موضوع: دستگاه سوسیس پرکن برقی الکتروکار مدل EC-29

آماده سازی صحیح تجهیزات فست فود یکی از مهم ترین کارهایی می باشد که هر فست فودی باید در رعایت کردن آن تلاش کند. امروزه دایر کردن فست فود با رعایت کردن بعضی از اصول ها می تواند تبدیل به یک شغل پر درآمد شود. از مهم ترین اصولی که باید رعایت شود تهیه بهترین تجهیزات می باشد. یکی از این تجهیزات، دستگاه سوسیس پرکن برقی است که مناسب فست فودی ها و یا هتل هایی می باشد که به سوسیس ها بیرون اعتماد کافی ندارند. یکی از بهترین نوع دستگاه سوسیس پرکن برقی، الکتروکار مدل EC-29 می باشد که می توان آن را از فروشگاه اینترنتی بازار طلایی تهیه کرد.

ویژگی های دستگاه سوسیس پرکن برقی الکتروکار مدل :EC-29

ویژگی های دستگاه سوسیس پرکن برقی الکتروکار مدل EC-29 به صورت زیر می باشد:
این دستگاه استفاده کننده از نیروی الکتریسیته می باشد.
جنس این محصول استیل می باشد که به این دستگاه ماندگاری بالایی بخشیده است.
پایه ی این دستگاه به صورت پهن و مستطیلی شکل است.
مخزن تعبیه شده در این دستگاه سوسیس پرکن برقی به شکل استوانه ای بوده است.
ظرفیت دستگاه سوسیس پرکن برقی الکتروکار مدل EC-29، 10 لیتر می باشد.
دو دکمه ی خاموش و روشن کردن برروی این دستگاه قرار داده شده است. همچنین این دستگاه سوسیس پرکن دارای پیچ تنظیم سرعت می باشد.
الکتروکار ارائه دهنده ی خدمات پس از فروش برای این محصول پر کاربرد می باشد.
از این دستگاه سوسیس می توان در فست فودی های بزرگ و یا هتل ها بهره برد. با استفاده از این محصول می توانید هر نوع سوسیسی که باب سلیقه تان هست را به صورت بهداشتی تهیه کنید. این مدل از دستگاه دارای بدنه ای صاف و صیقلی می باشد که باعث استحکام هر چه بیشتر سوسیس پرکن شده است. پدال به کار رفته در این دستگاه باعث آزادانه کنترل کردن آن شده است.
اگر قصد دایر نمودن یک فست فودی و یا آشپزخانه ی صنعتی را دارید می توانید این دستگاه را از فروشگاه اینترنتی بازار طلایی تهیه نموده و از آن استفاده کنید.

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید