صورت یک استوانه ی دراز است که سوار شده بر روی یک محفظه ی مربعی شکل است. بدنه ای این محصول کامل از جنس استیل می باشد که دارای مقاومت و استحکام بسیار بالایی می باشد. توان موتوری که در این پوست گیر صنعتی تعبیه شده است، 750 وات است.
بازدهی این پوست کن صنعتی بسیار بالا می باشد به طور که می تواند در هر ساعت 300 کیلوگرم بازدهی داشته باشد. برای سرعت بخشیدن به کارها در مکان هایی که روزانه سیب زمینی زیادی استفاده می شود پوست گیر صنعتی براکس مدل BM-15P گزینه ی بسیار مناسبی می باشد. هتل ها و سالن های غذاخوری جزو این مکان ها می باشد. برند براکس ارائه دهنده ی خدمات پس از فروش این پوست گیر صنعتی است.
اگر می خواهید بازخورد بالایی در کارها داشته باشید، تهیه ی یک پوست گیر صنعتی بسیار ضروری می باشد. می توانید این دستگاه پرکاربرد را از فروشگاه اینترنتی بازار طلایی با قیمت بسیار مناسب تهیه کنید.

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید